• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Uydudan Güncelleme Ota Test Yazılımları İle İlgili Görüşleriniz-2

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• toady Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    NEXT YE-2000 CX SP USB

Yazılımı attım uydudan güncellemesinide yaptım herşey süper... Fakat versiyon bilgisi gözükmüyor ndeni nedir?
    EMU açık olduğundan dolayı görünmez.

Yorum yap

• Tkantar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      EMU açık olduğundan dolayı görünmez.
      tşkkrlr dostum:zipla:

Yorum yap

• son yazılımlar ile next2000 süper serileri uydudan güncelleme özelliğine sahip oldu bu yönden emek veren ustalara saygımız sonsuz elbette yeni yazılımlar ile belki dahada bazı beklentilere cevap verilebilecek ancak...... ileride gerek türksatta gerekse hotbirde ki kanallar HD yayınlarına geçtiğinde bu yayınları yine mevcut bu alıcılarımızla izleyebilecekmiyiz bence önemli olan bu yoksa bu alıcılar artık işe yaramayacakmı ustalarımızın bu konuya cevap vermesini rica ediyor ve hayırlı akşamlar diyorum zafer 3801

Yorum yap

• zafer3801 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          son yazılımlar ile next2000 süper serileri uydudan güncelleme özelliğine sahip oldu bu yönden emek veren ustalara saygımız sonsuz elbette yeni yazılımlar ile belki dahada bazı beklentilere cevap verilebilecek ancak...... ileride gerek türksatta gerekse hotbirde ki kanallar HD yayınlarına geçtiğinde bu yayınları yine mevcut bu alıcılarımızla izleyebilecekmiyiz bence önemli olan bu yoksa bu alıcılar artık işe yaramayacakmı ustalarımızın bu konuya cevap vermesini rica ediyor ve hayırlı akşamlar diyorum zafer 3801
          HD yayın için HD uyumlu uydu alıcı alman lazım. Ancak şu an ülkemizde paralı platformlar haricinde (ki onlarda da bir iki kanal HD özellikli) HD yayın yok. FTA kanalların HD yayın yapması zor zira maliyet fazla. ayrıca HD cihazlar pahalı olduğu için az sayıda cihaz satılıyor ve yazılım desteği sınırlı kalıyor (crea, goldmaster,sunny gibi cihazları kastediyorum. next her konuda olduğu gibi HDTV konusunda da desteği sürdürüyor.)

o nedenle al bir LCD. yuv çıkışından bağla cihazına keyfini sür.
          Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil

Yorum yap

• sn.surveyor cevabıza teşekkürler zira hotbirde 12130h27500 frekansındaki m216:3ve m2 kanalları normal izlenebildiği halde m2hd yayını şifresiz olmasına rağmen sadece ses var görüntü yok demekkki bu cihazlar elbete hd destekli değil bence gelecek için bu tür cihazlara para bağlamak gerekmiyor hiç olmazsa yeni uydu alacak arkadaşlar buna göre haraket etsin iyi günker zafer3801

Yorum yap

• zafer3801 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              sn.surveyor cevabıza teşekkürler zira hotbirde 12130h27500 frekansındaki m216:3ve m2 kanalları normal izlenebildiği halde m2hd yayını şifresiz olmasına rağmen sadece ses var görüntü yok demekkki bu cihazlar elbete hd destekli değil bence gelecek için bu tür cihazlara para bağlamak gerekmiyor hiç olmazsa yeni uydu alacak arkadaşlar buna göre haraket etsin iyi günker zafer3801
              dostum siz HD olmayan bir cihazla HD li yayınları izlemekten bahsediyorsunuz o zaman HD cihazları süs olsun diyemi üretiyorlar size tafsiyem biraz araştırmacı olmanız ve öyle yazmanız
              next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• süper plus 24.03.2009 yeni yazılımı OTA dan güncelliyebiliyormuyuz?cihaz 2000 cıs süper plus.

Yorum yap

• yakup41 Nickli Üyeden Alıntı
                  süper plus 24.03.2009 yeni yazılımı OTA dan güncelliyebiliyormuyuz?cihaz 2000 cıs süper plus.
                  1 ci mesajda açıklaması var bakınız
                  next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• yakup41 Nickli Üyeden Alıntı
                    süper plus 24.03.2009 yeni yazılımı OTA dan güncelliyebiliyormuyuz?cihaz 2000 cıs süper plus.
                    Henüz uyduda yok yeni yazılım.

Yorum yap

• bilgilendirme için teşekkür ederim

Yorum yap

• Verilen yeni yazılımlar için teşekkürler ben cihazıma (2000 cıs sp usb) oto yazılımların hiçbirini yüklemedim acaba son verilen oto yazılımını yüklesem diğer oto yazılımlarınıda kapsamaktamıdır.yoksa sırayla yüklemem mi gerekir.saygılar.

Yorum yap

• ayola Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Verilen yeni yazılımlar için teşekkürler ben cihazıma (2000 cıs sp usb) oto yazılımların hiçbirini yüklemedim acaba son verilen oto yazılımını yüklesem diğer oto yazılımlarınıda kapsamaktamıdır.yoksa sırayla yüklemem mi gerekir.saygılar.
                          Sıraya gerek yoktur.Güvenle yükleyebilirsiniz bu yazılımı ve kapsar; belleğiniz ile kolayca yükleyebilirsiniz...

Yorum yap

• son yazılımlar ile next2000 süper serileri uydudan güncelleme özelliğine sahip oldu fakat dün otadan güncelleme yaptım kayboldu(yazılım güncelleme denilen yer) yardımcı olurmusunuz.çok tsk

Yorum yap

• bendede son yazılımı atınca uydudan güncelleme kayboldu ne yapmam lazım şimdiden teşekkürler

Yorum yap

• Arkadaşların sorusuna cevap verecek kimse yok mu ?? sadece bizde mi kayboldu uydudan güncelleme menüsü? çözümü yokmudur?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X