• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Forumda 3-4 defa gezindikten sonra sayfa görüntülenemiyor.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Forumda 3-4 defa gezindikten sonra sayfa görüntülenemiyor.

Forumda 3-4 defa gezindikten sonra sayfa görüntülenemiyor yazısı çıkıyor ve modemi kapatıp açarsam düzeliyor.Diğer internet web sayfalarında böyle birşey yaşanmazken sanki rapidsharede download kısıtlaması gibi mach1 forumda da gezinme kısıtlaması mı var anlamadım.Umarım bu hususta bana yardımcı olursunuz.

bazen ayni sorun bende de oluyor ....

Ya kArSiyaK a olmasaydi .....

Yorum yap

Bu sorun acaba nereden ileri geliyor ?

Yorum yap

bazen oluyor ama geçici arkadaşlar...
        MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

Domain ile igili mi acaba veya Bandwitch diye bir olay var kapasite ile ilgilimi anlamadım.Ben bu forumu çok seviyorum ve üstadlarımızıda çok seviyorum.Gönlümce gezemiyorum modemi bazen kapatıp açmak zorunda kalıyorum.Böyle birşeyi başka forumda yaşamadım ve hayret verici bir olay aynı rapidshare gibi sanki forumda gezinme kısıtlaması var. :tr:

Yorum yap

firefox kullanın ben onu kullanıyorum hiç sorun olmuyor
            Next 2000 CIS Super Plus - Dreambox 500 s
            Next 2005 DCI ( 12.c1.a5)
            90 lık çanak Türksat
            120 lik çanak Astra 19 - Hotbird - Sirius

Yorum yap

İnternet Explorer dan yapıyor farklı browser kullanırsanız sorun cıkmaz
              Avant Browser,firefox vs gibi

Yorum yap

nassat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Domain ile igili mi acaba veya Bandwitch diye bir olay var kapasite ile ilgilimi anlamadım.Ben bu forumu çok seviyorum ve üstadlarımızıda çok seviyorum.Gönlümce gezemiyorum modemi bazen kapatıp açmak zorunda kalıyorum.Böyle birşeyi başka forumda yaşamadım ve hayret verici bir olay aynı rapidshare gibi sanki forumda gezinme kısıtlaması var. :tr:
                Bandwith farklı bir olay, kesintilerle veya konu ile ilgisi yok. Ayrıca forumumuzun bandwith'i limitsizdir yeri gelmişken belirteyim. Daha önce birkaç konu içerisinde de açıklama yapmıştık, kesintiler DNS (Domain Name Services) 'ten kaynaklanıyor ve şuan için malesef bizden kaynaklanmamakta ve elimizden gelen birşey yok. Yakın zamanda server IP değişikliği yapılacak ozaman düzeleceğini ümid ediyoruz. Selamlar..

Yorum yap

gezinirken sayfa açılmaz ise 15 dk sonra deneyin 15 dk giremezsiniz hemen girmek istiyorsanız da modemi açıp kapatmak gerekiyor yani bir nevi server 15 dk banlamış oluyor seni

Yorum yap

powerby siz paylaşımcı üye deilmiydiniz şimdi sadık üye diyo?

Yorum yap

SeCSaT™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      İnternet Explorer dan yapıyor farklı browser kullanırsanız sorun cıkmaz
                      Avant Browser,firefox vs gibi
                      Ben devamlı Avant Browser kullanıyorum ve bende bu sorun aylardır var.Devamlı internetten kopup tekrar bağlanmak zorunda kalıyorum.Bu yazıyı yazmam için 3 sefer koptum.umarım kopmadan bu yazıyı gönderebilirim.Kolay gelsin.
                      Next HH Disecq motor 120 çanak 42E-30W
                      2 x 90 çanak 5 Uydu.42E-19E-13E-7E-5E

Yorum yap

savesa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        böyle dikkat eden arkadaşlarıda tebrik ediyorum.Benim bir zayıf yönlerimden birisidir.
                        Next HH Disecq motor 120 çanak 42E-30W
                        2 x 90 çanak 5 Uydu.42E-19E-13E-7E-5E

Yorum yap

civannuri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          böyle dikkat eden arkadaşlarıda tebrik ediyorum.Benim bir zayıf yönlerimden birisidir.
                          hafızam iyidir teşekkür

Yorum yap

savesa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            sıfatın ne olduğu önemli mi mühüm olan ne paylaştığın
                            sevgiler.

Yorum yap

powerby Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              sıfatın ne olduğu önemli mi mühüm olan ne paylaştığın
                              sevgiler.
                              Ozlu ve de Sozlu bir bir aciklama olmus .......

Ya kArSiyaK a olmasaydi .....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X