• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

vestelde fabrika ayarlarına döndüğünüzde kanallar silinmesin istiyorsanız okuyun.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• vestelde fabrika ayarlarına döndüğünüzde kanallar silinmesin istiyorsanız okuyun.

Vestel Hakkında İpucu Önemli...

Arkadaşlar kanallarınızı güncelleyipte her fabrika ayarlarına döndüğünüzde aynı kanallaın kalmasını istermisiniz o zaman iyi dinleyin.
    İşlem sırası;
    1.Kanalları keyfinize göre programlayın.
    2.Kumandadan 929526 yazın ve servis menüsüne girin.
    3.L/R BCopy - OK: Upload PGM yazan yere gelin kumandadan sağ oka basın ve o kanallar artık sizin fabrika ayarınız olsun bu işlem sadece bir kaç saniyenizi alacak.
    NOT:KESİNLİKLE BAŞKA AYARLARA DOKUNMAYINIZ.YOKSA CİHAZ UÇAR. Apro menü de kanal sıralamasın yaptıkdan sonra yapılacak işlem şu menü +7777777 servis menüsünde veritabanı kopyası oluştur üstünde iken ok tuşuna basıyoruz
    www.ekolforum.com

teşekkür ederiz hemen uyguladık sonuç olumlu

Yorum yap

rica ederim kolay gelsin...
      www.ekolforum.com

Yorum yap

uyducum tesekkurler ellerın dert gormesın....
        Next&Nextstar Satellite Systems
        İyiye değil en iyiye sahip olmak için!

Yorum yap

ooooo çok haklısın baya kolaymış tşk
          VU+DUO GİGABLUE 800 UE PLUS GİBERTİNİ 135 CM MOTORLU
          125 OFFSET MOTORİZE LG SMART TV FULL PROGRAMLI İPTV Lİ TV

AZBOX PREMUM HD 42,19,23,5,07,01,UYDULAR
          GigaBlue quad Xtreand et 9000

Yorum yap

erencan ya bu vestellerle başımız dertte büyük usta secsata yolluyz vallaha uğraşılmaz onlarla bekay:
            BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

uyguladık olumlu tşk

Yorum yap

uyducum bu süper olay (fabrika ayarlarına dönünce kanalların silinmemesi)kyoto 9900 dci ler için nasıl olacak? onunda bir formülü varmı?

Yorum yap

danger35 Nickli Üyeden Alıntı
                  erencan ya bu vestellerle başımız dertte büyük usta secsata yolluyz vallaha uğraşılmaz onlarla bekay:
                  Dostum vallahı bende bıktım yahu gunde 3 tane gunumu bıtırıyor ya elemanda bulamadım baksana erencan da kactı artık ne yapacaz bılemıyorum
                  neyse kalın saglıcakla hayırlı calısmalar

Yorum yap

evet malesef bu cihazlar adamı katil eder
                    Next 2000CIS Süper Plus USB Türksat&Hobirt&Astra&Thor
                    Gökkaya Elektronik
                    Finike/Antalya

Yorum yap

aRKaDaŞIM Bu RaKaMLARı NeReYe YaZCAzz BiLMEyEN 0LAßiLiR DeMi AmMA YiNe De SaoL

SaYGıLaR
                      VeSTeL SeRViS

GazİPaŞa

Yorum yap

tanerhakan Nickli Üyeden Alıntı
                        aRKaDaŞIM Bu RaKaMLARı NeReYe YaZCAzz BiLMEyEN 0LAßiLiR DeMi AmMA YiNe De SaoL

SaYGıLaR
                        O rakamlar vestel receiver servis menusune girmek icin kullanılıyor..

Receiver Mavi menu yuklu bir yazılım var ise servis menusune ulasmak icin
                        Menu>929526

Receiver aphro(Siyah) menu yuklu bir yazılım var ise servis menusune ulasmak icin
                        Menu>7777777777 tuslayacaksınız ..

Yorum yap

uyducum Nickli Üyeden Alıntı
                          Vestel Hakkında İpucu Önemli...

Arkadaşlar kanallarınızı güncelleyipte her fabrika ayarlarına döndüğünüzde aynı kanallaın kalmasını istermisiniz o zaman iyi dinleyin.
                          İşlem sırası;
                          1.Kanalları keyfinize göre programlayın.
                          2.Kumandadan 929526 yazın ve servis menüsüne girin.
                          3.L/R BCopy - OK: Upload PGM yazan yere gelin kumandadan sağ oka basın ve o kanallar artık sizin fabrika ayarınız olsun bu işlem sadece bir kaç saniyenizi alacak.
                          NOT:KESİNLİKLE BAŞKA AYARLARA DOKUNMAYINIZ.YOKSA CİHAZ UÇAR. Apro menü de kanal sıralamasın yaptıkdan sonra yapılacak işlem şu menü +7777777 servis menüsünde veritabanı kopyası oluştur üstünde iken ok tuşuna basıyoruz
                          slm bu dediklerini aynen uyguladım fakat yarım saat sonra cihaz init yazdı kilitlendi servise götürdüm vestel 840 cı

Yorum yap

şuan inittemi kaldı sadece yoksa menü kanallar falan geliyormu?
                            BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

hayır cihaz kilitlendi flahsı porogramlandı birde tuner değisti cihaz sinyal almıyordu

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X