• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV E-Sata Pvr 20.8.2008 Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

ustam tşk ederim

Yorum yap

Ellerine sağlık üstadım...
      Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

yüreğine sağlık hocam bizim için gece gündüz demiyorsun.

Yorum yap

ustat ellerine ve emeğine sağlık

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            İlk pvr test yazılımıdır bazı eksikler olabilir
            E-sata hd takarken önce hdd ve cihazın powerı kapalı olsun sonra e-sata kablosunu takın hdd nin elektriğini açın çalışsın en son receiverın elektriğini açın.
            mach1 üstadım sürekli olarak hdd sonra receiverı çalıştırıcaz yoksa tek birkerelik mi?

Yorum yap

teşekkürler üstadım ellerine kolları sağlık
              Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

eline sağlık mach1

Yorum yap

üstadım yüreğin dert görmesin teşekkürederiz..
                  • Next, Next..her zaman Next..
                  • Samsung LE-40F86BD *Samsung HT-TXQ120 *Next 2000HD Super(eSata) *WD 500 GB MyBooks(eSata/USB)
                  • ASUS VENTO7700 *INTEL8400CPU (3.0GHz) *2xOCZ REAPER 2GB DDR2 800MHZ (DualKit) *Gigabyte GA-EX38-DS4 *MSI NVIDIA Ultra-Quiet 8800GT-ZILENT 512MB *DDR3 PCI-E Dx10 *2xSeagate 250GB 16MB ST3250410AS 3AAC *HP W2207H 22" HDMI LCD * 2xAsus DRW-1814BLT Sata *Logitech S510 Kablosuz Set

Yorum yap

Kullacılarına hayırlısı olsun.Valla diyecek başka laf yok.Bu nasıl bi destektir yaaa 24 saat gece gündüz helal olsun...

Emeğe saygı...

Yorum yap

teşekkürler hocam
                      ancak bu yazılımı usb den next 2000 hdtv e-sata lı cıhaza yüklemeye çalıştığımda yazılım doğrulanmadı dıyor ve yazılımı almıyor

Yorum yap

evet hocam bu sefer yazılımı attım gayet düzgün çalışıyor
                        tekrar teşekkürlerr

Yorum yap

Emegi gecen herkese tesekkur ettim! Ne Sab nede Octagon, ilk esatadan cekmeyi baslatan NEXT oldu! Tebrikler.

Yorum yap

Yazılımı yükledim fakat kanal düzeni bölümünün olmadığı ve kanal taşıma ,silme v.s özelliklerinin olmadığını tesbit ettim.Bu sorunun verilecek yeni yazılımla halledilecektir ümit ediyorum.Başka bir sorun veya eksiklik göremedim. Teşekkürler...
                            Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

Teşekkürler üstad....
                              NEXT 2000 HD + NEXT 2000 HD E-SATA + NEXT 2000 CIS SUPER PLUS

Yorum yap

yazılımı test eden arkadaşlar newcamd nasıl çalışıyor deneyen oldumu eğer deneyen varsa newcamd özelliğini ve yazılım artılarını eksilerini yazarsa hepimiz öğrenmiş oluruz

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X