• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

cihaz açılmıyor yardım!!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• cihaz açılmıyor yardım!!!

cihazım 2000 süper plus usb li. ben çanak tan gelen kabloları sökmüştüm.yeğen de karıştırmış açılmıyor diye.cihaz açılırken boot yazıyor. daha sonra cihazın önünde o yazıyor öyle kalıyor .başka bişey olmuyor. yardım eli uzanırsa sevinirim. saygılar.
    Bilmemek ayıp degil,ogrenmemek ayıp!!!

mami077 Nickli Üyeden Alıntı
    cihazım 2000 süper plus usb li. ben çanak tan gelen kabloları sökmüştüm.yeğen de karıştırmış açılmıyor diye.cihaz açılırken boot yazıyor. daha sonra cihazın önünde o yazıyor öyle kalıyor .başka bişey olmuyor. yardım eli uzanırsa sevinirim. saygılar.

düzelir merak etmeyin alttaki lingi inceleyiniz

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=30189

Yorum yap

o verdiğin link yazıım atarken oluşan problemler den değilmiydi.
      benimkisi sağını solunu karıştırırken olmuş çocuklar genede aynı işlem le mi düzeltcez.saygılar.

Yorum yap

mami077 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        o verdiğin link yazıım atarken oluşan problemler den değilmiydi.
        benimkisi sağını solunu karıştırırken olmuş çocuklar genede aynı işlem le mi düzeltcez.saygılar.
        fiziksel bir hata değilse evet

Yorum yap

eyvallah sağolasın bi dneyeyim hemen.saygılar.

Yorum yap

Allah tüm hocalarımızdan razı olsun. düzeldi. hacam sanada çok teşekkür ederim ellerine sağlık düzelttim.

Yorum yap

mami077 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Allah tüm hocalarımızdan razı olsun. düzeldi. hacam sanada çok teşekkür ederim ellerine sağlık düzelttim.
              rica ederim arkadaşım halledebildiğine sevindim paylaşmak güzeldir

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X