• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

supermax 6000cı super yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• supermax 6000cı super yardım

arkadaslar elımde bır super 6000cı super bır cıhazım var ben bu cıhaza next tın hangı modelının yazılımını yuklemem gereklı

yardımcı olan butun arkadaslara sımdıden cok cok tesekkurler

Cıhaz bılgısı
    super-cı 6000 super
    ınf606b022106 moo7.00
    a0-05
    SMME04070405jmfy
    02.0i (DF)

@nizam Cıhazınız olan SUPER MAX 6000 CI SUPER icin gerekli dökumanlar ektedır ve ayrıca ORJINAL YAZILIM'da ekdedir ama daha önce kulangin yazılımların başinda SPME diye başliyorsa onuda yuklıye bılırsın karar senın kolay gelsin iyi calişmalar.

DIKKAT !!!
    Acıklamadakılerı harfıyen yerıne getırerek uygulama yapiniz.
    Eklenen Dosyalar

Yorum yap

supermax

alfa 73 hersey icin cok tesekkurler sagolasın calısmalarında basarılar dılerım.

Yorum yap

@nizam Bişey değil sorunlar cıkmadan istediğiniz yazilim olduysa iyi gunlerde kulanınız iyi seyirler.

@nizam Sorunolsada ben veya diğer görevli arkadaşlar sizlerin sorunlari icin burdalar bilgilerinize.

Yorum yap

ALFA73 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          @nizam Cıhazınız olan SUPER MAX 6000 CI SUPER icin gerekli dökumanlar ektedır ve ayrıca ORJINAL YAZILIM'da ekdedir ama daha önce kulangin yazılımların başinda SPME diye başliyorsa onuda yuklıye bılırsın karar senın kolay gelsin iyi calişmalar.

DIKKAT !!!
          Acıklamadakılerı harfıyen yerıne getırerek uygulama yapiniz.
          Please translate to english.
          thanks

Yorum yap

@armco

@nizam Receıvers one SULER MAX 6000 CI SUPER for necessary readme ın the joint abd ORJINAL FIRMWARE ın the joint but before fırmware the head SPME ıt is starting ıt download you know decision your easy ket come good don't
            work

THE ATTENTİON
            Readme the attention download ok

Yorum yap

Super Max 6000 Ci Ya Hangİ Yailimi Atabİlİrİm Son Versİyonlari Varmi Hangİ Cİhazinkİ Uyuyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X