• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

hispa satı nasıl bulurum?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Yazdığım gibi 1.5 metrelik canakla hasas bir kurulum yapacaksın.
    11615 frekansından ayarlamaya calışın o iyi gelirse diğer kanallarda rahatlıkla dökülür.

Yorum yap

dostum ben tunceliden 1.50 çanaklan bile alamıyorum

Yorum yap

Hispasat

Çanakkale çardakta 60cm.çanak ile denedim.alabilirsin.11851 v 27500 değerlerini gir ve lnb yi saat yönünde haif çevir.eger hotbırd de isen 24mm.batıya çevir.kolaygelsin.Saygılar.

Yorum yap

evet batıya gittikçe anten çapı ufalır denizci56 doğuya gittikçe büyür60cm ile 12303 ü nasıl alıyorsun zayıflama varmı?
          ama 11615 gelmez sanırım!
          BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Çanakkalede hispasat

danger35 Nickli Üyeden Alıntı
            evet batıya gittikçe anten çapı ufalır denizci56 doğuya gittikçe büyür60cm ile 12303 ü nasıl alıyorsun zayıflama varmı?
            ama 11615 gelmez sanırım!
            Bazı frekanslarda zayıflama oluyor.12303 sinyal kalitesi % 60-50 arası.yaz aylarında sinyal kalitesi artıyor.Bulunduğum yer gelibolunun karşısı Çardak.Çanak çapları büyüdükçe anolog yayınların sinyalleridegeliyor.Örneğin 150cm.parobol çanakta astra yayınlarınıda net bir şekide alıyorum.Saygılar.

Yorum yap

90 lık çanak sharp marka 0,3 db lnb çok başarılı hot bird le lnbleri uc uca değecek gibi ve turksatlada tam 90 c bulunduğunuz konumu kabaca böyle hesaplaya bilirsiniz lnb nin açısı 11 i 20 gece kablo kısmı 20 geçe konumunda olacak daha sonra cihazınızda sinyal metre varsa işiniz çok kolaylaşır forumda daha detaylı anlatımalr var zaten çanak aşağıya doğru tutun sorun yok.

Yorum yap

ben çanakkaleden 90cmlik çanakla hispasat ı alabilirmiyim ne yapmam gerekiyor

Yorum yap

Çanakkale'den 90cm lik çanakla yaklaşık 260 civarı kanal izleyebilirsiniz.Çanakkale'de oturmuyorum ama kuçuk bir araştırma sonucu bu bilgilere ulaştım.

Yorum yap

nintendo Nickli Üyeden Alıntı
                    Balıkesir merkezden gayet sorunsuz bir şekilde alınıyor hispasat..
                    Eminimki güzel bir kurulumdan sonra sende sorunsuz full izleyebilirsin...
                    Kolay gelsin

Yorum yap

arkadaslar , lutfen bilen birisi cevap versin, trabzon dan hispesat'ı izlemek icin kaclık anten ve ekipman gerekir?

Yorum yap

@cimbomlu buna kesin bir cevap vermek için ancak trabzondan deneme yapan veya kullanan bir arkadaş cevap vermesi lazım.biliyorsun bu olay deneme yanılma olayı
                        saygılar...

Yorum yap

nintendo Nickli Üyeden Alıntı

90 Cmlik Çanak ile rahat bir şekilde yayın alabilirsin arkadaşım.

Yorum yap

@pride arkasdaşımızın cevabı yetmemiş anlaşılan @tamerbayraktar!

Yorum yap

profil ,verdigin bilgiye tesekkurler , fakat bu sayfa next in sayfası , dolayısı ile daha teknik ve daha doyurucu bir acıklamayı next elemanlarından hala bekliyorum.90 lık anten yeterli mi? lnb ne olalı , lutfen cevap verirseniz sevinirim.simdiden sonsuz tesekkurler.

Yorum yap

denizliden 90 canakla bulamadım basarı olmam için neyapayım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X