• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

CCcam Pay Server

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Test server üyelik şartları ve kapsadığı uydular nelerdir öğrenebilirmiyim

Yorum yap

• Üyelik şartları nedir ve kapsadığı uydular hangileridir ayrıca ben mach1 serveri ile aynı mı benim üyeliğim 20 Nisan'da bitiyor yenilemek isterim

Yorum yap

• Üyelik şartları nedir ve kapsadığı uydular hangileridir

Yorum yap

Yorum yap

Yorum yap

• Üyeyim, DM8000'de hiç açamıyorum, nex minix HD tango'da da her defasında cihazı aç-kapa, bağla-bağlantıyı kes, wifi bağlantıyı kes-bağla yapıyorum, kısa süre açılıyor ve kapanıyor, nedir sorun anlamadım.

Yorum yap

• tekrar atmışım.

Yorum yap

• selamlar. iptv üyeliğim var. ccam testi veriyormusunuz? birde ücretler ne kadar?
                  saygılar

Yorum yap

• next point yeni yazilim sorunları internet kart paylasiminda kilitlenme V1_09.18067 serisinden sonraki yeni yazilimlarda sorun devam ediyor tek satır elle cccam girilirse sorun yok çalışıyor. eğer usb bellek ile cccam .cfg uzantili dosya yuklersek cihaz kitleniyor ada dosyayı yuklemiyor. Kitleniyor sanki çoklu cccam linklerine kota kısıtlama konulmus gibi

Yorum yap

• ıyı gunler .üyelik şartları nedır,ayrıca ben servır kullanmak ıstıyorum thor amos bulgarsat dakı spor belgesel filim kanallarını acabilen yardımcı olursanız sevınirım.cıhazım redlıne golden box, test etme şansımız varsa da gönderırmısn.simdiden tsk ediyorum.

Yorum yap

• Uyelik sartlari kanal ve uydu bilgilerini yollayabilirmisiniz?

Sent from my MI 5s using Tapatalk

Yorum yap

• üyelik şartları hakkında bilgi istiyorum.

Yorum yap

• Cccam Üyeliğim sona erdi .Yeni IP tv , cccam üyelik şartlarını ve hv bilgileri gönderirseniz sevinirim

Yorum yap

• cccam, iptv üyelik ücreti ve ödeme şekillerini öğrenmek istiyorum

Yorum yap

• bilgi alabilirmiyim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X