• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D 27.3.2015 Tarihli Yazılımı V.5.335

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

m.sivrik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yazılımda emegi geçen hocalarıma teşekkürler sorunum rardan ayırıp usb ye yükledim cihaza taktım error c06 hatası veriyor dünden beri uğraşıyorum hep aynı hatayı veriyor bilginize
    Eğer yükleme olmuyorsa demekki bir yerde hata yapıyor olmalısınız.! İndirdiğiniz RAR yazılımı Pc de bulunan programlardandan WİNZİP yada WİNRAR yardımı ile açarak M3-GALL dosyası olarak Usb ye attınızmı.? Eğer böyle olmayıp o hali ile yazılımı atmaya çalışıyorsanız maalesef o şekilde cihaz yazılımı göremez... O hata kodunun anlamı YAZILIM YOK uyarısıdır.!!!
    MACHİNA - 3-D
    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
    PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Yazılım indirilen depoda yoğunluktan dolayı kopmalar olabiliyor,ara sıra site ulaşılamaz oluyor,yazılım tekrar indirin ve indirirken kesinti olmadığından emin olun, indirdikten sonra zipten çıkartın ve BOŞ bir USB belleğe yükleyip o şekilde deneyin, yükleme sorunlarında ortaya çıkan hatalar için linkteki kodların anlamlarına bakabilirsiniz.
      http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=61867
      [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
      www.next.com.tr

Yorum yap

Merhaba Arkadaşlar,bu yazılımı yükledikten sonra uk'dan sat veya fav tuşlarına basınca cihaz kitleniyor! verdiğim komutları çok uzun süre bekledikten sonra algılıyor cihazın arkasından kapatıp açıyorum her şey normal ama dediğim gibi sat-fav tuşlarına basmazsanız. Sizce problem nedir acaba tekrar mı yazılım atıyım fabrika ayarlarına mı döneyim önerilerinizi bekliyorum.Unutmadan yazılımda emeği geçen Arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürler.Selam ve saygılar.

Yorum yap

maxhil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Merhaba Arkadaşlar,bu yazılımı yükledikten sonra uk'dan sat veya fav tuşlarına basınca cihaz kitleniyor! verdiğim komutları çok uzun süre bekledikten sonra algılıyor cihazın arkasından kapatıp açıyorum her şey normal ama dediğim gibi sat-fav tuşlarına basmazsanız. Sizce problem nedir acaba tekrar mı yazılım atıyım fabrika ayarlarına mı döneyim önerilerinizi bekliyorum.Unutmadan yazılımda emeği geçen Arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürler.Selam ve saygılar.

Tüm yedeklerinizi alıp cihazı fabrika ayarı yaptırın sonra tekrar YEDEKLERİ yükleyip duruma bir bakınız.
          MACHİNA - 3-D
          8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
          TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı

Tüm yedeklerinizi alıp cihazı fabrika ayarı yaptırın sonra tekrar YEDEKLERİ yükleyip duruma bir bakınız.
            Üstat iyi akşamlar.Aynı sorun bendede vardı az önce dediklerinizi uyguladım;sorun ortatadan kalktı.Bilgi ve paylaşımınız için çok teşekkür ederim.Kolay gelsin.

Yorum yap

denizci56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Üstat iyi akşamlar.Aynı sorun bendede vardı az önce dediklerinizi uyguladım;sorun ortatadan kalktı.Bilgi ve paylaşımınız için çok teşekkür ederim.Kolay gelsin.
              Rica ederim teşekkürler benden Saygılar.
              MACHİNA - 3-D

Yorum yap

yazılımı indirip rardan çıkartıp çıkandosyayı USB ye atıyordum eröör c6 veriyordu rardan çıkan dosyadan sadece yazılımı alıp usb ye attım başarılı oldu yazlımı yükledim hiç bib sorun yok teşekkürler.

Yorum yap

Test yazılımının Türkiye içi kullanıcıları için olmaması, Yurt dışı kullanıcıları için derlenmiş olması sebebiyle ve bazı teknik problemlerin yaşanmaması adına ilgili yazılımlar geri çekilmiştir.!
                  [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                  www.next.com.tr

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X