• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Ultra/Pvr Cardshare Free Server Full Açık

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Herkes Okusun

Hotbird uydusu üzerinde olan ABsat paketi ve adult serisi uzun soluklu olarak yurt dışı destekli olarak devam edecektir.Diğer yayınlar da bi şekilde gittiği kadar desteklenmeye çalışılacaktır.Kendi aranızda test edilen veya açan kanalları bir bibirinize duyurmaya devam edin.Ama bu işin ticaretini yapan kişilerseniz Sadece ABsat ve Adultlara bir yıl gibi garanti verebilirsiniz.Tabiiki yurtdışı kaynaklı İnternet elektrik vs gibi kısa süreli aksaklıklar olabilir.Yukarıda bahsettiğimiz yayınlar cihazla beraber ücretsiz olarak verilen bi destektir.Cihaz almanız demek bu yayınlarada sahip olduğunuz anlamına gelmez.Ama desteğin sağlıklı bir şekilde verilmeye çalışıldığından emin olabilirsiniz.Güle güle kullanmanıza ve seyretmenize bakın.Kalın sağlıcakla.

Yorum yap

• nebutv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Hotbird uydusu üzerinde olan ABsat paketi ve adult serisi uzun soluklu olarak yurt dışı destekli olarak devam edecektir.Diğer yayınlar da bi şekilde gittiği kadar desteklenmeye çalışılacaktır.Kendi aranızda test edilen veya açan kanalları bir bibirinize duyurmaya devam edin.Ama bu işin ticaretini yapan kişilerseniz Sadece ABsat ve Adultlara bir yıl gibi garanti verebilirsiniz.Tabiiki yurtdışı kaynaklı İnternet elektrik vs gibi kısa süreli aksaklıklar olabilir.Yukarıda bahsettiğimiz yayınlar cihazla beraber ücretsiz olarak verilen bi destektir.Cihaz almanız demek bu yayınlarada sahip olduğunuz anlamına gelmez.Ama desteğin sağlıklı bir şekilde verilmeye çalışıldığından emin olabilirsiniz.Güle güle kullanmanıza ve seyretmenize bakın.Kalın sağlıcakla.
      teşekkürler hocam bilgilendirdiginiz için saygılar

Yorum yap

• Efendim, formu çok takip eden mecbur kalmadıkça yazmayan birisiyim. aşağı yukarı başlangıçtan beri nevcamd2 hizmetinden istifade ettiğim mach1 üstada borçlu olduğuma inandığım teşekkür için yazıyorum. gerçekten hiçbir karşılık beklemeksizin yapmış olduğu hizmetten dolayı, teşekkür eder, sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.

Yorum yap

• arkadaşlar emek verip bizlere free olarak bu kanalları seyretme imkanı saladığınız için teşekkürler yeni çalışmalarınızı bekliyoruz sabır ise erdemdir bu ortamı
          hazırlıyan arkadaşlara saygılar
          :at: :deh: :deh:

Yorum yap

• Cartshare'de Absat paketinde yer alan 11681 frekansındaki XXL-RTL9-AB1 gibi kanallar gece yarısına kadar açıldığı halde gece yarısından sonra cardshare ile açılmıyor. Neden olabilir acaba?

Yorum yap

• emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler

Yorum yap

• hocam nevcamd1 de hangi paket ve fraknasları izlıyebılırız teşekkürler.

Yorum yap

• emino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  hocam nevcamd1 de hangi paket ve fraknasları izlıyebılırız teşekkürler.

arkadaşım birinci mesajda geveze_kedi arkadaşımız açıklamış;lütfen biraz araştıralım

FREE SHARE KANAL LİSTESİ

HOTBIRD 13 EAST
                  -----------------
                  Tps 10758-10796-10911
                  Art 12015
                  Mct 12092
                  Redlight 12092
                  Absat 11681
                  Sxview 12360
                  DorcelTv 12692
                  Freextv1-2-Xdreamtv 12207
                  Private Spice 12245
                  Cyfra 10892-11283
                  INXTC TV 10853

NILESAT 7 WEST
                  ----------------
                  Showtime 11996-12073
                  ADD 12034
                  Al Jazeera 12284

Ağ adres ayarları-1973000-newcamd1-yapılandırma ayarı-kırmızı tuş sunucu ekle-dns kapalı-ip adresi 059.012.210.168-sunucu bul exit....
                  Vu+ Solo SE V2+dreambox 500s+goldmaster 9600 cıp+infinity 2.65 loder

Yorum yap

• sametciğim çok teşekkürler ilgin ve bilgiler içın ...

