• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Ultra Plus 19.08 server yazılımı hakkında!!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 9000 Ultra Plus 19.08 server yazılımı hakkında!!!

NLXT740CXCI_VFD_SERVER_NEXT_ViaAu_060805.nle yazılımını cihaza attığımda cihaz kilitlendi sonra arka anahtardan kapatıp açtığımda düzeldi bir süre sonra tekrar karardı ve bir daha düzelmedi...
    stand by konumuna geliyor kumandadan power tuşuna basınca ekranda saati gösteriyor kumanda işlevini kaybediyor. eski yazılıma dönerek problemi hallettim şimdilik.....
    Bir de şunu farkettim arka anahtarı açtıktan donra alt tuşa basarak açarsak ekranda PROGRAM yazarak açılıyor cihaz bu bölüm ne işe yarıyor...
    herkese günaydın bu arada...

Yazılımın açıklamasında ViaAu yazıyor fakat oda çalışmadı bilgilerinize...

Günaydınlar,

Elindeki yazılım bir sunucu yazılımıdır. Sonunda yazan VaiAU ifadesi Viaccess kartların güncellenmesi ile ilgilidir. TPS kanallarının oto güncellemesi ile alakalı değildir. Cihaz üzerinde sunucu yazılımı olduğundan paylaşılacak kanalları açılış sırasında tarar. Tarama işleminden sonra cihaz tamamen açılır.

Yorum yap

yazılımını nerden indirdin

quaoar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      NLXT740CXCI_VFD_SERVER_NEXT_ViaAu_060805.nle yazılımını cihaza attığımda cihaz kilitlendi sonra arka anahtardan kapatıp açtığımda düzeldi bir süre sonra tekrar karardı ve bir daha düzelmedi...
      stand by konumuna geliyor kumandadan power tuşuna basınca ekranda saati gösteriyor kumanda işlevini kaybediyor. eski yazılıma dönerek problemi hallettim şimdilik.....
      Bir de şunu farkettim arka anahtarı açtıktan donra alt tuşa basarak açarsak ekranda PROGRAM yazarak açılıyor cihaz bu bölüm ne işe yarıyor...
      herkese günaydın bu arada...

Yazılımın açıklamasında ViaAu yazıyor fakat oda çalışmadı bilgilerinize...
      yazılımı nerden indirdin bana e-mail atarmısın [email protected]

Yorum yap

uzaklardan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        yazılımı nerden indirdin bana e-mail atarmısın [email protected]
        Yazılım asagıdaki linkte
        http://www.mach1digital.com/mach1for...19&postcount=4

Yorum yap

Server yazılımlarında yazılım atıldıktan sonra cihaz standbye iken açmaya çalışınca hemen açmaz biraz bekleyeceksin gömülüde kart varmı vs diye tpleri uyduları arıyor çünkü işlem bitince kendiliğinden açılır cihaz görürsün...
          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
          www.nextyazilim.com

Yorum yap

bu Yazılım ne işerarıyor ve nasıl atılıyor

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Server yazılımlarında yazılım atıldıktan sonra cihaz standbye iken açmaya çalışınca hemen açmaz biraz bekleyeceksin gömülüde kart varmı vs diye tpleri uyduları arıyor çünkü işlem bitince kendiliğinden açılır cihaz görürsün...
              ok. teşekkürler...

Yorum yap

ncs agent 060818 yazılımı ne işe yarıyor nasıl kullanılıyor bilgilendirirmisiniz saygılar

Yorum yap

o pcde kurulacak ve yanılmıyorsam serverin o anki kontrolunu yönetecek

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X