• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

XorVod - LG Webos Uygulaması

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ustam merhaba, Güncellemelerle ilgili olarak arada bizlere resim falan paylaşırsanız güzel olurdu, Uygulamanın güncel olacak durumu hakkında fikrimiz olurdu.
    85 cm Diseqc Motorlu (Power Tech) Anten (100.5 East- 30West (KuBand)),,, 90 cm Sabit anten (36A/B East(aparatlı) ve Turksat 3A/4B(merkez)),,, LG WEBOS UJ630V UHD TV,,, Beko CRT TV,,, Samsung 40'' LCD TV,,, Sony WAIO (SWE1512Y1ESI),,, 1 Adet 750 GB Toshiba Taşınabilir Disk,, 1 Adet 1 TB Toshiba Taşınabilir Disk Redline TS 7500 HD,,,,

EMEĞE SAYGI LÜTFEN....

Yorum yap

• Kanal rehberi sistemi olucak mı macaba xml şeklinde yüklemek gibi

Yorum yap

• Usta ellerine sağlıklı bugün tesadüfen LG TV nin marketinde gördüm kendime ayit iptv linkini verdim mükemmel derecede stabil çalışıyor buraya kadar hiç sorun yok iptv için kullanımı kolaylaştırılması gerekli malum iptv'de binlerce kanal var bunlara bu şekilde ulaşmak biraz zor asnı Smart iptv'de olduğu gibi örnek iptv bölümüne girince mavi tuşa basılıp katagorilerin isimleri görülürse kullanımı şahane olur birde çok önemli deyil ama kanalları birazdaha hızlı açarsa heralde senin bu projen 1 numarayı rahatlıkla zorlar
        yazdıklarım sadece yardım ve fikir bunları sende biliyorsundur ama artıları eksileri yazarsak sana yardımcı oluruz gibime geliyor merakla gelecek güncellemeleri bekliyoruz inşallah herşey yolunda gider emeğine sağlık.

Yorum yap

• oemer45 Nickli Üyeden Alıntı
          Usta ellerine sağlıklı bugün tesadüfen LG TV nin marketinde gördüm kendime ayit iptv linkini verdim mükemmel derecede stabil çalışıyor buraya kadar hiç sorun yok iptv için kullanımı kolaylaştırılması gerekli malum iptv'de binlerce kanal var bunlara bu şekilde ulaşmak biraz zor asnı Smart iptv'de olduğu gibi örnek iptv bölümüne girince mavi tuşa basılıp katagorilerin isimleri görülürse kullanımı şahane olur birde çok önemli deyil ama kanalları birazdaha hızlı açarsa heralde senin bu projen 1 numarayı rahatlıkla zorlar
          yazdıklarım sadece yardım ve fikir bunları sende biliyorsundur ama artıları eksileri yazarsak sana yardımcı oluruz gibime geliyor merakla gelecek güncellemeleri bekliyoruz inşallah herşey yolunda gider emeğine sağlık.

Merhaba;

Eksik bulduğunuz ya da eleştirdiğiniz kısımları söylemeniz tabii ki çok önemli..

IPTV de kategoriler olacak, video ekranında listeyi görmek olacak..

Kullanıcı kendisi tv üzerinden user ve pass oluşturabilecek. Portal ya da iptv linklerinizi oluşturduğunuz user ve pass ile web üzerinden girebileceksiniz. (şu anda da var ama biraz eksik gibi, daha kullanışlı olacak)

Vod bölümü için moduller olacak, zamanla da birçok modul ekleyeceğim.

Vk arama da ilgili video dan o videoyu ekleyen kullanıcıya ait videoları almayı da ekleyeceğim. ( vkotoportal gibi)

Kullanıcıya özel uyarı sistemi olacak. (kullanır mıyım bilmiyorum)

Şu günlerde eski altyapıyı tamamen değiştiriyorum, veritabanını, kendi apimi vs. Altyapıdan sonra tekrar client tarafına döneceğim, zaman vermiyorum ama hep dediğim gibi kısıtlı boş vakitlerimde yapmaya çalışıyorum. Çok fazla kaldığını sanmıyorum...

Biraz daha ilerliyeyim bazı resim ya da videolar paylaşabilirim.

Yorum yap

• xorion usta fikirlerin harika inşallah sırasıyla tek tek hepsini gerçekleştirirken eyer markalaşmak gibi bir niyetin varsa olmalı sen bu işten anladığın belli bununda ilk yolu (iptv player) eyerki kullanıcılar panel adreslerini Portal adreslerini birde küçük ama özel kişilerin sunmuş olduğu iptv linkleri kolaylıkla eklenip kullanılabilirse senin projenin tanınmasına büyük katkı sağlar bende bir gönüllü olarak tanınmasına üyesi olduğum yerlerde senin emeyini eyer izin verirsen tanıtırım malum rusların yapmış olduğu basit bir PLAYER için tüm dünya para ödüyor keşke seningibi bizim insanlarımıza yapsa bizlerde onları destekkesek şimdiden Allah kolaylık versin sana Burda bir örnek Link vereyim misal bunun gini linkkerinde çalışması gerekli. (http://yilmaztv.com/1.m3u)

Yorum yap

• xorion Nickli Üyeden Alıntı
              Merhaba;

Eksik bulduğunuz ya da eleştirdiğiniz kısımları söylemeniz tabii ki çok önemli..

IPTV de kategoriler olacak, video ekranında listeyi görmek olacak..

Kullanıcı kendisi tv üzerinden user ve pass oluşturabilecek. Portal ya da iptv linklerinizi oluşturduğunuz user ve pass ile web üzerinden girebileceksiniz. (şu anda da var ama biraz eksik gibi, daha kullanışlı olacak)

Vod bölümü için moduller olacak, zamanla da birçok modul ekleyeceğim.

