• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Skystar Kullanımı Hakkında

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Skystar Kullanımı Hakkında

sevgili arkadaşlarım ve ustalarım.yeni bilgisayar toplattım her şey iyi.sakystar2 taktırtım.programı kurdum.dıescg ayarlarını yaptım görüntüyü aldım.fakat şifreli kanalların hiç birtanesi açılmıyor.plugin diye bir yer var tıklıyorum birseyler çıkmıyor.skystar emu.softcam.plugin diye araçlar duyuyorum.evimde internet yok.cafeyi gittim.bu dosyaları aldım fakat nekadar güncel anlamadım.eve getirdim masa üzerine attım daha sonra kılasörü çıkarttım.yayını izlerken program üzerinde file diye yer var tıklıyorum seçiyorum fakat içine girmiyor.hiç bir kanalaçılmıyor.sanırım çok yanlış şeyler yapıyorum....bana bunları nasıl yapacağımı sırası ile açıklayabilirmisiniz?mesala ilkhangi dosyayı atacağım.2 sırada ne olacak..3dene olacak.sizlerden ricam güncel dosyaları verirmisiniz.şeharing lerde olabilir.çok acemiyim.herkese daygılarımı sunarım!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:toplu: :toplu:

Böyle "yardımmmmmm" diye bağırırsanız hiçbir yardım alamazsınız. Öncelikle konuyu açarken sorununuz ile ilgili bir başlık ile açınız.
    Konu başlığı düzeltildi.

Yorum yap

form da bulabilicegin s2emu plug ini aynı isimli klasore at mach1 in verdigi guncel sofcamkey dosyasınıda aynı yere at acılabilen kanalları seyredersin...

Yorum yap

levent63 Nickli Üyeden Alıntı
        sevgili arkadaşlarım ve ustalarım.yeni bilgisayar toplattım her şey iyi.sakystar2 taktırtım.programı kurdum.dıescg ayarlarını yaptım görüntüyü aldım.fakat şifreli kanalların hiç birtanesi açılmıyor.plugin diye bir yer var tıklıyorum birseyler çıkmıyor.skystar emu.softcam.plugin diye araçlar duyuyorum.evimde internet yok.cafeyi gittim.bu dosyaları aldım fakat nekadar güncel anlamadım.eve getirdim masa üzerine attım daha sonra kılasörü çıkarttım.yayını izlerken program üzerinde file diye yer var tıklıyorum seçiyorum fakat içine girmiyor.hiç bir kanalaçılmıyor.sanırım çok yanlış şeyler yapıyorum....bana bunları nasıl yapacağımı sırası ile açıklayabilirmisiniz?mesala ilkhangi dosyayı atacağım.2 sırada ne olacak..3dene olacak.sizlerden ricam güncel dosyaları verirmisiniz.şeharing lerde olabilir.çok acemiyim.herkese daygılarımı sunarım!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:toplu: :toplu:

http://www.mach1digital.com/mach1for...3349#post23349 buraki s2emu ve buradaki güncel softcamı indirin http://www.mach1digital.com/mach1for...read.php?t=126 progdvb ana dizine atın izlenilebilen tüm şifreli yayınları izlersiniz.

kolay gelsin
        Yeryüzünde Hiç Beşer Hz.Muhammed Kadar Sevilmedi ! Ve Yüryüznde Hiç Bir İnsan Kıyamete Kadar Hz.Muhammed Kadar Sevilmeyecek. Salat Ve Selam Olsun Sevgiliye...

Yorum yap

öncelikle teşekkürlerimi sunarım.kusura bakmayın özür dilerim fakat bağırmadım.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X