• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TPS-ABSat Konuları (Lütfen Yeni Konu Açmayınız)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

2000 cıs süper plus açık sorun yok

Yorum yap

puzzle988 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      2000 cıs süper plus açık sorun yok
      şuan 2000xcıs plusta atack yapıyor yeşil tuşla auto yapınca sende nasıl arkadaşım?
      BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

dreambox var bende su an acık arkadaşlar tps ler

Yorum yap

danger35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          şuan 2000xcıs plusta atack yapıyor yeşil tuşla auto yapınca sende nasıl arkadaşım?

yeşil tuş tps auto ok sorun yok hepsi açık

Yorum yap

maalesef çökmüş arkadaşlar başımız sağolsun auto yapınca cihaz kapanıp açılıyor next 2500 x dpcı plus hatta cihaz en son hangi uydudaysa oraya dönüyor

Yorum yap

güncel yapınca cihaz kendiliğinden kapanıp acılıyor ve başka uyduya geciyor mesala tursata anlacanız tepeseler acmıyor cihaz next 2000 ci x plus

Yorum yap

maalesef çöktü provider id 007C00 zaman zaman 020800 gibi yani yirmiküsür binli bir provider id ye geçiyor benim makinam 2000 cı plus inf makina kendini restart yapıyor kaldıkı pc deki takılı digital kartta bile provider id yirmi bin küsüre gelince açmıyor fransa 5 sanırım 11038 frekansından çıkan bu yayının üzerinde bekleyince o zaman 007c00 yakalıyor o şekilde açabiliyor.
                sanırım anlatabilmişimdir...
                sevgiler...

Yorum yap

botech 9000 cı da tps ve ab sat çöktü ss2 uydu kartında çalışıyor..

Yorum yap

astraya geçeceğine göre bu saatten sonra yazılım çıkmaz sanırım

Yorum yap

mach1 hoca en kısa zamanda bu işe bir care bulur herhalde

Yorum yap

puzzle988 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        yeşil tuş tps auto ok sorun yok hepsi açık
                        evet arkadaşım 3senedir o işlemi yapıyorum merak etme yeşil tuşla auto olayını dün akşam demek sen yapmadın hemde yazmışsın buraya tpsler şuan atackta cihazı reboot ediyor bilgine
                        @kenan504 evet dreamboxta bendede açıyor burası next oldugundan o bakımdan yazdım
                        BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

"Next YE-2000X CI Plus" not working TPS Auto!

Yorum yap

tps au çalışmıyor

Yorum yap

nihat_kasal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              maalesef çökmüş arkadaşlar başımız sağolsun auto yapınca cihaz kapanıp açılıyor next 2500 x dpcı plus hatta cihaz en son hangi uydudaysa oraya dönüyor
                              benim cihazda aynısı.aynen senin dediğim gibi.tps paketi aut

Yorum yap

danger35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                evet arkadaşım 3senedir o işlemi yapıyorum merak etme yeşil tuşla auto olayını dün akşam demek sen yapmadın hemde yazmışsın buraya tpsler şuan atackta cihazı reboot ediyor bilgine
                                @kenan504 evet dreamboxta bendede açıyor burası next oldugundan o bakımdan yazdım
                                BENDE TPS ler hiç gitmedi

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X