• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kodi Repo [XorioN] - Wetek

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Bu şekilde bir resim olabilir.
    Sevgiler....

Yorum yap

• durakb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu şekilde bir resim olabilir.
      Sevgiler....
      Böyle bir resmi PC Kodi de çekebilir bu sebeple en güzeli chazının resmini üstünde elle yazılmış ismi ve tarih yazan bir kağıt üstündeyken çekmek olacaktır.

Yorum yap

• neden bu kadar zorluk cıkartıyorsunuz anlamıyorum konu resim ise cekip göndereyim wetek için umarım kimlik fotokobisi falan da istemezseniz

Yorum yap

• buda dün pm ile yoladım mesaj

duke3d Nickli Üyeden Alıntı
          selam xorion hocam banada Wetek kulancı adı şifre yolarsınız teşekur ederim şimdiden
          burda wetek için oldugun belirtmişim

Yorum yap

• resim nasıl yükleye bilirim buraya

Yorum yap

• http://hizliresim.com/

Bu site yardımıyla resim yükleyebilirsiniz. Biz herkese yardım etmeye çalışan bir aileyiz. Sen bizim ailemizden misin diye sadece kullandığın cihazı bize değil @xorion üstad a göster dedik. Yoksa yaptığımız paylaşımlar ve yardımlar herkese açık. Anlayışın için teşekkür ederim şimdiden.

Yorum yap

• resimi buraya yükledim ustamlarım

resimi buraya yükledim ustamlarım

Yorum yap

• Aramıza hoşgeldin. @xorion üstad gördüğünde gönderecektir. Kullandığın cihaz kısmına wetek eklersen sevinirim.

Yorum yap

• byagli Nickli Üyeden Alıntı
                    Aramıza hoşgeldin. @xorion üstad gördüğünde gönderecektir. Kullandığın cihaz kısmına wetek eklersen sevinirim.
                    ekledim şimdiden iyi niyetiniz ve hoş sohbet için teşekur ederim kendi adıma

Yorum yap

• ben de test etmek isterim... mümkünse .. elimde 2 cihaz wetek var ...

Yorum yap

• ahmetozgun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        ben de test etmek isterim... mümkünse .. elimde 2 cihaz wetek var ...
                        Bu konuda mesaj fazlalığı olmaması için @xorion üstad daha önceki mesajında yazmış. Özel mesaj ile şifre isteklerinizi yapmanız gerekiyor.

Yorum yap

• Duke3d;

Resim için teşekkür ederiz...

Mesaj gönderen wetek kullanıcılarına şifreleri gönderildi..

Yorum yap

• xorion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Böyle bir resmi PC Kodi de çekebilir bu sebeple en güzeli chazının resmini üstünde elle yazılmış ismi ve tarih yazan bir kağıt üstündeyken çekmek olacaktır.
                            daha neler muhtardan nüfüs kayıt örneği de lazım mı

wetek i olmayana user pass göndersen başka yerde kodi de çalışır mı?

çalışıyorsa bana da gönder

Yorum yap

• Olmaz babo olmaz, yassah.

Sevgiler...

Yorum yap

• Kodi de XorioN ustanın eklentisi çalışır.
                                Android telefonlarda ve tablet
                                Sevgiler....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X