• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

OpenPLİ 4.0 Tanberg Backup_Medecezir_75

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• OpenPLİ 4.0 Tanberg Backup_Medecezir_75

Arkadaşlar uzun zamandır bir backup paylaşmak niyetimde vardı, özellikler tandberg kanallarını izleyemeyen vardır diye düşünüyorum, umarım beğenirsiniz...
    Backupa Gelirsek; Gerekli olan eklentiler kuruldu, dileyenler ekleme yada çıkarma yapabilirler...
    Asepsus78 ustanın (emeğine sağlık) cammdmanageri kuruldu, server bilgilerinizi gerekli yerlere yollamanız yeterlidir, Ncam ve oscam'da tandberg kanalları sorunsuz şekilde açılıyor, bissler için oscamymod yeterli ve çalışıyor...
    Yeşil tuşa;Eklentiler listesi
    Sarı tuşa;Camdmanager
    Mavi tuşa;yazılım yönetimi atandı..
    Backup test edildi sorunsuz şekilde çalışıyor, vakit bulursam diğer imajlarada backup hazırlamayı düşünüyorum,keyifli seyirler dilerim arkadaşlar, ...
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

İndirme Linki;http://s9.dosya.tc/server/3npfrh/vuplus.zip.html

Teşekkürler emeğine ellerine sağlık kardeşim.
    ::::::::VU DUO HD :::::::

Yorum yap

Vay değerli dostum medcezirim ellerine sağlık.kay:

Yorum yap

Ustam seni görmek çok güzel, senin backupları tutmaz ama baktım sen elini çekince duo'ların boynu bükük kaldı, bende bir backup yapayım dedim..Şaka bir yana benimde foruma bir katkım olsun hemde Tandberg kanalları benim için önemli olur da izlemek isteyip de izlemeyen arkadaşlar olursa onlara bir güzelliğimiz olsun dedim...Selamlar ustam...:byeeee::byeeee::byeeee:

Yorum yap

Estafurullah dostum emek emektir duo işlemci yanınca malüm duo olayı bitti sattım sadece duo2 var ama bende bir şey kalmadı bıraktım yada öncelik sıralarım değişti belki zaman bulursam belki! yapılabilir zaman gerek bazen basit sade şeklinde kişiye özel yaptığım oluyor gönderiyorum.

Tekrar ellerine sağlık dostum.

Yorum yap

teşekkürler

Yorum yap

teşekkür ederim.nice bayramlara.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X