Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Dijital Şifreleme Sistemleri - Kartlar - Modüller > Kart Yazıcılar ve Programları

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2-3 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

160929_wetekplay2_knowmore.gif

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 24-12-2007, 00:51   #21
halilpazarlama
Yeni Üye

Üye No: 64734
Giriş: 24-12-2007

Uydu Alıcısı: Next 8000 x-sunny 9030

Alıntı:
aka_han tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Yıllar önce Digitürk'te ayrı kart satılmıyordu hatırladınız mı?? Bi kaç yıl sonra modul olarak satış yaptı ve hala devam ediyor..

Eeee dsmart da yapmaz mı? İleri de olcaktır ben buraya çizdim bi kaç yıl sonra dsmart kart ile modul şatış yapacaktır inşallah..
D Smart dijital bir platformdur.İçersinde bulunan interaktif vs.. kanalları modülle yönetemez.dt nin sattığı modüller türksat uydusundaki birkaç kanal içindir.Kendi uydusudan ve tam kapasite ile seyretmek için yine dt recever gereklidir.Belki ileride modül satışı yapabilirler,ancak sınırlı üç-beş kanal için olur.saygılar.
halilpazarlama is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-12-2007, 12:14   #22
behiye
Yeni Üye

Üye No: 1831
Giriş: 23-11-2005

Uydu Alıcısı: next2000xcısplus-next2005scy

Alıntı:
aka_han tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Yıllar önce Digitürk'te ayrı kart satılmıyordu hatırladınız mı?? Bi kaç yıl sonra modul olarak satış yaptı ve hala devam ediyor..

Eeee dsmart da yapmaz mı? İleri de olcaktır ben buraya çizdim bi kaç yıl sonra dsmart kart ile modul şatış yapacaktır inşallah..
arkadaşım senin aklın kesiyormu birkaçyılakadar d smart diye bişeyin kalacagını
behiye is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-12-2007, 12:18   #23
behiye
Yeni Üye

Üye No: 1831
Giriş: 23-11-2005

Uydu Alıcısı: next2000xcısplus-next2005scy

Alıntı:
halilpazarlama tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
D Smart dijital bir platformdur.İçersinde bulunan interaktif vs.. kanalları modülle yönetemez.dt nin sattığı modüller türksat uydusundaki birkaç kanal içindir.Kendi uydusudan ve tam kapasite ile seyretmek için yine dt recever gereklidir.Belki ileride modül satışı yapabilirler,ancak sınırlı üç-beş kanal için olur.saygılar.
arkadaşım yanlışın var dt modüllü üyelik veriyor w3 uydusu için bütün kanalları izliyorsun sadece interaktif kanallara bakamıyorsun
behiye is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-12-2007, 00:25   #24
deliboran
Katılımcı Üye

deliboran kullanıcısının avatarı

Üye No: 223
Giriş: 02-11-2005

Uydu Alıcısı: -next2000DOBRATECH ,,D SMART HD-2000süperhd

Kart Paylaşımı: -2000süperhd-DOBRATECH -

d-smart,digitürk,tps ,polsatlar,premier hepsi aynı cihazda valla süper oluyor.tek cihaz çok rahatlık.tavsiye ederim.
deliboran is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-01-2008, 12:05   #25
rampadakor
Banlanmış

Üye No: 65367
Giriş: 01-01-2008

Uydu Alıcısı: gm next sunny

Alıntı:
deliboran tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
d-smart,digitürk,tps ,polsatlar,premier hepsi aynı cihazda valla süper oluyor.tek cihaz çok rahatlık.tavsiye ederim.
aga sen hangi cihazdan bahsediyon d smarttan deil herhalde
rampadakor is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-01-2008, 18:08   #26
dusunur
Üye

dusunur kullanıcısının avatarı

Üye No: 889
Giriş: 11-11-2005

Uydu Alıcısı: Neta& Next

Güzel Olan Bir Şey Varki hayat degişiyoor Ve biz Bunun Farkında Degiliz...
Modul Satışları Mecbur Olacaktır...
Çünki Kendi Uydu Alıcısını Baska Bır Uydu İle Degişmeyen Hedef Kitlelere Ulaşmak için Yoksam baska Bir amac Yok...
Ayrıca Modulllu Üyelıkler Mecbur Olacak Çünki Ben Mecbur degılım O uydu Alıcısını Alyım Elımın Kazandıgı BIR alışkanlık var U kamandada...
Neden Degişeyım Ki madem O bana MuhtaAc O zaman BEnım istedıgımı Yamak Mecburiyetindedir.
Yani TemeL Gıda Gıbı Sürekli Tüketilen ve her an İhtiyac Duyulacak BİR emtiya olmadıgı için MUSTERININ AAYAGINA BİZ GIDIYORUZ...
Musterının İhtiyacına Karsılık Vermek bizim işimiz. Madem Ürettin O halde Bizim istedıgımız şartlarda olsun...
dusunur is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-01-2008, 09:33   #27
arif0571
Deneyimli Üye

arif0571 kullanıcısının avatarı

Üye No: 40633
Giriş: 06-01-2007

Uydu Alıcısı: NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 CIS SÜPER PLUS usb'li

Kart Paylaşımı: FREE SERVERLER

Alıntı:
halilpazarlama tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
arkadaş zaten 3-5 kanalı işe yarıyor gerisi fısss.5 tanebelgesel,3 tanede çizgi film gerisini ne yapayım interaktif vs... neyapayım istemez onların olsun.
________________________________________________________________________________
İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
VU+ SOLO 2
Popcorn Hour A-210
TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
NOTEBOOK:LG/
arif0571 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-01-2008, 19:07   #28
rasim28
Üye

Üye No: 10925
Giriş: 26-03-2006

Uydu Alıcısı: next7500 dapcı+2500XDPCI+2000 DPCIS SUPER

D.smart abonesi oldum ama cihazlarını kullanmıyorum.
bi ara super pluslar için yazılım çıkmıştı onu yükledim d smart kartı taktım türksat için dt aboneliğimde var istediğim gibi sıraladım seyrediyorum.
tabi yeni yazılımdan mahrum kaldık mutlaka bi çözüm olmalı. mach1 usta sağolsun eğer birileri takoz olmasalardı her yazılımda destek devam ederdi. düşününce hepsine hak veriliyor maddi çıkarlar var. arz talep ve denge oması lazım.
rasim28 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 02-02-2008, 16:33   #29
summercem58
Yeni Üye

Üye No: 67356
Giriş: 01-02-2008

Uydu Alıcısı: sunny 7010 dcız

işallah sadece d smart kartını satarlar ben uydumdan memnunum çünki
summercem58 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları