• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next ye 2000 süper plus nrec usb siz cihaz ile ilgili sorunlar ve gelşmeler.

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next ye 2000 süper plus nrec usb siz cihaz ile ilgili sorunlar ve gelşmeler.

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı
    Bizlerde yönetim olarak diyoruz ki!

[B]Burası bir bilgi paylaşım forumu ise, dert yanmanın, serzenişte bulunmanın, "Cihazımı atarım, yakarım, satarım" gibi sözler yazmanın kimseye bir faydası olmayacağını, kimsenin bunları dikkate bile almayacağını, bu tür mesajlarınızı yukarıda verdiğim linke yazmanız gerektiğini, eğer başka sorunlarınız varsa bunları paylaşmamız gerektiğini;

Tekrar hatırlatıyoruz.
    arkadaşlar sadece gelişmelerle ve sorunlarla ilgili konuları paylaşalım yukarda tasarımdanda alıntı yaptım bu türlü konuları yazmıyalım bu konuda kapanmasın.

öncelikle bu cihaza sahip arkadaşlarımız www.next.com.tr adresine sorunlarını yazsınlar gelen cevaplarıda burda paylaşalım.tekrar ediyorum lütfen tasarımın belirttiği gibi yazılar yazmıyalım bu konuda kapanmasın saygılar.
    next ye 2000 cx süper plus usbsiz
    dreambox 500s

açıklayıcı bilgine teşekkürler
    Atlanta HD-Box Pvr/Dreambox 500 S/110Triax OffsetÇanak/StabHH-120DisecgMotor/Dıavola 0.1db Inb

Yorum yap

bilgi alabilen varmı? arkadaşlar 4 gün oldu hala bir cevap yok.
      dreambox 500s

Yorum yap

ilgili siteden bir yanıt yok. veremezler zaten. ne diyecekler. o cihazı biz üretmedik o yüzden yazılım desteğini veremiyoruz mu? o seri cihazlar next ürünü değil. atmaca elektronik ürünü. yani sunny ürünü. o kadar vesselam.
        Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil

Yorum yap

madem öyle sunny yazılım verse bari,
          bu demek oluyorki markalara aldanmayın o zaman.
          dreambox 500s

Yorum yap

ceyar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            madem öyle sunny yazılım verse bari,
            bu demek oluyorki markalara aldanmayın o zaman.
            atmaca elektronik neden kendine ait olmayan bir markaya yazılım desteği versin ki? senin anlaşman bitmiş. yap yeni anlaşma al yazılım desteğini.
            ustalar bizi fena alıştırdı ücretsiz yazılım desteğine. oysa dünyada en kıymetli şey bilgidir dostlar.
            Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil

Yorum yap

Next ye 2000 süper plus nrec lere yazılım çoktandır yok yakında ümit ediyorum

Yorum yap

arkadaşlar
                benimde sorunum aynı cebit te ben firmayı yakalarım
                sizler soracağınız soruları bana e mail olarak gönderin bende firma yetkililerine fuarda sizin adınıza sorup burada paylaşayım [email protected] inşaallah size ve kendime bir yardımım dokunur

Yorum yap

ahmet.alpaslan Nickli Üyeden Alıntı
                  arkadaşlar
                  benimde sorunum aynı cebit te ben firmayı yakalarım
                  sizler soracağınız soruları bana e mail olarak gönderin bende firma yetkililerine fuarda sizin adınıza sorup burada paylaşayım [email protected] inşaallah size ve kendime bir yardımım dokunur
                  soru belli nreclere yazılım neden verilmiyor ve ne zaman bu cihazlara yazılım çıkar?

Yorum yap

bide arkadaşım arkasında durmuyacağı cihaza neden markasını verdi daha 1.5 sene olmadı alalı,mail attık onada cevap verilmiyor bununla ilgili bilgi alırsan paylaşırsan sevinirim.
                    dreambox 500s

Yorum yap

gelen e-mail

Sayın Hasan bey cihaza yazılım desteği verebilmemiz için mevcut kanalların bazılarında bir değişim olması veya cihaza herhangi bir yeni menü gerekir kaldıki şu an böyle bir özellik bulunmamaktadır..Şifreli kanallarla ilgili destek istiyorsanız bunuda sitelerde *** softcam dosyası hali,nde verilmekte yükletebilmeniz durumunda izlersiniz..

Saygılar

cevabım...

peki next qnec seri super pluslara polsat auto yazılımı verildi nrec lere de böyle bir yazılım verilemez mi?diyorsunuzki yazılm verilmesi için cihaza herhengi bir yeni menü gerekir qnec seriye bulgarca desteği olan yazlım verildi hani benim nrec cihazımın bulgarca menüsü? sizce bu bulgarca yazılım olayı menü değişikliği diğil midir?

Yorum yap

sabrım taşmaya başlıyor yine. zamanında keşke 45-50 ytl lik cihaz alsaydım.

Yorum yap

cevap

haklısınız bunlarla ilgili gelen mailleri Korea arge grubumuza ilettik çalışmalar devam ediyor en yakın bir zamanda yazılım verilecektir..

Yorum yap

Anlaşılan Next, SÜPPER plus adını verdikleri bu cihazı 1-2 sene olmadan emekliye ayırmış..
                            Nextin bu tavrına karşılık bize düşen yeni bir cihaz alırken bu davranışı gözönünde bulundurmak olacaktır..

Yorum yap

Doğru söze ne denir +10
                              dreambox 500s

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X