• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000-HD 26.8.2019 V1.803 Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 2000-HD 26.8.2019 V1.803 Yazılımı

Yazılım Notları:

- DIPTV den açılma eklendi.
    - Youtube Arapça arama eklendi.
    - Sistem iyileştirmeleri yapıldı.

Next 2000-HD V1.803 Yazılımı

teşekkürler yazılım için

Yorum yap

Slm tasarım yazılım için tşk.ler ustad ben bu cihazı bir hafta oldu yeni aldım daha bişey bilmiyorum ama bu DIPTV nedir nereleri açar.
      birde 4.5 kanalı zor açıyor yada donuyor ornegin showtv kanal7 tv kanal8 tv fox tv vs.
      bu yazılımda bunlarla ilgili bir gelişme varmıdır veya başka bir yazılımda bunlara bakılacakmı.
      sevgiler...
      website

Yorum yap

image Nickli Üyeden Alıntı
        Slm tasarım yazılım için tşk.ler ustad ben bu cihazı bir hafta oldu yeni aldım daha bişey bilmiyorum ama bu DIPTV nedir nereleri açar.
        birde 4.5 kanalı zor açıyor yada donuyor ornegin showtv kanal7 tv kanal8 tv fox tv vs.
        bu yazılımda bunlarla ilgili bir gelişme varmıdır veya başka bir yazılımda bunlara bakılacakmı.
        sevgiler...
        - Cevher abi merhabalar,
        - Yazılımda bahsedilen DIPTV bir çeşit Ip TV yani internet üzerinden TV kanallarının izlenmesi olayıdır.
        - Kanallarda herhangi bir sorun yok bende, sanırım senin kullandığından sistemde bir sorun olabilir. İşin uzmanı bir arkadaşa sistemini kontrol ettir istersen.

Yorum yap

tşk.ler ustadım ben onu demek istemedim henuz oralara girmedim belkide açıktır bakmadım sadece ogrenmek amacı ile sormuştum .
          yıllar oldu goruşmeyeli sende iyisindir inşallah .
          sevgilerimle
          website

Yorum yap

image Nickli Üyeden Alıntı
            sevgiler...
            Bu sorunu diğer forumlarda da okudum. Bende sadece TV8'de oluyor. Kanalı açıyorsun sinyal 73te, siyah ekranda kalıyor. Kanalı aşağı yukarı yaptıktan sonra sinyal 82 oluyor ve görüntü geliyor.

Şu next ekibi Arapçayla diptv ile uğraşacağına keşke cihazın temel eksikliklerine baksa. Toplu tp silme diyoruz, uydu sıralaması diyoruz, bir kanala birden çok favori diyoruz, uyduya göre ayrı ayrı diseqc/usals seçimi diyoruz, sarı tuşla açılan motor çevirme ekranına hassas çevirme diyoruz.

Hele 1,5 senedir softcam'e eklenmeyen varzesh sport biss keyine ne demeli ?
            Her yazılımda fabrika ayarları sonrası kumandayla biss k.e.y giriyorum. Bunlar varken next arapçayla diptv ile uğraşıyor.

Yorum yap

slm arkadaşlar ben bu diptv giremiyorum kod istiyor bo kod nedir nereden ve nasıl girilir bilgi verebilirmisiniz.

sevgiler...
              website

Yorum yap

Parali serverdir o xtreamden xpanelden bir farki extrasi yok

Yorum yap

Türksat iks 12461 frekansındaki Fox paketinde bir sorunmu var acaba bugün hiç açılmadı

Yorum yap

teknodrom Nickli Üyeden Alıntı
                    Türksat iks 12461 frekansındaki Fox paketinde bir sorunmu var acaba bugün hiç açılmadı
                    şimdilik kapandı

Yorum yap

teşekkürler yazılım için:bravo:

Yorum yap

Emeği Geçenlere Teşekkürler.

Saygılar
                        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                        Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Acik fox key 1 2 guruplarini guncelleyin
                          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                          www.nextyazilim.com

Yorum yap

Next 2000-HD 26.8.2019 V1.803 Yazılımı hayırlı olsun.
                            Emeği geçenlere teşekkürler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X