• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next-8000 lere SuperLoader107 ile Softcam nasıl atılır(Resimli Anlatım)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

burinato Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba YE 8000 CI için nasıl softcam dosyası atabilirim
    yardım edin
    1. sayfada resimli gayet acık ve net anlatılmışş bakarak sizde yapabilirsiniz başka bir şekli yoktur.!

Yorum yap

arkadaşlar 8000 xcam fta +8000 xcam plas cihazlarıma versiyon atamıyorum neden dir acab a, lütfen yar dım saygılar

Yorum yap

Arka Plan Resİmlerİ Çikmiyor. Yardim.

Selam üstadım ben ye 8000 plus cihazıma (25.09.2006 yazılım atılmış durumda) bu anlattıgınız sekilde bu linkteki http://www.mach1digital.com/mach1for...read.php?t=117 gs arka plan resimlerini attım. yükleniyor basarılı yazdı, cihazı açıp son kez resetini attım ancak ne resimler nede eski martı resmi çıkmadı. Acaba resimleri baska dosyayla berabermi göndermem gerekiyordu? Ben yanlız resimleri sectim çünkü. Nerde yanlış yapıyorum yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkür ederim.

Yorum yap

Kullandığın yazılımda bir hata olması nedeniyle arkaplan resmi yüklenmiyor. Boşuna uğraşmayın.

Yorum yap

mecnun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaşlar 8000 xcam fta +8000 xcam plas cihazlarıma versiyon atamıyorum neden dir acab a, lütfen yar dım saygılar
            Yazılım atamıyorsan sorun ya kablonda yada kullandığın pc nin com çıkışlarındadır. Başka bir kablo ve başka bir pc ile tekrar deneyin.

Yorum yap

bende next 8000 ye var üzerindeki yazılım 28 oct. 2006 şimdi benim hangi loaderı kullanmam gerekiyor.lütfen yardım ilk kez yapıcam

Yorum yap

8-9-06 yazılımını atın ve ardından superloader 109 ile softcamleri rahatlıkla yükleyin...

Yorum yap

peki bu 8-9-06 yazılımını neyle ve nasıl atıcam. superloader 109 ile bunu da atsam olur mu? şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

olur olur.

korkma yaw...

Yorum yap

peki bu 8.9.06 yazılımının linkini verirseniz sevinirim

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...5&d=1157717407

Tıkla ve indir

Yorum yap

boot versiyonunu şimdi kontrol ettim 1.3 müş. Yine de bu 8.9.06 yüklüyeyim mi yoksa direk softcam dosyasını mı yüklüyeyim.

Yorum yap

Hotbirddeki Absatları izlemek istiyorsan yükleyebilirsin. Daha sonra softcam atmayı unutma

Yorum yap

sayın ustalar hergün vermiş olduğunuz next emu dosyalarını cihaza atmak gerekirmi yoksa sadece içindeki absatlarımı atmak gerekir ve datları cihaza1802 ile atmanın zararı varmı 120 ve 110 kod hatası veriyor bu konuda yardımcı olursanız sevinirim next ye8000x cam plus saygılar.
                              next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Absat izlemek istiyorsan başka çare yok. Atacaksın hergün. Dat'ları ise cihazının stb kodu neyse onu yazarak atabilirsin bir zararı olmaz.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X