• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TRT HD - TRT 1 HD Yeni Frekansı ile Yayında.!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• TRT HD - TRT 1 HD Yeni Frekansı ile Yayında.!

17 mayıs perşembe den itibaren TRT HD bu frekansa taşınıyor 11041 v 8400 3/4

şenol şenol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    17 mayıs perşembe den itibaren TRT HD bu frekansa taşınıyor 11041 v 8400 3/4
    Evet,ayrıca bu frekansa aynı tarihte TRT1 HD İsmiyle yeni bir Kanal yayını da başlayacak...
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Yorum yap

TRT-1 HD ve TRT HD YENİ FREKANSI

17 mayıs 2012 de TRT 1 HD ve TRT HD yeni frekansı 11041 8400 dikey (v)

Yorum yap

teşekürler bilgi için anlamadığım neden TRT bu iyi haberin reklamını yapmıyor
        Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

uydu3405 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          teşekürler bilgi için anlamadığım neden TRT bu iyi haberin reklamını yapmıyor
          kendini bişey sanıyorki ondan.

Yorum yap

TRT 1 HD, 19 Mayıs'ta HD kalitesiyle yayına başlıyor

Ülkemizin ilk televizyon kanalı TRT 1 19 Mayıs'ta HD (yüksek çözünürlüklü) yayına başlayacağını duyurdu. Türksat 3A uydusu Batı kapsama alanından verilecek TRT 1 HD yayını Türkiye ve Avrupa'dan kolaylıkla izlenebilecek.

TRT 1 HD uydu frekans bilgileri:
            FR:11041 V
            SR:8400 3/4
            DVB-S2/8PSK

Yorum yap

TRT HD ve yeni Kanal TRT 1 HD bugünden itibaren yeni frekansında ( 11041V 08400 3/4 DVB-S2/8PSK ) yayınlarına başlamışlardır.Eski frekanstaki ( 11043V 06400 3/4 DVB-S2/8PSK)TRT HD yayını sona ermiştir. TRT 1 HD 19 Mayıs tarihinden itibaren Düzenli yayına geçecektir.

Eklenen Dosyalar
              [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
              www.next.com.tr

Yorum yap

atv frekans mı değiştirdi mi acaba?

Yorum yap

Selam
                  konu ilgili bu sayfa uygun olurmu bilmiyorum şayet değilse next maderatörleri beni uyarsınlar lakin kullanmakta olduğum next 2000 hd ile trt1 hd ve trt hd sinyal alışı %80 lerde olmasına karşın görüntüde mozaiklenme ve donmalar meydana gelmekte bir çok uydu kullanıcıları bu sorun ile karşı karşıya çözüm ve öneri getirecek ustalara şimdiden teşekkür ediyor çalışmalarınızda başarılar diliyorum

Yorum yap

GÖÇMEN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Selam
                    konu ilgili bu sayfa uygun olurmu bilmiyorum şayet değilse next maderatörleri beni uyarsınlar lakin kullanmakta olduğum next 2000 hd ile trt1 hd ve trt hd sinyal alışı %80 lerde olmasına karşın görüntüde mozaiklenme ve donmalar meydana gelmekte bir çok uydu kullanıcıları bu sorun ile karşı karşıya çözüm ve öneri getirecek ustalara şimdiden teşekkür ediyor çalışmalarınızda başarılar diliyorum
                    Evet bu sorun benim ne kadar canak ayarlarına baksamda da Next TWIN Diamond HD uydu alıcımda devam ediyor hatta gece sinyal bile gidiyor buna cözüm bulan oldumu olduysa yardımcı olursa seviniriz sırf trt hd lerde bu sorun

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X