Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Dijital Uydu Alıcıları (Receiver) > Next & NextStar HD (High Definition) Uydu Alıcıları > Next YE-18500 HD+Plus/Next YE-20000 HD Serileri

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2-3 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

160929_wetekplay2_knowmore.gif
160929_wetekplay2_knowmore.gif

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 13-02-2013, 19:53   #71
A.Bozoğlu
Informant

A.Bozoğlu kullanıcısının avatarı

Üye No: 7202
Giriş: 14-02-2006

Uydu Alıcısı: Next 18500hd+ plus. Trident mini skart uydu alıcısı + arçelik led tv dahili hd uydu alıcı

Kart Paylaşımı: next 18500hd+ plus free share+cccam

18500+ plus'ı machina 3D ile karşılaştırmak bence pek mantıklı değil zira aralarında pek çok fark mevcut, ama kullanım alanları ve ihtiyaçlar göze alındığında, 18500hd+ plus uygun fiyatıyla öne çıkıyor, iptv ne için kullanıldığı zaten biliniyor, fazla detaya inmeden 18500hd+ plus iptv bencede başarılı, heleki sonrada ilave edildiği düşünülürse. Amaç iptv, cccam ve medya playeri olan bir cihaz ise 18500hd+ plus.

benim için görüntü kalitesi, tüm iptv formatlarını desteklemesi, çift tuner ve pip, ve ekstra bir çok uygulamaya sahip olmak isteniliorsa, kısacası profosyenel bir cihaz isteniyorsa machina 3d tabiyki.
________________________________________________________________________________
Arçelik A32 LB 7433‎ LED TV-Vestel 26" lcd tv - Digitürk Play - Hometech 1200 Mini HD- Vestel 90cm ofset çanak - Goldmaster Diseqc Motor - Vestel 90cm Sabit çanak + Multifeed - Casper Nirvana CMU W8.1 Notebook -HP DX6100 W7 MASA ÜSTÜ PC - GM Discovery 16Gb
A.Bozoğlu is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-02-2013, 10:05   #72
receiwer_teacher
Üye

Üye No: 124335
Giriş: 10-01-2013

dailymotion ve yotobe de sorun yaşayan varmı net bağllı olduğu halde server bulunamadı hatası veriyor
receiwer_teacher is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-02-2013, 14:15   #73
A.Bozoğlu
Informant

A.Bozoğlu kullanıcısının avatarı

Üye No: 7202
Giriş: 14-02-2006

Uydu Alıcısı: Next 18500hd+ plus. Trident mini skart uydu alıcısı + arçelik led tv dahili hd uydu alıcı

Kart Paylaşımı: next 18500hd+ plus free share+cccam

Alıntı:
receiwer_teacher tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
dailymotion ve yotobe de sorun yaşayan varmı net bağllı olduğu halde server bulunamadı hatası veriyor
Dailymotion'u bilmiyorum ama youtube çöktü tüm cihazlarda, yakında yeni yazılım gelir youtube için.
________________________________________________________________________________
Arçelik A32 LB 7433‎ LED TV-Vestel 26" lcd tv - Digitürk Play - Hometech 1200 Mini HD- Vestel 90cm ofset çanak - Goldmaster Diseqc Motor - Vestel 90cm Sabit çanak + Multifeed - Casper Nirvana CMU W8.1 Notebook -HP DX6100 W7 MASA ÜSTÜ PC - GM Discovery 16Gb
A.Bozoğlu is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-02-2013, 01:09   #74
sleep
Üye

sleep kullanıcısının avatarı

Üye No: 14160
Giriş: 26-04-2006

Alıntı:
receiwer_teacher tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Evet ikiside çöktü yeni bir yazılımla halledilir tahmin ediyorum...Macina 3D'de son yazılımla bu sorun giderildi...
Next Minix HD
Next 2000 İnternet Machina
Next MACHINA 3D SUPER
Next Twin Diamond
sleep is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-02-2013, 13:38   #75
alidoga
Yeni Üye

alidoga kullanıcısının avatarı

Üye No: 56192
Giriş: 12-08-2007

Uydu Alıcısı: next-ye18500+hd plus

haber kanallarında geçen alt yazıları çok bulanık gösteriyor
alidoga is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-02-2013, 17:55   #76
receiwer_teacher
Üye

Üye No: 124335
Giriş: 10-01-2013

Alıntı:
A.Bozoğlu tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Dailymotion'u bilmiyorum ama youtube çöktü tüm cihazlarda, yakında yeni yazılım gelir youtube için.
youtobe düzeltilmiş yeni yazlımın nezaman çıkacağı konusunda bilgisi olan varmı
receiwer_teacher is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-02-2013, 05:49   #77
esgenc
Yeni Üye

esgenc kullanıcısının avatarı

Üye No: 1235
Giriş: 16-11-2005

Uydu Alıcısı: next.mınıx.hd...18500hd.pulus

evet...next...ustalarından..rica..ediyoruz...yutub e...bi..el..atsınlar..lütfen...saygılar...iyi..çal ışmalar...
esgenc is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-02-2013, 03:05   #78
mach1
Forum Leader

mach1 kullanıcısının avatarı

Üye No: 1
Giriş: 31-10-2005

Uydu Alıcısı: Machina 3D Vu+ Duo2 WeTek-Play Gigablue Quad Plus/X1

Kart Paylaşımı: CCcam-Newcamd

Sanırım 2.defa çökmesini bekliyor
Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay2 -Next Machina 3D 2000 HD Minix Vu+ Ultimo- WeTekPlay -WeTekCore4K Gigablue X1- Gigablue Quad Plus ....

