• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 HD IKS-FreeShare Sistemi

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• levo70 Nickli Üyeden Alıntı
    bende resetledim fakat kanallar çalışmadı
    Çok kişide aynı şikayet var,sorunu aşanlar nasıl aştıklarını yazabilseler biraz yardımları olur sorun yaşamayinca cevap ta yazılmıyor.
    İmza yok yorum yok hakkınızı helâl edin

Yorum yap

• en son yazılımdan sonra cihazı resetledim sonra kanalları tarattım ayarlar yapıldıktan sonra softcam bölümünü güncelledim sonra IKS bölümünü açık yaparak yeşil tuş ile başlattım kırmızı tuş ile kaydettim sarı olarak çıkan bütün kanallar açık bu anlattıklarım Hotbird uydusu için

saygılar
      Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
      Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• bülent56 Nickli Üyeden Alıntı
        en son yazılımdan sonra cihazı resetledim sonra kanalları tarattım ayarlar yapıldıktan sonra softcam bölümünü güncelledim sonra IKS bölümünü açık yaparak yeşil tuş ile başlattım kırmızı tuş ile kaydettim sarı olarak çıkan bütün kanallar açık bu anlattıklarım Hotbird uydusu için

saygılar
        teşekkürler arkadaşım çalıştı.Yalnız bunları yaptıktan sonra cihazı fişten çıkarın biraz bekleyin tekrar takın .kolay gelsin iyi seyirler

Yorum yap

• @levo70 çalıştırdığına sevindim ben cihazı fişten çıkartmıyorum
          tek kullanımlı derken tek priz kullanımı akım koruyuculu şalterli
          topraklı prizler var ondan alıyorum sadece açma kapama
          düğmesini kullanıyorum bu prizleri herkese tavsiye ederim.
          saygılar
          Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

• arkadaşlar ıks sıstemındekı sure bıtınce yenıleme nasılolacak.bılgı lutfen

Yorum yap

• suat3535 Nickli Üyeden Alıntı
              arkadaşlar ıks sıstemındekı sure bıtınce yenıleme nasılolacak.bılgı lutfen
              internete bağlandığı anda tarih başlar ve IKS ayarlarının olduğu yerde tarih yazar bu tarihten itibaren 1 yıldır bir yıldan sonra uzatma tarihi verilirse 6 ay daha eklenir böyle bir durum bir yılını dolduran cihazlar için daha önce veilmişti
              Not:ücretsiz ıks Ler bitince ücretli olanlardan faydalanabilirsiniz

Saygılar

Yorum yap

• Firma genelde satışlar düşer kaygısı ile biten süreleri uzatıyor geçen sefer bitince herkesi uzatmışlardı uzatılmazsada eger sonlanırsa ücretli her türlü cccam iptv bulmak kolay zaten fshare den daha çok kanal ve imkan var zaten.

Yorum yap

• Selamlar. İnternet machinayı bugün aldım. Freeshare ile açabileceğimiz kanal ve uydu listesi var mı ?

Yorum yap

• kenzabrkn Nickli Üyeden Alıntı
                    Selamlar. İnternet machinayı bugün aldım. Freeshare ile açabileceğimiz kanal ve uydu listesi var mı ?
                    IKS sistemini aktif hale getir ve hangi uyduları kullanıyorsan o uyduları tarat taratma bittikten sonra gelen kanallar arasında sarı renkli olanlar IKS sisteminde açıyor demektir kolay gelsin

Saygılar

Yorum yap

• bülent56 Nickli Üyeden Alıntı
                      IKS sistemini aktif hale getir ve hangi uyduları kullanıyorsan o uyduları tarat taratma bittikten sonra gelen kanallar arasında sarı renkli olanlar IKS sisteminde açıyor demektir kolay gelsin

Saygılar
                      Bir liste olsaydı çanağı ona göre çevirmeyi düşünüyordum ama 13 ve 16 derecedeki kanallar işimi görür sanırım. Teşekkür ederim cevap için.

Yorum yap

Bir liste olsaydı çanağı ona göre çevirmeyi düşünüyordum ama 13 ve 16 derecedeki kanallar işimi görür sanırım. Teşekkür ederim cevap için.
                        19.2 Astra ve 23.5 Astra ilave edebilirsin.

Yorum yap

• Mertkoc81 Nickli Üyeden Alıntı
                          19.2 Astra ve 23.5 Astra ilave edebilirsin.
                          İskenderundan astraları almak mümkün değil diye biliyorum.

Server açık mı şuan ? Sarı kanallar şifreli olarak görünüyor. İnternet bağlantım var ama sarı kanallar açılmadı.

Yorum yap

16yı bilemiyorum ama 13 derecede çok güzel kanallar var tavsiye ederim

saygılar

Yorum yap

İskenderundan astraları almak mümkün değil diye biliyorum.

Server açık mı şuan ? Sarı kanallar şifreli olarak görünüyor. İnternet bağlantım var ama sarı kanallar açılmadı.
                              Açık mı değil mi kontrol etme şansım yok il dışındayım,astralar için şanssızlık.

Yorum yap

• Evet şimdi açıyor ancak arada tek tük sarı olan kanallar açılmıyor.

Hotbirdde ŞU LİNKTEKİ belirtilen 13c kanallarını taramada bulamıyorum. 13e ve 13b kanallar çıkıyor ancak 13c frekansları çalışmıyor. Sorun ne olabilir ?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X