• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

d-smart kartı ile next ye 2000 cx super plus cihazından d-smart şifreli kanallarını

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• d-smart kartı ile next ye 2000 cx super plus cihazından d-smart şifreli kanallarını

Arkadaşlar eğer cihaazınızda 09.16.2008 yazılımı yüklü ise kartını cihazınıza taktığınızda şifreli kanallarını izleyebiliyorsunuz animal planet discovery gibi kanallar.

uyarı yeni yazılımlarda çalışmıyoor ben en son yazılımı yuklediğimde izleyemedim eski yazılıma dönünce sorun kalktı

arkadaşım kartın yanmadımı

Yorum yap

arkadaşlar sorunsuz çalışıyor son yazılımda dahil olmak üzere ayrıca kartın yanması gibi problemde olmadı valla... daha önceleride denemiştim...

Yorum yap

arkadaşım kartı ters takmamış gerekiyormuş galiba doğru mu ?yani cip kısmı yukarı gelecek şekilde ?? bende daha öncede 24.11.2007 yazılımı yüklüydü o yazılımla DS yasal karımı Next 2000 cis'te seyredebiliyordum ancak yeni yazılımları yükleyince NDS'leri açamıyoruz doğal olarak 24.11.2007 yazılımı da tüm forumlardan kaldrıldı bu yüzden 18.09.2008 Yazılımı tek kurtuluş gibi gözüküyor )))

Yorum yap

odabasig Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          arkadaşım kartı ters takmamış gerekiyormuş galiba doğru mu ?yani cip kısmı yukarı gelecek şekilde ??
          doğru kartın çipli kısmı yukarıda olacak şekilde takmalısınız.
          VESTEL UD9200 4K LED TV
          ARÇELİK 32" LED TV
          2X Next 2053 HD (HEVC H.265)

Yorum yap

ilk Nickli Üyeden Alıntı
            arkadaşım kartın yanmadımı

Hayır kartım yanmadı sadece arada bir şifreye giriyor bende kanal değiştirip tekrar aynı kanala gelince seyretmeye devame diyorum kartın çipi yukarı bakıcak

Yorum yap

A.Bozoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              doğru kartın çipli kısmı yukarıda olacak şekilde takmalısınız.
              Çip kısmı yukarı bakıcak doğru

Yorum yap

serraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                arkadaşlar sorunsuz çalışıyor son yazılımda dahil olmak üzere ayrıca kartın yanması gibi problemde olmadı valla... daha önceleride denemiştim...
                bende belirttiğim tarihli yazılım hariç çalışmıyor

Yorum yap

Arkadaslar anlamadim, yani ornegin benim normal 2000 super cis plus cihazina d smart karti takmak suretiyle d smart a ozel kanallar izlenebiliyor mu?

Yorum yap

ersel99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Arkadaslar anlamadim, yani ornegin benim normal 2000 super cis plus cihazina d smart karti takmak suretiyle d smart a ozel kanallar izlenebiliyor mu?
                    Tamamı değilme bir çoğu izlene biliyor
                    SUSKUNLUĞUM ASALETİMDENDİR...
                    HER LAFA VERECEK CEVABIM VAR...
                    AMA İLK ÖNCE BAKARIM...
                    LAFMI DİYE...
                    SONRADA SÖYLEYENE BAKARIM...
                    ADAMMI DİYE...!!!

Yorum yap

Arkadaşlar dikkat edin D-Smart kartım Next 2000 cıs super plus ile yaklaşık 1 ay seyrettikten sonra kanalları açmamaya başladı. Kendi receiverine taktım. Hata kodu (3) Müşteri hizmetlerini arayınız. diye bir yazı yazdı.Yine çalışmadı. Müşteri hizmetlerini aradım.Bana kartı bize getirin kontrol edilecek dediler. Götürdüm kartın başka bir cihazda illegal olarak kullanıldığı için kendini yaktığını söylediler. 100YTL karşılığında yeni kart talep edebilirsiniz dediler. Yasal kartı başka bir cihaza takarak kullanmak illegal kullanımdır, kullanamazsınız. dediler bilgilerinize.

Yorum yap

oyunu kuran kurallarıda koyardı hatırlarmısınız küçükken oyunlarınızı geldik büyüdük şimdi ne değişti bakın bir hizmeti başlatan kurallarınıda koyuyor. şimdi soruyorum vatandaş zaten parasını ödemiş cihazı kartını almış , herhangi sözleşmeyede imza atmamış aidatta ödemiyor niçin başka bir cihazı tercih ediyor diye illegal kullanım olsun... zamanı olan arkadaşlar buradan yola çıkarak mahkemelerde dava açabilir.. adalet sonunda kararını verir.yoksa buralarda yazarken çizerken oyunu kuran kurallarınıda koyar , uygularda sonra derki!..isteyen oynasın istemeyen oynamasın.
                        dolayısı ile derin konular çok derin..konuşsak daha nerelere gider konu değilmi.
                        Next&Nextstar
                        EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

Arkadaşlar bende denedim ama melesef açmadı...

Yorum yap

serdar17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            oyunu kuran kurallarıda koyardı hatırlarmısınız küçükken oyunlarınızı geldik büyüdük şimdi ne değişti bakın bir hizmeti başlatan kurallarınıda koyuyor. şimdi soruyorum vatandaş zaten parasını ödemiş cihazı kartını almış , herhangi sözleşmeyede imza atmamış aidatta ödemiyor niçin başka bir cihazı tercih ediyor diye illegal kullanım olsun... zamanı olan arkadaşlar buradan yola çıkarak mahkemelerde dava açabilir.. adalet sonunda kararını verir.yoksa buralarda yazarken çizerken oyunu kuran kurallarınıda koyar , uygularda sonra derki!..isteyen oynasın istemeyen oynamasın.
                            dolayısı ile derin konular çok derin..konuşsak daha nerelere gider konu değilmi.
                            kesinlikle haklısınız. hak aramayı bilmiyoruz. neme lazım yaptılar. özellikle 12 eylül darbesi ile böyle bir kuşak yarattılar. ben aldığım dsmartla hd kanalları izliyordum. digium adlı üye 11.11.2008 de bir yazılım verdi ve o yazılımla izliyemez olduk. ben bayiye gittim yukarıda anlattığınız türden açıklamalarla dava açacağımı söyleyince cihazımı geri alıp paramı verdiler. problemim hal oldu. diğer arkadaşlarında benzeri tepki göstermeleri durumunda ancak dsmart hizaya gelir. iyi hizmet verir diye düşünüyorum.

Yorum yap

@mamoste1
                              Next&Nextstar
                              EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X