• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dikey Dağıtıma Başladı...

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yesilyolx21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Wetek Play 2 4K Android Tv Box (sıfır)
    İlan No: 348664183

http://www.sahibinden.com/ilan/ikinc...48664183/detay

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sakın sanalpazardan satış yapmayın ben wetek play cihazımı sattım. Parasını alamadım. Gold şirketleri iflas erteleme başvurusu yapmış yılbaşında. Paralar ödenmiyor. Ben paramı alamadım 4 aydır. Şikayetvarda sürüyle şikayet yazılı bilginize sunarım.

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Aynen dvb uydu için e2 hala ideal
      Usta sana katılıyorum. Eğer eğlence cihazı isen live tv kusursuz olmalı. Diğer konuları internetin bu imkanlarına ve donanım seviyelerinin yeterli standarda ulaşmalarından dolayı herkes yapar. Telefonuma bile Kodi kurarım ama asıl olan DVB deki gücündür. Maalesef hala dürümbox kullanmak zorunda kalıyorum. NickJR dan çocuk için kaydettiğim .ts videolarını bile oynatamadıktan sonra neye yarar ELEC.Saygılar..

Yorum yap

• isson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Usta sana katılıyorum. Eğer eğlence cihazı isen live tv kusursuz olmalı. Diğer konuları internetin bu imkanlarına ve donanım seviyelerinin yeterli standarda ulaşmalarından dolayı herkes yapar. Telefonuma bile Kodi kurarım ama asıl olan DVB deki gücündür. Maalesef hala dürümbox kullanmak zorunda kalıyorum. NickJR dan çocuk için kaydettiğim .ts videolarını bile oynatamadıktan sonra neye yarar ELEC.Saygılar..
        Ts videolarını oynatmıyor diyenler kim acaba?Öyle bir şey yok.Sizler hala dürümbox kullanmaya devam edin.Tadına varsanız bi daha geri dönmezsiniz.
        BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• yesilyolx21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Wetek Play 2 4K Android Tv Box (sıfır)
          İlan No: 348664183

http://www.sahibinden.com/ilan/ikinc...48664183/detay

Ön siparişi iptal etme ihtimalim olsaydı kesinlikle beklemez alırdım. Henüz almamış olanlar kaçırmasınlar bence.

Yorum yap

• crazyturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Ts videolarını oynatmıyor diyenler kim acaba?Öyle bir şey yok.Sizler hala dürümbox kullanmaya devam edin.Tadına varsanız bi daha geri dönmezsiniz.
            WeTek Play sahibi olarak yazıyorum ben diyorum. Aynen dediğim gibi oynatmıyor. İlk WeTek aldığımda ozkaradag'a örnek dosya göndermiştim. Videoyu akıcı şekilde oynatamıyor. Astra'da NickJR da kaydedip ELEC te izlemeye çalışın.
            Not: WeTek E2 oynatıyor ELEC oynatamıyor.

Yorum yap

• isson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              WeTek Play sahibi olarak yazıyorum ben diyorum. Aynen dediğim gibi oynatmıyor. İlk WeTek aldığımda ozkaradag'a örnek dosya göndermiştim. Videoyu akıcı şekilde oynatamıyor. Astra'da NickJR da kaydedip ELEC te izlemeye çalışın.
              Not: WeTek E2 oynatıyor ELEC oynatamıyor.

Dosyayı upload ettiniz bir link var ise denemek isterim.

Yorum yap

• Ts oynatırken video konursa faydalı olur

Yorum yap

• https://vimeo.com/185553365

Wetek e2 ile iki adet ts kayıt yapıp network üzeri openelec kodi ile seyredebildim. Farklı bir detay var mi ts ile ilgili?

Yorum yap

• IptvSolutions Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Ts oynatırken video konursa faydalı olur
                    Her TS Videosu için geçerli değil bu.

Sevgiler...

Yorum yap

• pro_dufa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      https://vimeo.com/185553365

Wetek e2 ile iki adet ts kayıt yapıp network üzeri openelec kodi ile seyredebildim. Farklı bir detay var mi ts ile ilgili?

Nickjr 'a has bir codec sorunuda olabilir. Çünkü elimde zamanında Eurovision kaydı vardı hadise dumtek olan. Ts kayıt enigma2 de Açarken elec kodide açmıyor. Daha doğrusu görüntü son hd görüntüyü titrek verip ses akıyor.

Yorum yap

• Kanala göre değişiyor demekki genelleme yapmak yanlış olur .
                        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                        www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Ben azbox ve vuduo2 de kaydettiğim ts leri çalıştırdım.Kedinin ts kayıtlarında da sorun yok.
                          BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• Nick JR'deki sorunu çok basit bir ayarla çözdüm.

[YOUTUBE]E4prJ-BdorQ[/YOUTUBE]

http://wetektr.com/WeTek/001.mp4

Bu kadar kasılmanıza hiç gerek yoktu.

Ama saygı duyarım o başka.

Sevgiler...

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Nick JR'deki sorunu çok basit bir ayarla çözdüm.

[YOUTUBE]E4prJ-BdorQ[/YOUTUBE]

http://wetektr.com/WeTek/001.mp4

Bu kadar kasılmanıza hiç gerek yoktu.

Ama saygı duyarım o başka.

Sevgiler...
                              Elinize sağlık. Ben de test edeyim. Saygılar..

Yorum yap

• arkadaşlar bu sipariş işi sanırım uzayacak 10 günü aştı sipariş vereli sanırım 1 ay bekleyeceğiz gibi bu pek şık ve ettik değil benim şahsi görüşüm herkese saygı duyarım ben şahsen bu kadar uzayacağını bilseydim beklerdim gelince öyle alırdım hem cihazın ne olup olmadığı hakkında bilgi sahibi olurdum hadi onuda geçelim ama beklemek insana acı veriyor ön siparişler bildiğim kadarıyla 15 gün ama ay geçtimi işin tadı kaçıyor teşekkürler..!
                                MSN DURUMU::

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X