• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

hd-smart çok yakında

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• hd-smart çok yakında

büyülü ve gizemli bir yolculuğa hazır mısınız?hd tv zengin içeriği ile sizi bu yolculuğa davet ediyor.hem erkeklerin hem kadınların kendilerine dair bulabilecekleri her şey burada.güzel kadınlar,hızlı arabalar,sıra dışı sporlar,lüks yaşamlar,egzotik ülkelere seyahatler ve daha fazlası hd tv'de

hd-smart ile hd kanalları yüksek çözünürlük ve dolby digital ses kalitesi ile izlenebilir ve mükemmel bir tv izleme deneyimi yaşayabilirsiniz.

hdtv uydu sisteminin parçaları;
    1 high definition tv
    2 hd-smart receiver
    3 standart uydu anteni

kaynak nedir arkadaşım açıklarmısın...
    MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

kaynak:d-smart dergisi sayfa 86

Yorum yap

Arkadaşım gerçekten güzel bir haber. Ben ne zamandır bekliyorum çıkmasını bu zamana kadar alacaktım fakat iki iki recever almaktansa beklemeyi tercih ettim.

Yorum yap

ayn dijitürkün yaptığını mı yapacaklar bizim 2000 hd ler işe yaramayacakmı yaw.....gelde kızma bu işe ..insanlar ne yapsın dijitürk için ayrı cihaz dsmart için ayrı cihaz işin suyu çıktı

Yorum yap

d-smart ne yaparsa yapsın digiturk her zaman 1 numaradır

Yorum yap

bence şuan d-smart 1 numara

Yorum yap

tartışma ilginç......
                Next&Nextstar
                EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

evet gördüm şimdi dergiye bakmamıştım daha
                  MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X