• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

OSCam WeTek Play2 [11704]

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

voxi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk önce oscamı kurabildinmi onu yaz diger boyuta gecebilelim
    sayın hocam flash belleğe yükledim hangi arayüze kuracağız saygılar

Yorum yap

furkan 1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      sayın hocam flash belleğe yükledim hangi arayüze kuracağız saygılar
      hangi arayüzemi yüklücen onu ben anlamadım.arayüzden kastın heralde android bölümü olarak algılıyorum kodiyi nasıl kurduysan usb den verdigim oscam apk yıda aynı şekil dosya yöneticisinden kuracaksın.
      Arkadaşlar! Gidip Toros Dağları'na bakınız Eğer orada bir tek yörük çadırı görürseniz Ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki Bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla bizi yenemez Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

Verilen bilgiler test amaclıdır deneme riski şahsın kendine aittir.
      Sorumluluk alınmaz
      .
      Saygılar

Yorum yap

hangi arayüzemi yüklücen onu ben anlamadım.arayüzden kastın heralde android bölümü olarak algılıyorum kodiyi nasıl kurduysan usb den verdigim oscam apk yıda aynı şekil dosya yöneticisinden kuracaksın.
        sayın hocam oscam manager i kurdum adresi de girdim ancak açmadı

Yorum yap

sayın hocam oscam i kurdum cihazla ip adresine girdim cccam i nasıl girecem saygılar

Yorum yap

sayın hocam oscam i kurdum cihazla ip adresine girdim cccam i nasıl girecem saygılar
            adamım wetek1 nasıl kullandın şimdi baya merak ettim,
            madem oscam arayüz e girebildin şimdi anasayfa (files)-Oscamserver e gir ccam e kendi server bilgilerini ekle save yap aşagıda tamam sonra tekrar ana sayfada restart oscam yapman lazım umarım halledersin.
            Arkadaşlar! Gidip Toros Dağları'na bakınız Eğer orada bir tek yörük çadırı görürseniz Ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki Bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla bizi yenemez Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

Sorumluluk alınmaz
            .
            Saygılar

Yorum yap

adamım wetek1 nasıl kullandın şimdi baya merak ettim,
              madem oscam arayüz e girebildin şimdi anasayfa (files)-Oscamserver e gir ccam e kendi server bilgilerini ekle save yap aşagıda tamam sonra tekrar ana sayfada restart oscam yapman lazım umarım halledersin.
              sayın hocam ben wetek1 de enigma2 yi kast etmiştim wetek2 android zor biraz yalnızw2 de ekrana oscam ve uydu çanaklı simge ile oscam yazılı arayüz var saygılar

Yorum yap

bonjour quelqu'un serait'il décompiler oscamManager 1.0.3.apk et ajouter le dernier oscam en date 11310 puis re-compiler
                merci

Yorum yap

sayın hocam ben wetek1 de enigma2 yi kast etmiştim wetek2 android zor biraz yalnızw2 de ekrana oscam ve uydu çanaklı simge ile oscam yazılı arayüz var saygılar
                  enigma da kullansan w1 de gene oscamle işin var adamım degişen bir şey sadece cihaz

Sorumluluk alınmaz
                  .
                  Saygılar

Yorum yap

lordjee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    bonjour quelqu'un serait'il décompiler oscamManager 1.0.3.apk et ajouter le dernier oscam en date 11310 puis re-compiler
                    merci
                    Hi if you could write please in english we could help you more i gues your asking where is the apk .
                    here you are http://wetektr.com/WeTek/index.php?d...ager-1.0.3.apk

Sorumluluk alınmaz
                    .
                    Saygılar

Yorum yap

oscam androıdde sağlıklı çalışmaktamıdır.

sezo ustadın bahsettıgı gıbı belırlı bır sure sonra oscam çalıştıgı halde kanalların açmaması oluyormudur.

tam bılgı veırırmısınız..
                      WETEK Play 2 4K
                      Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

sanırım VETEK eline geçmiş gibi umuyorum ki ambalajda sıkıntı yaşanmamıştır çok şanslısın fazla kurcalama şansım olmadı dairede işler yoğun olduğundan dolayı hayırlı olsun güle güle kullan kardeşim.
                        MSN DURUMU::

Yorum yap

BARETTA 1 Nickli Üyeden Alıntı
                          oscam androıdde sağlıklı çalışmaktamıdır.

sezo ustadın bahsettıgı gıbı belırlı bır sure sonra oscam çalıştıgı halde kanalların açmaması oluyormudur.

tam bılgı veırırmısınız..
                          şuana kadar oscam olumlu benim tarafımdan stabil diyebilirim.

Sorumluluk alınmaz
                          .
                          Saygılar

Yorum yap

Dün cıhaz elıme geçtı ustad.sağolasın.ama cıhazda fazlaca bırşeyler yapamamaktayım.
                            Androıd geldıgı gıbı duruyor.1.3 based yukleyecem nasıl yapacam çözemedım.elec yukleyemedık çok karışık vede herhalde yuklemem gıbı.
                            En magdur kaldıgım kısmı e2 orasıda muamma oalcakmı şuphelı.

Herhalde fazla surmez cıhazı elımden çıkarabılırım.yınede anlayışın ve yardımlarından dolayı teşekkur ederım..
                            WETEK Play 2 4K
                            Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

aslında elec çok ama çok basitmiş bende senin gibi düşündüm sd formatla sd kartı formatladıktan sonra sd kartta windisc 32 ile libreelec 8 yazdırdım sonra kartı sd kartı cihaz taktım hepsi bu ilk açılışta belli oluyor zaten kumanda power beyaz tuşla bir kaç seri olarak bas yeter kendiliğinde libreelec olarak açılır sağolsun @crazyturk @byağli arkadaşların emeği çok geçti haklarını helal etsinler Allah razı olsun bir bilseydim sd kartı çıkartmadan gönderirdim libreelek yüklüydü belki hoşuna gitmez diye android ile gönderdim
                              MSN DURUMU::

Yorum yap

BARETTA 1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Dün cıhaz elıme geçtı ustad.sağolasın.ama cıhazda fazlaca bırşeyler yapamamaktayım.
                                Androıd geldıgı gıbı duruyor.1.3 based yukleyecem nasıl yapacam çözemedım.elec yukleyemedık çok karışık vede herhalde yuklemem gıbı.
                                En magdur kaldıgım kısmı e2 orasıda muamma oalcakmı şuphelı.

Herhalde fazla surmez cıhazı elımden çıkarabılırım.yınede anlayışın ve yardımlarından dolayı teşekkur ederım..
                                Dostum özel mesajınıza cevap verdim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X