• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 8000 Xcam Tps Auto Yazılımları İle İlgili Görüşler

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• hemşin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım konunun başındaki yazıyı iyi oku multilerde basmıyacaksın 10873 frekansta yapacaksın updateyi
    O frekans sadece örnek olarak verilmiş bir frekans, multilere ait 11662 frekansında da auto yaptırabilirsiniz.

Yorum yap

• to vinou.. 1-reset dvb 2-download 23.02 software 3-reset dvb 4-channel search 5-go to ushıa or multivision 6-push mute+green button and wait... good watch
      Çivi Bir Vuruşta Çakılmaz...

Next8000xcam-DB600Pvr Gemini 4.40 CCcam 2.1.2 MgCamd 1.35b

Yorum yap

• many thx arifkaptan !!!

By "reset" you mean turn on/off with the button at the back of dvb before and after download of the 23.02 software?

Do I need to make a default factory reset on the dvb?

Yorum yap

• 1-Upgrade your receiver with 23.2.2007 software
          2-Goto Factory reset defaults
          3-Scan your satellites dont use old settings
          4-Open emu
          5-Go to ushuatv or other channel on 10873 transponder
          6-Press mute then green and wait for ok message
          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
          www.nextyazilim.com

Yorum yap

• hemsin arkadas 10873 nolu frekansta yaptım ok.yazısı cıktı ve su anda tps leri izliyorum. tps lerin frekansındada yaptım orda ok yazısı cıkmadı ama görüntü geldi. sonucta auto lar güzel çalışıyor.

Yorum yap

• doktor ustama başta olmak üzere tüm ustalara sonsuz teşekkürler.kim demiş destek yok diye?supersiniz!cihazım next8000 XCAM(boot1,3 yapmıştım)3 defa yazılımdan önce 3 defa yazılımdan sonra reset attım, kanal listemi yukledim,sonuç mükkemel.arkadaşlar tüm mesajları okursanız hiç bir problem yaşamazsınız.

Yorum yap

• Kanal listesi atmamak iyi olur sorun yaşamazsınız..
                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                www.nextyazilim.com

Yorum yap

• hocam ellerin dert görmesin,sagol,varol.Bizleri yine sevindirdin,ancak şu 8000 x-cama birde cw eklense,tadından yenmez bizim son samuraylar.
                  ¤¤ 42 LM 760S-K2 PRO ANDROİD-KORAX İPBOX HD-HOMOTECH 1200SE-TÜRKSAT-ASTRA 19-HOTBİRD-EUTELSAT 7 ¤¤
                  ¤¤ -NEXT DİSEQ MOTOR- 110 CM ÇANAK- ¤¤

Yorum yap

• hocam bir sorunum var 8000xcamlar auto yaparklen bazı kanalarda mesala fail diyor yani başarsız ama nedense ozaman cihaz ya donuyor yada kapanıp açılıyor bilmem diger arkadaşlar öyle bir sorun yok galiba acaba sorun bende mi bilmiyorum inşala bu autolar böyle devam eder hocam artık bundan sonra günlük key yüklemeye gerek varmı

Yorum yap

• emeği geçen herkeze teşekkürler...:tr:

Yorum yap

• teşekkürler doktor ve mach hocam for ever next.saygılar hürmetler.

Yorum yap

• Dün akşam yazılım attım, TPS AUTO mükemmel çalışıyor. Üstadlara bir şey soracağım, ben yazılımı @Alfa73 YE 8000 Tüm Seri Kurtarma Yazılımıları işlemlerini yaparak son yazılım olarak 23/02/2007 attım. (1-2 ay önce bu işlemleri kendi loadermla yapmıştım , 1-2 defa donma ve kilitlenme olmuştu , bazende receviri açtıığmda ve kanal zap yapıtığımda ses gelmiyordu, bu durumu arkdaşa iletip verdiği loaderla işlemeleri yapmam gerektiğini söylediği için son yazılım onun loaderı kullandım) yazılımını @Alfa73 arkadaşımın verdiği loaderla yükledim. Fakat hispada 2-3 defa kanal dondu kaldı acaba son yazılımı orjinal elimdeki bu güne kadar kullandığım loaderla'mı atmam gerekiyor.
                          @Alfa73 arkadaşım kesinlikle üzerine alınmasın oda bizim iyilğimiz için çabalıyor ve biligisini paylaşıyor , ben sadece ufak sorunumu çözmek için aktarıyorum bu bilgiyi... yardımcı olursanız sevinirim saygılar..

Yorum yap

• xxnusxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            hocam bir sorunum var 8000xcamlar auto yaparklen bazı kanalarda mesala fail diyor yani başarsız ama nedense ozaman cihaz ya donuyor yada kapanıp açılıyor bilmem diger arkadaşlar öyle bir sorun yok galiba acaba sorun bende mi bilmiyorum inşala bu autolar böyle devam eder hocam artık bundan sonra günlük key yüklemeye gerek varmı
                            selam bende ayni sorunu yasiyorum,fail yazdktan sonra cihaz acilip kapaniyor.versiyon 1.1 next8000xcam,neden kaynaklaniyor olabilir.? yada cihaz ömrünü tamamliyor galiba.tsk

Yorum yap

• songuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              selam bende ayni sorunu yasiyorum,fail yazdktan sonra cihaz acilip kapaniyor.versiyon 1.1 next8000xcam,neden kaynaklaniyor olabilir.? yada cihaz ömrünü tamamliyor galiba.tsk
                              http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=26501
                              burada doktıorun verdiği yazılımların üzerinde bir açıklama mevcut orayı okumanızı öneririrm.
                              orada boot ver. 1.3 olmalı diye bir not düşülmüş. TPS au yazılımından önce 1.1 olan boot 1.3 e döndürmelisiniz. ardından bu yazılımı atınız..

Yorum yap

• next8000xcam tps auto

hocam ellerinize sağlık sonsuz teşekkürler:tr:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X