• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus Irdeto-II Yazılımları İle İlgili Görüşler-2

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• üstad sorunda bu zate...

Kod:
    Next 2000 Super Plus CX 12.4.2008 Tps Auto Fix Yazılımı
    Diğer modeller yetişmeyebilir. Geldiği zaman eklenecektir arkadaşlar.

doktor'a teşekkürlerimizle

yüklemeye çalıştığımyazılım buve. doğru sanırım ... ama neden yükleyemediğimi anlayamadım tasarım üstad .. ??

Yorum yap

• forumcu2323 Nickli Üyeden Alıntı
      üstad sorunda bu zate...

Kod:
      Next 2000 Super Plus CX 12.4.2008 Tps Auto Fix Yazılımı
      Diğer modeller yetişmeyebilir. Geldiği zaman eklenecektir arkadaşlar.

doktor'a teşekkürlerimizle

yüklemeye çalıştığımyazılım buve. doğru sanırım ... ama neden yükleyemediğimi anlayamadım tasarım üstad .. ??
      kardeş diğer forumda cx olan modele yeni taze taze yazılım verildi atacaksan onu at ama boot modunda at.
      İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
      VU+ SOLO 2
      Popcorn Hour A-210
      TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
      UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
      DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
      NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
      DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
      NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

• arif0571 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        kardeş diğer forumda cx olan modele yeni taze taze yazılım verildi atacaksan onu at ama boot modunda at.
        DİĞER FORUM DEDİĞİN YER NERESİ KARDEŞ? LİNK?

Yorum yap

• sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          1 nolu mesaja bak
          Selamun aleykum,
          Dostum bende NEXT YE-2000 SUPER X PLUS (USB Siz) yeni yazilimi yukledim ama birsey olmuyor ? yazilimi goruyorum ama aktif edmiyorum kirmiziya basiyorum ama olmuyor eskisini yukledim geriden kirmiziya bastim oldu aceba sorun nerden geliyor ?
          Mumkunse yardimci olurmusunuz ?
          Tamam da dostum ama benim next'e USB YOKTUR nasil yapacagim bir yardim edermisiniz nasil emuyu aktif edecegim ?
          Yazilimi attim ama nasil aktif edecegim bir yardim edermisiniz lutfen ?

Yorum yap

• bulutgozlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            DİĞER FORUM DEDİĞİN YER NERESİ KARDEŞ? LİNK?
            Yazılımı buradan atabilirsin.

Next 2000 Super Plus Cx 18.4.2008 Yazılımı
            http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=40542

Yorum yap

• üstadlar önce yazılımlar ile ilgili çalışmalarınızda şimdiye kadar ki emekleriniz için teşekkürler bundan sonraki çalışmalar için de kolaygelsin. forumdaki arkadaşların yazdıklarına baktım fakat tam istediğim bi cevap bulamadım cihaz next 2000 cıs super plus 9.4.2008 yazılımını attım daha sonra da 14.4.2008 fix yazılımı freex polsat açıyordu artık freeler yok polsat da bi gidip geliyo ama multiler ok, yazılımı tekrar atmam mı gerek acaba bu kanallar çöktü mü, beni bilgilendirir misiniz rica etsem, teşekkürler

Yorum yap

• acaba burdaki softcamleri mi atmam gerek http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=21996

Yorum yap

• bekirtolga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  üstadlar önce yazılımlar ile ilgili çalışmalarınızda şimdiye kadar ki emekleriniz için teşekkürler bundan sonraki çalışmalar için de kolaygelsin. forumdaki arkadaşların yazdıklarına baktım fakat tam istediğim bi cevap bulamadım cihaz next 2000 cıs super plus 9.4.2008 yazılımını attım daha sonra da 14.4.2008 fix yazılımı freex polsat açıyordu artık freeler yok polsat da bi gidip geliyo ama multiler ok, yazılımı tekrar atmam mı gerek acaba bu kanallar çöktü mü, beni bilgilendirir misiniz rica etsem, teşekkürler
                  arkadaşım freex ler ile wievler çöktü ama yeni yazılım verildi su an cx ve hd olan cıhazlara eger bu akşam veya yarın çökmezse deger cıhazlarada verilecek yazilimlar
                  Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

• arkadaşlar cıs super plus cihaza uygun yazılımı attım ama cihaz açılırken ön panelde 117A yazıyor. yazılım 117B bu uygun mudur?

Yorum yap

• allbayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      arkadaşlar cıs super plus cihaza uygun yazılımı attım ama cihaz açılırken ön panelde 117A yazıyor. yazılım 117B bu uygun mudur? birde güncel softcam i de attım ama tps ve absat dışında diğerleri açılmıyor. emuyu aktif yaptım.
                      uygundur dostum bendede aynısı yazıyor
                      117B cihaz bilgisinde yazıyor ..

diğerleri dediğin freex ve viewlarsa onlar çökmüştü cx için yeni yazılım çıktı cıslar içinde bugün yarın çıkar k.ey çökmezse...

Yorum yap

• G-Force Nickli Üyeden Alıntı
                        uygundur dostum bendede aynısı yazıyor
                        117B cihaz bilgisinde yazıyor ..

diğerleri dediğin freex ve viewlarsa onlar çökmüştü cx için yeni yazılım çıktı cıslar içinde bugün yarın çıkar k.ey çökmezse...
                        bilgi için tşk...

Yorum yap

• şükrü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          arkadaşım freex ler ile wievler çöktü ama yeni yazılım verildi su an cx ve hd olan cıhazlara eger bu akşam veya yarın çökmezse deger cıhazlarada verilecek yazilimlar
                          bilgi için teşekkürler şükrü bey

Yorum yap

• boot modu dediğiniz nedir arkadaşlar ben yeni yazılımı usb den yükleyemedim kablo kullanmıyordum şimdiye kadar kablo mu almam gerekecek yardımcı olabilir misiniz next 2000 cis splus cihazım tşkler
                            paylaşımlarda emeği geçen herkese teşekkür ederim saygılar:no:

Yorum yap

• boot modunda cx yazılımını cıs olan makınama yukledım vıyevler okey tps okey polsat okey ısteyen arkadaşlar cx yazılımını boot ta yukleyebılırler kanallarda gıtmıyor herkese saygılar

Yorum yap

• sonradan sorun çıkarmasın,ustalar bu işe ne diyorlar.?
                                ¤¤ 42 LM 760S-K2 PRO ANDROİD-KORAX İPBOX HD-HOMOTECH 1200SE-TÜRKSAT-ASTRA 19-HOTBİRD-EUTELSAT 7 ¤¤
                                ¤¤ -NEXT DİSEQ MOTOR- 110 CM ÇANAK- ¤¤

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X