Vk arama da ilgili video dan o videoyu ekleyen kullanıcıya ait videoları almayı da ekleyeceğim. ( vkotoportal gibi)

Kullanıcıya özel uyarı sistemi olacak. (kullanır mıyım bilmiyorum)

Şu günlerde eski altyapıyı tamamen değiştiriyorum, veritabanını, kendi apimi vs. Altyapıdan sonra tekrar client tarafına döneceğim, zaman vermiyorum ama hep dediğim gibi kısıtlı boş vakitlerimde yapmaya çalışıyorum. Çok fazla kaldığını sanmıyorum...

Biraz daha ilerliyeyim bazı resim ya da videolar paylaşabilirim.
              2019 da biter mi

bu alemde teksin, seviyoruz seni ustam

Yorum yap

• ...

Yorum yap

• ismailglr Nickli Üyeden Alıntı
                  2019 da biter mi

bu alemde teksin, seviyoruz seni ustam
                  Biter biter

Altyapıyı da tekrar en baştan yaptığım için çok uzadı/uzuyor. Kısaca herşeyi en baştan yapıyorum Çoğu bitti tabii... Zaman vermiyorum....

Hem biz de seni seviyoruz. Üstteki mesajını da silmişsin merak ettim ya neyse

@oemer45

Ben de zaten kullanıcı kendine özel olarak her türlü linkin kolayca web üzerinden eklenmesini istiyorum. Klasik nstreamvod xml yapısında portal linkleri, Xtream m3u linkleri, direkt oynatılabilir mp4, m3u8 linkleri vs. Bir de verdiğiniz gibi m3u linkleri olmalı... Xtream m3u linkleri ise zaten başlı başına bir olay

Vod tarafı için moduller ekleyeceğim ama bundan çok emin değilim yani bazen kararsız kalıyorum modul konusunda. Sorun modul yapmak değil de bu sebeple uygulamanın bazı sıkıntılara düşmesinden endişem.

Düşündüklerimi yaparsam umarım iyi bir uygulama ortaya çıkacak..

Yorum yap

• Xorion hocam
                    pm kutusuna bakabilirmisiniz size mesaj yazmıştım şifremi ve kullanıcı adını tekrar göndere bilirmisiniz diye size zahmet olmaz ise bunu tekrar rica ediyorum

Yorum yap

• SIFRE ve kullanıcı adı yollarımız tskler

Yorum yap

• gazialgül Nickli Üyeden Alıntı
                        SIFRE ve kullanıcı adı yollarımız tskler
                        User ve şifreye gerek yok. Daha sonra kendiniz oluşturacaksınız zaten..

Güncellemeden sonra çok şey değişecek.

Eğer kendi iptv nizi ekyecekseniz tv de uygulama üzerinden ekleyebilirsiniz.

Yorum yap

• xorion Nickli Üyeden Alıntı
                          Biter biter

Altyapıyı da tekrar en baştan yaptığım için çok uzadı/uzuyor. Kısaca herşeyi en baştan yapıyorum Çoğu bitti tabii... Zaman vermiyorum....

Hem biz de seni seviyoruz. Üstteki mesajını da silmişsin merak ettim ya neyse

@oemer45

Ben de zaten kullanıcı kendine özel olarak her türlü linkin kolayca web üzerinden eklenmesini istiyorum. Klasik nstreamvod xml yapısında portal linkleri, Xtream m3u linkleri, direkt oynatılabilir mp4, m3u8 linkleri vs. Bir de verdiğiniz gibi m3u linkleri olmalı... Xtream m3u linkleri ise zaten başlı başına bir olay

Vod tarafı için moduller ekleyeceğim ama bundan çok emin değilim yani bazen kararsız kalıyorum modul konusunda. Sorun modul yapmak değil de bu sebeple uygulamanın bazı sıkıntılara düşmesinden endişem.

Düşündüklerimi yaparsam umarım iyi bir uygulama ortaya çıkacak..
                          yaparsın ustam er ya da geç bitecek güncellemeler.keşke anlasam da yardımım dokunsa sana.

mesaj 2 kere gittiği için silemedim.öyle 3 nokta koydum

modül olmalı bence.özledik senin exclusive modüllerini

Yorum yap

• ismailglr Nickli Üyeden Alıntı
                            yaparsın ustam er ya da geç bitecek güncellemeler.keşke anlasam da yardımım dokunsa sana.

mesaj 2 kere gittiği için silemedim.öyle 3 nokta koydum

modül olmalı bence.özledik senin exclusive modüllerini
                            Modul yaparım sanırım..

Kendi iptv, portal adreslerinizi uygulama üzerinden değil de sadece web üzerinden kendi user ve şifrenizle girilecek şekilde yapacağım. Yani uygulama üzerinden eklemeyi kaldırıyorum. Çünkü tv kumandasıyla akıllı kumanda bile olsa çok zor oluyordu eklemek.

Web üzerinden kendinize özel linkleri kolayca eklersiniz. Mesela direkt mp4 linki ya da herhangi bir embed linkini ( parser ı varsa) hemen ekleyip izleyebileceksiniz. Xml le falan uğraşmaya gerek yok.
                            Zaten hiç xml kullanmıyorum tamamen veritabanına döndüm. Tabii kendi klasik xml lerinizi de host url sini yazarak kullanabileceksiniz.

Yorum yap

• Son halini merakla bekliyoruz ustam.

vod dünyasının bir numaralı uygulaması olacağı kesin

Yorum yap

• selam saygı hürmetlerimle biz öksüz kadık samsung

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X