• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 29.3.2006 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 9000 29.3.2006 Yazılımları

Yazılımlar bu başlıkta olacaktır...

Polsat auto kanal üstünde bekleyin hiçbirşeye basmaya gerek yok kendi bulur açar hayırlı olsun....
    Eklenen Dosyalar
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

bekliyoruz hocam

Yorum yap

yazılım bugün verilirmi next 9000 lere polsat au olan yazılımı

Yorum yap

paladayı45 Nickli Üyeden Alıntı
        yazılım bugün verilirmi next 9000 lere polsat au olan yazılımı
        Yukarıda ne yazıyor...?
        Biraz bekleyn görün...

Yorum yap

Eklendi hayırlı olsun.....
          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
          www.nextyazilim.com

Yorum yap

sağol hacam

Yorum yap

Yazılım için teşekkürler, motorlu anten kullanıyorum. Önceki yazılımda geri yükleme yoktu. Bu yazılımda kanal geri yükleme özelliği mevcutmu.

Teşekkürler.

Yorum yap

Arkadasım mecıt!!

mach1 Nickli Üyeden Alıntı
                Yazılımlar bu başlıkta olacaktır...

Polsat auto kanal üstünde bekleyin hiçbirşeye basmaya gerek yok kendi bulur açar hayırlı olsun....
                Mach1 hocamız herseyı net bır sekılde acıklamıstır!! sevgilerle erol kaptan

Yorum yap

hafıza geri yükleme zaten vardı...bunun ıcın yazılım gerekmıyor!!

Yorum yap

16.03.2006 yazılımını yüklemeden önce kanalları geri hafızaya aldım. Reset yaptım ve yazılımı yükledim. Kanalları tekrar yüklemek istedim. Fakat Data yok dedi ve bütün 3-5 saat uğraştığım bütün uydu ayarlarım bozuldu. Şu anki yazılımda kanalları hafızasına alıyormu onu öğrenmek istiyorum. bu şekilde deneyen arkadaşlar varsa cevap yazarlarsa memnun olurum.

Teşekkürler

Yorum yap

Ben bu sorunumu daha önceki yazılımdan sonra bildirmiştim fakat hiçbir olumlu cevap alamadım.

Yorum yap

hocam ellerine sağlık
                        MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

hocam mecit arkadaşın sorunu 9000 cı alan herkesi ilgilendiriyor hafıza geri yükleme yapmıyor yeni yazılımda düzeldimi hayır düzelmedi diyorsanız düzelmesini bekleyecekmiyiz saygılar
                          vgazo

Yorum yap

volkangazanfer Nickli Üyeden Alıntı
                            hocam mecit arkadaşın sorunu 9000 cı alan herkesi ilgilendiriyor hafıza geri yükleme yapmıyor yeni yazılımda düzeldimi hayır düzelmedi diyorsanız düzelmesini bekleyecekmiyiz saygılar
                            evet düzeldi şidı iki cıhazıma yazılım attım hafıza sabıt kaldı.bılgınıze..
                            yalnız hıspadaki açılan kanalların bır kısmı açılmaz oldu nebudaki günün emu keyını yükledım ellemı key gireceğiz bilgisi olan açıklarsa memnun oluruz..
                            not. cıhazdan cıhaza ne yazılım, nede kanal bılgisi atılamıyor teşebbus edınce
                            verıcı cıhaz sender yanı gönder de kilıtlenıyor arkadan açıp kapamayıca hıç bir işlem yapılamıyor ılgılılerın dıkkatıne...
                            optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
                            .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

Digiturk radyo sorunu devam ediyor eski setingler uyumsuzluk yapıyor yeniden taratıp dizmek gerekiyor okeyle seçtiğimiz bilgi ekranında şifreli kanalları mavi renkte görüyoruz İ tuşuna basınca diğer kanal bilgileri geliyor yeni bir ayrıntı .
                              NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X