• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yedek Alırken Sorun?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yedek Alırken Sorun?

2-3 kere düzgğn bir şekilde yedeklerimi aldım ama artık yedek alırken sorun çıkarıyor nedenini anlayamadım bide sizbakın ..

serverle bağlantı kesilmiş.. senin internet bağlantından veya serverdeki ayarlardan olabilir.. hostçunla görüş; son zamanlarda serverdeki ayarları ellemediyse senin internet bağlantından kaynaklanıyor.. bir de başka browserle dene (irefox opera vs..)..

Yorum yap

tmm teşekkür ederim deniycem ..

Yorum yap

admincp den yedek alınıyor, peki ftp den yedek alınırmı, funpic forum kurduğum siteyi kapatmış ama ftp hala açık, burdan yedek alma şansımız olabilirmi? çok teşekkür eder saygı ve sevgilerimi sunarım.

Yorum yap

bildigim kadarıya FTP den db yedeği alamazsın ama FTP açık ise panelinde açıktır, phpmyadminden yedek alabilrsin.

Yorum yap

organik bende tam yedek alcam admin panelimden ama beklerken sayfa görüntülenemiyor diyor anlamadım bir türlü acil:S

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X