• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Süper plus Yükleme Sonundaki Hatalar

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Süper plus Yükleme Sonundaki Hatalar

Şu Son yazılımlarda yükleme bittikden sonra cihaz açılmıyor ve acayipleşiyor eskiden cihaz yükleme sonunda st-by konumuna geçerdi şimdi ise acayip acayip karakterler içeriyor ve ardından loader bağlantı kurmuyor tekrar cihazın fişini çekip takmam gerekiyor
    Ayrıca next 2000süper plus gibi kendini takdir edecek bir cihaz gerçekten süper plus gibi süper bi cihaz ama şu problemi cihazın sanki basit bir görünümüne sahip gibi gösteriyor cihazın fişini çekip takdığımız zaman veya anahtardan kapatıp açtığımız zaman cihazın displayı acayip karakterler oluşuyor ondan sonra açılıyor bunlar da düzeltilebilirse aslında iyi oluyor
    ama doktor ve mach1 ustamıza yazılımlar konusunda çok teşekkür ediyoruz çok hızlı çalışıyorlar bu açılış problemide halledilebilirse daha iyi olacağını düşünüyorum
    teşekkürler
    Next 2000CIS Süper Plus USB Türksat&Hobirt&Astra&Thor
    Gökkaya Elektronik
    Finike/Antalya

Sorunlar doğrudur

adem79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu Son yazılımlarda yükleme bittikden sonra cihaz açılmıyor ve acayipleşiyor eskiden cihaz yükleme sonunda st-by konumuna geçerdi şimdi ise acayip acayip karakterler içeriyor ve ardından loader bağlantı kurmuyor tekrar cihazın fişini çekip takmam gerekiyor
    Ayrıca next 2000süper plus gibi kendini takdir edecek bir cihaz gerçekten süper plus gibi süper bi cihaz ama şu problemi cihazın sanki basit bir görünümüne sahip gibi gösteriyor cihazın fişini çekip takdığımız zaman veya anahtardan kapatıp açtığımız zaman cihazın displayı acayip karakterler oluşuyor ondan sonra açılıyor bunlar da düzeltilebilirse aslında iyi oluyor
    ama doktor ve mach1 ustamıza yazılımlar konusunda çok teşekkür ediyoruz çok hızlı çalışıyorlar bu açılış problemide halledilebilirse daha iyi olacağını düşünüyorum
    teşekkürler
    Arkadaşın bahsettiği sorunların tamamı bendede oluyor,düzeltileceği umuduyla saygı ve sevgiler.

Yorum yap

Burada bahsedilen sıkıntıların hiç birisini ben yaşamadım. Kart okuyucunun DT kartı güncellememesi dışında. Bun sorunu da DT nin verdiği modülü kullanarak aştım.

Öğrenmek istediğim şu. Ben 21.04.2008 yazılımını yüklemedim. Cihazda 14.04.2008 yazılımı yüklü. Bu nedenle USB üzerinden kdb dosyası ile güncelleme yaparken kıilitlenmeye şahit olmadım.

Acaba bu farklılık 14.04.2008 yazılımının, sonra verilenden daha stabil çalışmasından mı kaynaklanmakta ?

Yorum yap

x-baron Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Burada bahsedilen sıkıntıların hiç birisini ben yaşamadım. Kart okuyucunun DT kartı güncellememesi dışında. Bun sorunu da DT nin verdiği modülü kullanarak aştım.

Öğrenmek istediğim şu. Ben 21.04.2008 yazılımını yüklemedim. Cihazda 14.04.2008 yazılımı yüklü. Bu nedenle USB üzerinden kdb dosyası ile güncelleme yaparken kıilitlenmeye şahit olmadım.

Acaba bu farklılık 14.04.2008 yazılımının, sonra verilenden daha stabil çalışmasından mı kaynaklanmakta ?
        bizim bu yaşadığımız sıkıntıyı sen nasıl yaşamıyorsun anlamış değilim siz farklı cihaza farklı yazılımmı aıyorsunuz ? sizde aynı cihaza aynı yazılım atıyorsunuz onun sizinle benimle alakası yokki yazılımdan kaynnaklanan bişe herkezde olur bu hata
        ama zamanla düzeleceğine inanıyorum
        Next 2000CIS Süper Plus USB Türksat&Hobirt&Astra&Thor
        Gökkaya Elektronik
        Finike/Antalya

Yorum yap

adem79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          bizim bu yaşadığımız sıkıntıyı sen nasıl yaşamıyorsun anlamış değilim siz farklı cihaza farklı yazılımmı aıyorsunuz ? sizde aynı cihaza aynı yazılım atıyorsunuz onun sizinle benimle alakası yokki yazılımdan kaynnaklanan bişe herkezde olur bu hata
          ama zamanla düzeleceğine inanıyorum
          kardeş! defalarca yazıldı tüm sayılan sorunlar son yazılımdan kaynaklanıyor!
          bu sorunlar benım cıhazda da vardı! ben 14nısan yazılımını atdım! sorunlar halloldu! Anlayacağın 14 nısan yazılımı daha sorunsuz ve stabıl çalışmakta!
          NEXT 2000 CIS SUPER PLUS! NEXT 2000 FTA SUPER PLUS USB_li!

90E-18W! V-BOX POZISIONER!185 SM-LIK MOTORLU ANTEN!

Yorum yap

Yazılımın test olduğu ve böyle sorunların bilindiği defalarca yazıldı yeni yazılımı bekleyin yada 14 tarihli yazılıma dönün

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X