• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Merkezi Uydu Anten Sistemi Fiyat Çıkarma Programı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Merkezi Uydu Anten Sistemi Fiyat Çıkarma Programı

Herkese Merhaba,

Ben uydu anten işleri yapan biriyim, bir ara dükkanım vardı şimdi yok.

Uzun zamandır hayal ettiğim Merkezi Uydu Anten Sistemi Fiyat Çıkarma progamı yazmak için biraz php öğrenerek bu işi yapan bir program yazdım.
    Umarım uydu anten piyasasına faydalı bir program olur, amacım budur.

Bu programa nasıl gerek duyulur.

Dükkanda başınız kalabalık iken bir müşteri gelir bizim Apartman için Merkezi Uydu Anten Sistemi fiyat teklifi ister, sizde hızlıca bir teklif vermek istersiniz ancak bu teklif uygun fiyata olmalı ve eksik veya unutulan birşey olmamalı ama başınız kalabalık hızlıca teklif veriyorsunuz unutulan birşey olabilir diye fiyatı yüksek tutmak istersiniz.

Ayrıca siz yokken dükkanınızda fiyat verebilecek seviyede kimse yoksa gelen müşteri kaçmış olur, sizi bekleyecek kaç kişi olabilir?.

Artık günümüzde herkes internet üzerinden araştırma yapıyor, bu tip kişilere herkes cevap vermek ister ama nasıl?

Bu adresten http://www.fiyat.uzaysat.com deneyebilirsiniz

Bu program nasıl kullanılır?
    -Bu program stok programı değildir.

*Merkezi Uydu Anten Sistemlerinde kullanılacak tüm ürünlerden birer tane sisteme eklenir.
    Çanaklar, LNBler, Kablolar, F konnektörler, Receiverler, Multiswitchler, Multiswitch Amplifierler,
    Eğer kamera ekleme sistemi aktif ediyorsanız, Kameralar, Modülatörler, SatPrizler, Diplexerler, DVR sistemi aktif ediyorsanız DVRlar, Lokal Anten ekleme sistemi aktif ediyorsanız, Lokal antenler, Lokal Anten Amplifierler.

*Yönetim Panelinden kendinize göre bazı ayarları yaparak artık Fiyat Teklifi çıkarabilirsiniz.

*Çıkarılan tüm fiyat teklifleri veritabanında kaydı tutulur ve istendiğinde görüntülenebilir.

*Çıkarılan fiyat teklifi PDF dosya olarak indirme, PDF dosya yazdırma, Normal web sayfa yazdırma düzeni, PDF dosya emaile gönderme.

*Çıkarılan Fiyat Teklifleri daha sonraki zamanlarda görüntülerken o anki kurla görüntüleme imkanı.

*Tüm özellikler veya seçenekler Yönetim Panelinden kontrol etmek mümkündür.

Lütfen öneri ve görüşlerinizi benimle paylaşın.

Selamlar
    Adem GENÇ

aramıza hoşgeldiniz Adem Bey ; Sizi burada görmek ne güzel sitenize bende üyeydim lakın uzun zamandır gırmedıgım ıcın uyelıgım yok su an sıtenızde bılgınıze
    Next Machina 3D & Vu+DUO 4K

Yorum yap

emeğine sağlık .
      benim dikkatimi çeken fiyatlar ve markalar
      içerikte hazır seçilebiliyor fakat bu kısımlara
      istediğim fiyatı ve ya markayı ekleyebilmeliyim.

