• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Android için Güncel Oscam

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Android için Güncel Oscam

İyi akşamlar. Makinayı Marshmallow 6.0.1 yükselttim. Sitedeki farklı farklı oscamları makinaya yükledim. Ancak Oscamlar açılmıyor. Sadece 1.0.3. sürümü açıldı. Onda da sofcam.key bölümü yok. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Herkese iyi akşamlar.

Softcam.key bölüm yok derken?

Config klasörü mü yok?

Sevgiler...

Yorum yap

Tarayıcı üzerinden oscama girdiğimde Files bölümünün içinde other files içinde sofcam.key bölümü oluyordu. Oraya keyleri atıp güncelliyordum.

Yorum yap

O zaman elle FTP'den bağlanıp dosyayı atman gerekiyor.

Sevgiler...

Yorum yap

msevis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          İyi akşamlar. Makinayı Marshmallow 6.0.1 yükselttim. Sitedeki farklı farklı oscamları makinaya yükledim. Ancak Oscamlar açılmıyor. Sadece 1.0.3. sürümü açıldı. Onda da sofcam.key bölümü yok. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Herkese iyi akşamlar.
          Androidi çok bilmiyorum ama eğer yüklediğin oscam sürümü emulu ise softcam işe yarıyor.

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            O zaman elle FTP'den bağlanıp dosyayı atman gerekiyor.

Sevgiler...
            FTP'den bağlanıp config dosyasına attım. Yine de tarayıcıda softcam.key bölümü gelmedi. Benim bildiğim oscam sürümü ile alakalı diye biliyorum. Oscam sürücüsünün tarayıcısında o bölüm yok. içine atsamda işe yaramadı.

Yorum yap

Peki, sürüm no ne?

Sevgiler...

Yorum yap

byagli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Androidi çok bilmiyorum ama eğer yüklediğin oscam sürümü emulu ise softcam işe yarıyor.
                Wetek yazılım bölümünde Android için verilen tüm oscam lar denedim. Emulu olanlar açılmıyor. Açılan bir tek sürüm var o da 1.0.3 o da emusuz galiba. Emulu olanları bu yazılım açmıyor nedense. Bildiğiniz çalışan Emulu oscam varsa yardım edersen sevinirim Byagli üstad.

Yorum yap

msevis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Wetek yazılım bölümünde Android için verilen tüm oscam lar denedim. Emulu olanlar açılmıyor. Açılan bir tek sürüm var o da 1.0.3 o da emusuz galiba. Emulu olanları bu yazılım açmıyor nedense. Bildiğiniz çalışan Emulu oscam varsa yardım edersen sevinirim Byagli üstad.
                  Emulu oscam için cihazı rootlaman gerekiyor. Rootladıktan sonra ftp programı ile cihazın içine girip oscam bin dosyasını değiştirmen gerekiyor. Android kısmını root olayını bilmiyorum. Yardımcı olacak arkadaşlar vardır mutlaka.

Yorum yap

Teşekkür ederim Byagli üstad. Root dan anlamıyorum. Yardımcı olacak bir arkadaş olursa sevinirim. Next Amigo çok basit dosyası bul yükle bu kadar. Bu amma da karışık

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...d.php?p=605215

Yorum yap

root yaptım ama emulu oscamı yine çalıştırmıyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X