• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

yazılım attım keyler gözükmüyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yazılım attım keyler gözükmüyor

next 2000 cı (5518 inf) cihazım var. 613c yazılım ve 1 eylül tarihli softcam yükledim. softcam içeriğinde 116 adet aes key var ancak menüde bu keyler 1 adet var ve tps'lwr açmıyor. yanlışlık mı yapıyorum yoksa hafıza mı yetersiz anlayamadım . ustalar lütfen lütfen yardım edin.

yüklediğin softcamin linkini verebilir misin? belki yanlış softcam atmış olabilirsin.

Yorum yap

arkadaşım nebu tv'de mach1 hocanın verdiği softcam. pclink2.0i ile attım

Yorum yap

tps acmaz diger pk lere bak

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=16926
          buradaki softcami at arkadaşım. yeni düzenlendilier.

Yorum yap

teşekkür ederim deneyeceğim

Yorum yap

boşa uğraşmayın arkadaşlar benim gibi, kactane yüklerseniz yükleyin biri hariç aes keyler görünmüyor, içinde yüklü olduğu halde auto yapmıyor. yüklü olduğunu nerden biliyorsun derseniz, keyleri yükledikten sonra görünmeyen diğer keyleri elle girmeyi deneyin mevcut yazdığını göreceksiniz. son yazılıma çoklu aes key girmenin faydası yok arkadaşlar bilginize..

Yorum yap

mecburen 1 önceki yazılıma döndüm şimdi auto buradan takip edebilirsiniz.

http://www.mach1digital.com/mach1for...hlight=softcam

Yorum yap

ustalardan bu konulara bir açıklık getirmelerini rica ediyorum çünkü artık her kafadan bir ses çıkmaya başladı şu softgam bu softgam kafalar iyiden iye karıştı
                  evet ustalar ne yapacaız son söz sizin

Yorum yap

yazık hemde çok yazık artık ustalarda taşınmış bu ülkeden bir haftadan bu yana hiç bir yanıt yok teşekürler

Yorum yap

arkadaşlar cihazınızın serisine uygun softcam atınız,yanlış dosya atarsanz özellikle tps kanallarında sorun yaşarsınız,güncel softcamlar aşağıdaki linkte verilmektedir...
                      http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=16865
                      Forum Kuralları

Yorum yap

abdullah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        ustalardan bu konulara bir açıklık getirmelerini rica ediyorum çünkü artık her kafadan bir ses çıkmaya başladı şu softgam bu softgam kafalar iyiden iye karıştı
                        evet ustalar ne yapacaız son söz sizin
                        selam;
                        her kafadan ses çıktığı yok arkadaşım ki bundan rahatsız olmamak lazım insanlar bildiklerini paylaşmaya çalışıyor sadece.
                        benim verdiğim linkte softcam( şifreler) dosyaları var. Ama ben de senin reciver olmadığı için deneyemedim. Sonraki mesajlarda belirtilenler ise yeni yazılımda softcam eklenemediği ve eski yazılıma dönülmesi gerektiği ile ilgili sana yardımcı olunmaya çalışılan mesajlardır. kafan karışmasın.
                        http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=16865
                        burada son düznelenen keyler var. uygun olanı indirip yüklersin ama önce eski yazılıma dönmen gerekir. kolaygelsin.

Yorum yap

ilgine teşekür ederim sayın allbayrak

Yorum yap

2000 cı plus ta sadece bir aes key görülüyor. Key dosyalarında hata yok. Galiba 613 c yazılımında sorun var.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X