Yorum yap

LASTSAMURAI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        aramıza hoşgeldiniz Adem Bey ; Sizi burada görmek ne güzel sitenize bende üyeydim lakın uzun zamandır gırmedıgım ıcın uyelıgım yok su an sıtenızde bılgınıze
        Hoş bulduk, uydu merakı artık eskisi gibi değil bir dönemdi geldi geçti, şimdi Merkezi Uydu Sistemi Fiyat çıkarma programı ile uydu anten piyasına birşeyler vermeye çalışıyorum.

idris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        emeğine sağlık .
        benim dikkatimi çeken fiyatlar ve markalar
        içerikte hazır seçilebiliyor fakat bu kısımlara
        istediğim fiyatı ve ya markayı ekleyebilmeliyim.
        Teşekkürler,
        Bu programda şurayı yada şunu değiştiremezsin denilecek bir yeri yok gibi.
        Hele ürünlerle ilgili, tabiki markayı, fiyatı siz belirliyorsunuz.
        Bu http://www.fiyat.uzaysat.com sayfada ekran resimleri gösteren link var yönetim panelini gösteren resimler var inceleyebilirsiniz.

Marka ekleme bölümü var, burada sistemde kullanacağıız tüm markaları ekliyorsunuz
        -Sonra ürün ekleme bölümünden
        --Çanak anten ekleme bölümünden MultiFocus, Ofset, Parabol hangi çanak eklemek istiyorsanız ekliyorsunuz fiyatı USD, EURO, TL hangi para cinsinden ise onu belirliyosun fark etmez.
        --LNB ekleme bölümünden LNB leri ekliyorsunuz fiyatı ve ara cinsini siz belirliyorsunuz.
        --Kablo ekleme bölümünden Kabloları ekliyorsunuz fiyatı ve ara cinsini siz belirliyorsunuz.
        --F Konnektör ekleme bölümünden F Konnektör ekliyorsunuz fiyatı ve ara cinsini siz belirliyorsunuz.
        --Multiswitch ekleme bölüünden Multiswitch ekliyorsunuz fiyatı ve ara cinsini siz belirliyorsunuz.
        --Multiswitch Amplifier ekleme bölümünden Multiswitch Amplifier ekliyorsunuz fiyatı ve ara cinsini siz belirliyorsunuz.
        --Receiver ekleme bölümünden Receiver ekliyorsunuz fiyatı ve ara cinsini siz belirliyorsunuz.
        Her ürün için ayrı ayrı ürün ekleme bölümü mevcut, Kamera, Modülatör, DVR, Lokal Aanten, Lokal Anten Amplifier ve en önemlisi her ürünü fakı para cinsinden girebilirsiniz, mesela, bir çanak TL cinsinden, diğer çanak USD cinsinden, başka diğer çanak EURO cinsinden, sistem Fiyat Teklifi çıkarırken hangi para cinsinden isteniyorsa seçilen ürünler farklı farklı para cinsinden olsa bile yanı hangi para cinsinden oursa olsun Fiyat teklifi çıkarmada istenen para cinsine dönüştürür.

Kurları iki senek ile güncel tutabilirsiniz:
        -ister TCMB dan otomatik güncelleme
        -ister her kuru elle belirleme

Bu stok programı olmadığı için her ürün tipinden bir tane ekleniyor, ürün artık stokta yok ürünü silmenize gerek yok ürünü stok yok diye ayarlamınız yeterlidir.

Sistem stokta görülüyorsa işleme alıyor, stokta yoksa işleme almıyor.

Burada en önemli olan Multiswitch algoritmasıdır.
        Sistem stok duruma göre çalıştığı için sokta mevcut olan Multiswitchlerle istenen abone sayısı bulmak gerekiyor ve bir tane SONLU olması gerekir. Bu okadar çok kod yazmak gerekiyorki 160 aboneye kadar yazabildim, sayfalarca, yoruldum, usandım, ama 8 aboneden 160 aboneye kadar yeterki SONLU ve KASKAD ürünlerden birer tane olsun en sediğim bölümde budur mükemmel oldu.

Uzman olmayan çalışanları, İnternette fiyat araştırması yapan Apartman yöneticileri, uzman olan kişiler daha çok hızlı ve eksiksiz fiyat çıkarabileekleri bir program sabit hiçbir ayarı yok, hepsi kontrol edilebiliniyor.

Selamlar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X