• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek Play LibreELEC 8.008 Imaj Backup 01-11-16 ozkaradag

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Boot olmuyor derken? Ne oluyor peki?

Sevgiler...

Yorum yap

Bu akşam sd ye kurdum imajı. Normal olarak boot oluyor. Tekrardan ellerinize ve emeğinize sağlık. Arayüz cok şık ama WP2 yi istiyorum diye bağırıyor. Görüntü süper ötesi.

Tvh 4.0 ı pasif yaptım 4.2 yi devreye aldım. Kendi kanal listemi yükledim. Herşey güzel kanallar ve disecq ayarlarım geldi .. vs. vs.

Benim gorduğum eksiklerden 1ci si m3u convertor çalışmıyor. pvr demo bulunamadı diyor. 2 cisini daha öncede başka bır bolumde yazdım. Guru nun mega oscamı bence 8.0 ile tam uyumlu değil. Offical oscam stabil çalışırken mega oscam stabil değil. Xorion eklentisinde film çıkışında altta hata günlük dosyasına bakın diyor.

Tvh ile ilgili sorum olacak. Daha once Tvh de kanal izlerken back tuşuna bastığımızda menüye dnüyor idik ama kanal arka planda göstermeye devam ediyordu. Bu ozellik yeni sürümde aktif edilebiliyor mu..

İncelemeye devam.

Yorum yap

Tespitlerin ve iyi dileklerin için çok teşekkürler. Bu tespitler ve yorumların beni cidden mutlu etti dostum.

M3U Converter'a bakacağım. PVR Demo istiyorsa kurarız tabii ki.

Ben her hangi bir server kullanmadığım için Oscam'ı sadece Biss'ten dolayı kullanıyorum. Farketmediğim normaldir. Stabil değil derken?

Xorion'daki sorunu anlamadım doğrusu.

Kanalın kapanması TVH ile ilgili değil, Krypton'un bugı mı desem özelliği mi desem anlamadım ama geri tuşuna uzun basınca kapanmıyor. Tabii böyle olması biraz absürt duruyor.

İncelemeye devam.

Not: Xonfluence arayüzde 4-5 saat boşta kalınca cihaz kilitleniyor bende, sizlerde de oldu mu bu?

Sevgiler...

Yorum yap

Karta yazdırıyorum imajı işlem sona eriyor ancak kartın içinde hiçbir sistem dosyası yok kart boş görünüyor.
          Kodi | Open Source Home Theatre Software

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Tespitlerin ve iyi dileklerin için çok teşekkürler. Bu tespitler ve yorumların beni cidden mutlu etti dostum.

M3U Converter'a bakacağım. PVR Demo istiyorsa kurarız tabii ki.

Ben her hangi bir server kullanmadığım için Oscam'ı sadece Biss'ten dolayı kullanıyorum. Farketmediğim normaldir. Stabil değil derken?

Xorion'daki sorunu anlamadım doğrusu.

Kanalın kapanması TVH ile ilgili değil, Krypton'un bugı mı desem özelliği mi desem anlamadım ama geri tuşuna uzun basınca kapanmıyor. Tabii böyle olması biraz absürt duruyor.

İncelemeye devam.

Not: Xonfluence arayüzde 4-5 saat boşta kalınca cihaz kilitleniyor bende, sizlerde de oldu mu bu?

Sevgiler...
            Gece açık bıraktım sabah kalktım cihaz açık hala ama dediğim gibi oscam donmuş kanalda sadece oscamın durduğu anın görüntüsü var. Geri tuşuna basıp tekrar aynı kanalı açınca oscam devam ediyor. Dediğim gibi.

Mega oscamın artısı var ama donma açısından beğenmediğim için diğerini kullanıyorum. Server kullanan arkadaşlarda bunu test edip yazarsa tespitim doğrumu anlarız.

Benim kendi kullandığım sürümde de cihaz uzun süre kullanılmaz ise donuyor. Fişi çekip takmak zorunca kalıyorum.

Xorion eklentisi hakkındaki aldığım hatayı akşama fotoğraf ile anlatırım.

Tşk.ler...

Yorum yap

Öncelikle Özkaradağ emeğine sağlık,teşekkürler.Hani kullandıkça alışırsın derler ya bu bende tam tersi oldu şu elek sistemlerinde,kullandıkça daha gıcık oluyorum Şu bir gerçek ki dvb izleyeceksen e2 nin üstüne yok,çünkü elec sistemde dvb izlemek bi dert.Tvh nazlı nazlı ağırdan alır bi bağlanır bi kesilir,kanal sıralaması,aktarması,convert etmesi ayrı bi dert vs vs.Hani görüntü kalitesi muhteşem falan deniyor,bu grafikler,fonlar falansa doğru ancak kanallardaki görüntü kalitesi e2 ile aynı.Oscam güzel çalışıyor,tandberg keyler de dahil olmak üzere hepsi açılıyor.Yalnız kanal geçişleri malum herkesin bildiği gibi çok ağır.Elec kullanmak zahmetli ve üst düzey uğraşı ve bilgi birikimi gerektiriyor.Yeni başlayanları bayağı bi uğraştıracak bi sistem.Daha önceleri kodi ile biraz haşır neşir olduğumdan ne nerede biraz uğraşınca hatırladım ama bu sistemler sabırlı kullanıcılar için vesselam Sd kartta duruyor yaptığın backup,tvh 4.09 daha iyi çalışıyor,4.2 bağlanmada daha zayıf ara ara zaman buldukça incelemeye devam ederim.Çalışmalarında başarılar diliyorum,zaman harcıyorsun,emek veriyorsun Allah razı olsun dostum..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X