Yorum yap

• cyrfa çok kaliteli bir paket.inşallah uzun süreli olur

Yorum yap

• fikret18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Evet nilesatı seyrediyorum harika film kanalları var sinyaller çok güçlü 11747 V 27500 de arayabilirsin hotbird ten bir hayli batı yönüne döndürceksin kolay gelsin.
                        evet film kanalları güzelmiş ama sinyal çok güşlü değil 50-60 larda geziyor 120 çanakla sen sivastan izliyosun galiba bursadan bukadar belki ben ayar yapamadım saygılar
                        chance favors the preparent mind crea32 lcdtv-next8000xcam-next9000ultra-2000hdtv-sony6110hifi-LGdvdhome thetre system-320ofsetçanak-150parabol-120parabol2adet90lıkçanakve ilk göz ağrım 70 ekran sharp black matrix tv 40inc samsung full hd tv 19 inc seg lcd tv toshiba hddvd player

Yorum yap

• Mach1 Hocam Öncelİkle Çok TeŞekkÜrler GerÇekten Bu İŞİ Sİzden GÜzel Yapan Yok Ayrica Dİger ArkadaŞlarada TeŞekkÜrler Bİze Kalİtelİ Hİzmet Ve MÜŞterİ Memnunİyetİ GÖsterİyorsunuz.umarim Next Ten Gereklİ Alin Terİnİ Aliyorsunuzdur Ayrica Next Fİrmasinida Kutlarim İlk BaŞtan Bİr KaÇ Anolok Cİhaz İle BaŞladilar Şİmdİ İŞe Artik Lİderler Ne Mutlu Onlara GerÇekten Çok Sabirli İnsanlar Bİze Hİzmetlerİ İÇİn TeŞekkÜrÜ BorÇ Bİlİyorum Teknİk Hİzmetlerİ Çok GÜzel HİÇ Bİr Ücret Talep Etmİyorlar Yazilimlar İle Ben Şahsen Bu İŞİ Yapan Herkeze TeŞekkÜr Ederİm Benİm DÜkkanim Fİlan Yok Sadece Hobİ Olarak İlgİlenİyorum Ve Devamli Yenİ Çİkan Cİhazlari Yakindan Takİp Edİyorum Sunu Unutmayin Kalİteyİ Asla Birakmayin Vede MÜsterİ Memnunİyetİnİ Sİzlere Ne Desem Az GerÇekten Bİzlerİ DÜŞÜnÜyorsunuz Ama Bİzlerde Sİzİn Cİhazlari Alarak Sİze GÜvenİmİzİ GÖsterİyoruz Bu Yoldan Ayrilmayin Sİzlerİn Her Zaman Yaninda Oluruz Yeterkİ MÜŞterİ BaŞ Taci Deyİn Ve Onlari Memnun Edİn ÜÇ BeŞ KuruŞun HİÇ Bİr Zaman Sorun Etmeyİn Devamli MÜŞterİ Memnunİyetİ Sİzİ Bu Kulvarda Devamli Bİr Numara Yapacaktir Sİzden Rİcam Bayİlİkler Verİrken Bu İŞİ Seven Ve Sİze GÜven Veren Gereklİ Elemanlari Olan Ve Bu İŞten Anlayan İnsanlara Verİrsenİz Ve Bu İnsanlari Egİtİrsenİz Sİzler Ve Bİzler İÇİn Çok İyİ Olur Bayİlerİn Tek İstedİgİ Para Olmamali Gereklİ Teknİk Destegİ Vermelerİ Lazim Her Zaman Çok TeŞekkÜr Edİyorum Sİzlere Çok Sevİyorum Sİzlere Deger Verİyorum Önce Kalİte Ve Kalİtelİ Hİzmet İyİ ÇaliŞmalar

Yorum yap

• değerli arkadaşlar 9000 ultramda server kapanmadan önce nevcamp2 yi sorunsuz izliyordum.şimdi newcamp1 in bilgilerini girdiğim halde (059.012.210.168) şifreli yayınları alamıyorum.bu konuda bana yardımcı olabilişrmisiniz.şimdiden ilgileriniz için teşekkür ederim

Yorum yap

• ustalar bana yardım edecek biri varmı?newcamp1 den şifreli yayınları alamıyorum.daha önceleri sorun yoktu bu sorun neden olabilir

Yorum yap

• yayınlarda sorun yok arkadaşım gayet güzel çalışıyor....
                                MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X