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1b-30b vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1for...p?do=newpm&u=1

IPTV server desteği için forumda iptv bölümündeki arkadaşlara bakın bana pm atmayın

http://www.mach1digital.com/mach1for...ewpost&t=71472

WeTek Depo
http://wetektr.com/WeTek/index.php
WeTek E2 Depo
http://wetektr.com/WeTek/index.php?d=Enigma2
mach1 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-03-2013, 17:06   #79
BERC SAGBAS
Gelişimci Üye

BERC SAGBAS kullanıcısının avatarı

Üye No: 63192
Giriş: 29-11-2007

Uydu Alıcısı: NEXT 18500HD PLUS, NEXT YE 2000 CIS SUP. PLS. NEXT 2000 FTA USB, NEXT 5000 3ADET SABİT ÇANAK.

Mehabalar.
05.03.2013 Tarihinde yeni 18500 hd plus aldım cihaz için ilk izlenimlerimi paylaşmak istiyorum.
1-Cihazın tvinize göre görüntü,ses ve tv ayarlarını tam olarak yaparsanız çok iyi bir cihaz olduğunu göreceksiniz.
2-Menüsü çok şık.
3-Kart paylaşımı sorunsuz çalışıyor.
4-D-Smart mödül sorunsuz çalışıyor.
5-Kanal geçişleri çok hızlı.
6-Bende Samsung 46 d6500 led var başka uydu cihazında tv tepkime yapıyordu bu cihazla bu sorun ortadan kalktı.Bence parasını hak ediyor tavsiye ederim.

Birde ufak bir ricam olacak tabiki olabilirse yeni çıkacak yazılımda ulusal kanallarda oynayan dizilerin geçmiş bölümlerinin izlenebileceği bir uygulama olabilirmi ustalardan rica ediyorum.

Bağzı ufak sorunlar var sanıyorum yeni yazılımda haledilir.

1-Favori listesinde liste ismini değiştirdiğimde FİLİM yazıp ok.tuşlandığında FOLOM yazıyor.
2-IP Tv hiç açılmadı (LAN BAĞLI)
3-Kumandada APPS Kısa yol tuşunu bulamadım.(YENİ KUMANDA)
4-Kumandanın en alt sağ tarafında gri ufak tuş ne işe yarar bilmiyorum hiç birşey yazmıyor kumandada.
5-OK basıp kanal listesini açdığınızda en uste yazan(HD.TÜM GİBİ) yazıyı hangi tuş yönetiyor bulamadım.

Şimdilik bu kadar dediğim gibi daha bir gün oldu cihazı alalı gördükçe yazacağım.

Düzenleyen : BERC SAGBAS - Tarih : " 06-03-2013 " - Saat : 17:23
BERC SAGBAS is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-03-2013, 17:59   #80
silistreli
Üye

Üye No: 8633
Giriş: 06-03-2006

Uydu Alıcısı: Gigablue Quad

Kart Paylaşımı: Kullanmıyorum
Smile

Alıntı:
BERC SAGBAS tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Mehabalar.
05.03.2013 Tarihinde yeni 18500 hd plus aldım cihaz için ilk izlenimlerimi paylaşmak istiyorum.
1-Cihazın tvinize göre görüntü,ses ve tv ayarlarını tam olarak yaparsanız çok iyi bir cihaz olduğunu göreceksiniz.
2-Menüsü çok şık.
3-Kart paylaşımı sorunsuz çalışıyor.
4-D-Smart mödül sorunsuz çalışıyor.
5-Kanal geçişleri çok hızlı.
6-Bende Samsung 46 d6500 led var başka uydu cihazında tv tepkime yapıyordu bu cihazla bu sorun ortadan kalktı.Bence parasını hak ediyor tavsiye ederim.

Birde ufak bir ricam olacak tabiki olabilirse yeni çıkacak yazılımda ulusal kanallarda oynayan dizilerin geçmiş bölümlerinin izlenebileceği bir uygulama olabilirmi ustalardan rica ediyorum.

Bağzı ufak sorunlar var sanıyorum yeni yazılımda haledilir.

1-Favori listesinde liste ismini değiştirdiğimde FİLİM yazıp ok.tuşlandığında FOLOM yazıyor.
2-IP Tv hiç açılmadı (LAN BAĞLI)
3-Kumandada APPS Kısa yol tuşunu bulamadım.(YENİ KUMANDA)
4-Kumandanın en alt sağ tarafında gri ufak tuş ne işe yarar bilmiyorum hiç birşey yazmıyor kumandada.
5-OK basıp kanal listesini açdığınızda en uste yazan(HD.TÜM GİBİ) yazıyı hangi tuş yönetiyor bulamadım.

Şimdilik bu kadar dediğim gibi daha bir gün oldu cihazı alalı gördükçe yazacağım.
Güle güle kullanın yeni cihazınızı.Ben evime 18500+ ve machina3d aldım aynı tarihte.Kullandım,denedim sonunda machina3d'yi değiştirdim 18500+ ile devam ediyorum.18500+ fayda/fiyat bakımından daha iyi bir makine.
silistreli is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık