18 Şubat Perşembe (20)
18:00 Dinamo Kiev - Club Brugge (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS
19:45 Khimki - Baskonia (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS 4
20:30 Anadolu Efes - Olympiacos (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS 3
20:50 Slavia Prag - Leicester City (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS 2
20:55 Braga - Roma beinConnect'den izle beIN CONNECT
20:55 Olympiacos - PSV Eindhoven beinConnect'den izle beIN CONNECT
20:55 Young Boys - B. Leverkusen beinConnect'den izle beIN CONNECT
20:55 Krasnodar - Dinamo Zagreb beinConnect'den izle beIN CONNECT
20:55 Kizilyildiz - Milan (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS
20:55 Real Sociedad - Manchester United beinConnect'den izle beIN SPORTS MAX 1
20:55 Wolfsberger - Tottenham beinConnect'den izle beIN SPORTS MAX 2
22:30 Olimpia Milano - Maccabi Tel Aviv (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS 4
22:50 Lille - Ajax (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS
22:50 Benfica - Arsenal (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS 2
23:00 Royal Antwerp - Rangers beinConnect'den izle beIN CONNECT
23:00 Molde - Hoffenheim beinConnect'den izle beIN CONNECT
23:00 Maccabi Tel Aviv - Shakhtar Donetsk beinConnect'den izle beIN CONNECT
23:00 Barcelona - Zalgiris Kauna (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS 3
23:00 Granada - Napoli beinConnect'den izle beIN SPORTS MAX 1
23:00 Salzburg - Villarreal beinConnect'den izle beIN SPORTS MAX 2
18:00 Dinamo Kiev - Club Brugge (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS
19:45 Khimki - Baskonia (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS 4
20:30 Anadolu Efes - Olympiacos (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS 3
20:50 Slavia Prag - Leicester City (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS 2
20:55 Braga - Roma beinConnect'den izle beIN CONNECT
20:55 Olympiacos - PSV Eindhoven beinConnect'den izle beIN CONNECT
20:55 Young Boys - B. Leverkusen beinConnect'den izle beIN CONNECT
20:55 Krasnodar - Dinamo Zagreb beinConnect'den izle beIN CONNECT
20:55 Kizilyildiz - Milan (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS
20:55 Real Sociedad - Manchester United beinConnect'den izle beIN SPORTS MAX 1
20:55 Wolfsberger - Tottenham beinConnect'den izle beIN SPORTS MAX 2
22:30 Olimpia Milano - Maccabi Tel Aviv (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS 4
22:50 Lille - Ajax (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS
22:50 Benfica - Arsenal (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS 2
23:00 Royal Antwerp - Rangers beinConnect'den izle beIN CONNECT
23:00 Molde - Hoffenheim beinConnect'den izle beIN CONNECT
23:00 Maccabi Tel Aviv - Shakhtar Donetsk beinConnect'den izle beIN CONNECT
23:00 Barcelona - Zalgiris Kauna (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS 3
23:00 Granada - Napoli beinConnect'den izle beIN SPORTS MAX 1
23:00 Salzburg - Villarreal beinConnect'den izle beIN SPORTS MAX 2
Yorum yap