• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Uğur Dündar canlı yayında neden ağladı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Uğur Dündar canlı yayında neden ağladı

Sosyal Hizmetler'e bağlı Çocuk Esirgeme Kurumu'nda yaşananlara Arena programı muhabiri tanıklık etti. Kuruma sabıka kaydı bile istenmeden bakıcı anne olarak alınan muhabir, sarsıcı konuşmalar ve görüntüler yakaladı. Çocuklar yine tekme tokat dayak yiyor ve hakaretlere maruz kalıyor.

Çocuk yuvasındaki şiddet görüntülerini anlatmak için Star Tv Anahaber'e konuk olan usta gazeteci Uğur Dündar gözyaşlarına boğuldu.

Çocuk yuvasındaki şiddet görüntülerini anlatmak için Star Tv Anahaber'e konuk olan usta gazeteci Uğur Dündar gözyaşlarına boğuldu.

İNSANI DERİNDEN SARSAN GÖRÜNTÜLER

Sosyal Hizmetler'e bağlı İstanbul'un en büyük çocuk yuvalarından birinde bakıcılardan sevgi ve şefkat bekleyen çocuklar dayak yiyor, hakaret görüyor.

Kendisini lise mezunu ve çocuk gelişimi ile ilgili hiçbir eğitimi olmayan biri olarak tanıtan Arena elemanı bu yuvada kolaylıkla işe başladı ve sarsıcı görüntüler elde etti.

Görüntülere göre, 7-12 yaş arasındaki çocuklar öğle yemeği saatinde bile şiddete maruz kalıyor.

Bu şiddet görüntülerinin ardından yuva yönetimi personele çocuklara dayak atmanın yasak olduğunu hatırlatıyor.

İşte, kendi ağzından Uğur Dündar'ı hüngür hüngür ağlatan olay. Video

http://videogaleri.hurriyet.com.tr/V...px?s=5&vid=608

üzülerek izledim

bu haberi ekeledim izleyince bende insanlığımdan utandım hala türkiyede böyle olaylarmı var yarınlarımıza böylemi sahip çıkıyorlar yavrularımıza peki ne olacak yarınlarımız aynı şeyleri onlara yapsak nasıl olur dayakçılara ben izlerken utandım el kaldıranların elleri kırılsın bir yetkili çıksında bu olaylara durdesin yetkililerimize seslemniyorum ne olursunuz yavrularımıza sahip çıkın onlar bizim yarınlarımız.

Yorum yap

allah belalarını versin,,,
      ama burdan ders cıkarılması gereken bi şey var.her önüne geleni ,cocuk eğitimi bakımı konusunda hiç bilgisi olmayan eğitimsiz insanları sırf devlet memuru diye o kadronun boş kalmaması için ,varmı var olsun diye atama yapılırsa olacağı budur.devletin bu konuya derhal eğilip gerekeni yapması lazım.

Yorum yap

Sayın hocam bu olaylar ne ilk ne son olacak. inanın daha nelerini göreceğiz.
        bu ülkede maalesef çocuklar lafta korunuyor. eğer bizleri yönetenler otur
        dukları yerden kalkıp etraflarına bakabilirlerse ve şu KANUNLARI yeniden
        gözden geçirseler belkide bir nebze bazı şeyler düzelebilir. bu yuvalarda şid
        det ortamında yetişen çocuklardan sonrada vatanına milletine hayırlı birer
        evlat olmalarını bekliyoruz. bu çocuklara eğer SEVGİ yerine ŞİDDET veriyorsak
        ileridede aynen ŞİDDET görürüz. Saygılar...
        MACHİNA - 3-D
        8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
        PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
        TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

psikopat sadist erkek ve kadın bakıcıları o yerlere alırlarsa böyleolur...şerefsizler ailelerin şiddet görerek büyüyüp sonrada çocukların başına bakıcı olarak geliyorlar...devlet vatandaşı ve ülkeyi soymaktan fırsat bulupta bu yerlerden psikopatları arındırıp üniversite eğitimi gören şefkatli olan pedegoglar atasa böyle çirkin olayları insanlar izleyip devlet ve kanadı altındaki bu tür kurumlardan nefret etmez bence....geçengün bende izledim çocuk bakıcısına anne anne diye peşinden koşarak birşey istiyor o...çocuğu sadist kadın ayagından sivri terliğini çıkarıp çocuğun kafasına vuruyor sonra yurdun müdürü geliyor oda o.çocuğu sadist bri bakıcı kadından daha kötü dövüyor çocuğu.....gen filimin hatırlarsanız kimsesizler yurdunda kalanlara yurt görevlileri eziyet etmiş yurt sakinleride yurdu ele geçirip doktorların hemşirelerin yerine geçip kendilerine yapılan ayni eziyeti doktorlara hemşire ve bakıcılara yapıyorlardı...keşke çocuklarında güçleri yetsede yurtlardaki sadist bakıcı ve müdürlere ayni eziyeti yapsalar...bu şerefsizler ancak bundan anlar.....böyle bir ortamda yetişerek yurttan çıkan çocuklar ya hırsız ya yankesici ya çeteci yada terörist eğilimli olur şiddetyönü ağır basar çünki çocukken yapılanın hırsı insanlardan nefret etme şeklinde ortaya çıkar kimseyi sevmez herkesi düşman görür herkese acı çektirmekten zevk alan psikolojisi bozuk birer fert olurlar....slmlar...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X