• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dikey WeTekPlay2 LibreELEC Leia24 Raybuntu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• mediabuild aka crazycat was temporarily removed for WP2.

https://github.com/Raybuntu/LibreELE.../tag/rb-leia22

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı
      mediabuild aka crazycat was temporarily removed for WP2.

https://github.com/Raybuntu/LibreELE.../tag/rb-leia22

İlk açılış çok güzel olmuş imaj yerine oturmaya başlamış

saygılar
      Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
      Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• rb-leia23 @Raybuntu

rb-leia23
        @Raybuntu

SD Kart İnstall
        https://github.com/Raybuntu/LibreELE...-leia23.img.gz

Manuel Update
        https://github.com/Raybuntu/LibreELE...-rb-leia23.tar

Saygılar
        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

• Kumanda yine sorunlu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum yap

• yesilyolx21 Nickli Üyeden Alıntı
            Kumanda yine sorunlu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
            Başka sorunlarda var onlar bildirildi.
            BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• leila 22 yükledim. Hizmetlerden Oscam yükledim. Oscam kullanıcı adı ve şifre istiyor. Bir türlü Oscamı açamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. 22 de de mi kumanda sorunlu. Kanal +-çalışmıyor

Yorum yap

• Oscam için
                user: oscam pass: oscam

Kumanda içinde altta açıklanan gibi.
                crazyturk Nickli Üyeden Alıntı
                PVR ve Canlı TV ye gel orada oynatım üzerine geldiğinde sağ tarafda "Tamam" tuşuna basarak kanal değiştirmeyi onayla kısmını pasif hale getir tek tuşla kanal değiştirme aktif olacaktır.
                BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• Kumanda da orta bölümden kanal +- yapılabiliyor teşekkür ederim. Orta sağ bölümdeki CH+- çalışmıyor. Oscam da bağlantı olmasına rağmen kanallar açılmıyor. Aynı şifreleri Android ve Ksqacda da denedim onlarda çalıştı ve kanallar açıldı. Sıkıntı nerede acaba? leila bağlantı yönü hızlı geldi bana Tvheadend kanal ekleme sorunu da yok burada. ama Oscam olayını nasıl çözebilirim acaba. Tvheadend 4.3 leila uyumlu var mı? Varsa power vu ayarları ile ilgili yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Yorum yap

• Tvheadend de çalışmıyor galiba.saygılar

Yorum yap

• saygi56 Nickli Üyeden Alıntı
                      Tvheadend de çalışmıyor galiba.saygılar
                      Tvheadend bazı imajlarda çalışmıyor rb-leia23 bu imajın içindeki yani kendi Tvheadend eklentisi çalışıyor

Saygılar

Yorum yap

• msevis Nickli Üyeden Alıntı
                        Kumanda da orta bölümden kanal +- yapılabiliyor teşekkür ederim. Orta sağ bölümdeki CH+- çalışmıyor. Oscam da bağlantı olmasına rağmen kanallar açılmıyor. Aynı şifreleri Android ve Ksqacda da denedim onlarda çalıştı ve kanallar açıldı. Sıkıntı nerede acaba? leila bağlantı yönü hızlı geldi bana Tvheadend kanal ekleme sorunu da yok burada. ama Oscam olayını nasıl çözebilirim acaba. Tvheadend 4.3 leila uyumlu var mı? Varsa power vu ayarları ile ilgili yardımcı olabilirseniz sevinirim.
                        Üstteki açıklamaya göre yaparsan sağ taraftaki p+ ve p- tuşu çalışacaktır.

Yorum yap

• crazyturk Nickli Üyeden Alıntı
                          O açıklamaya uygun yaptım olmadı zaten. leila 22 i yükledim. 23 ü yükleyip tekrar deneyeyim.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum yap

• bülent56 Nickli Üyeden Alıntı
                            Tvheadend bazı imajlarda çalışmıyor rb-leia23 bu imajın içindeki yani kendi Tvheadend eklentisi çalışıyor

Saygılar
                            rb-leila23'ün Tvheadend eklentisi 4.2.
                            Hangi Tvheadend versiyonu yüklersek powervu çalışır. Anladığım kadarıyla 4.3 olması lazım powervu için. Birkaç tane denedim ama kanallar gelmedi. Yardımcı olursan sevinirim.

Yorum yap

• crazyturk Nickli Üyeden Alıntı
                              leila23 de oldu. Teşekkür ederim. Tek sorun kaldı leila23'e uygun Tvheadend 4.3 sürümü bulmak.

Yorum yap

• Kendi deposundaki tvh çalışıyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X