• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Cartoon Network'te Temmuz

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Cartoon Network'te Temmuz

İşte yepyeni ve çok eğlenceli bir çocuk kanalı! 69 no'lu kanaldan izleyebileceğin Cartoon Network'te macera, aksiyon ve kahkaha dolu çizgi diziler bir arada...

Kod Adı: Afacanlar

Cartoon Network'ten yepyeni bir çizgi dizi! Beş sevimli afacana bayılacaksın. Yerinde duramayan birbirinden hareketli beş çocuk... On yaşındalar... Amaçları ise hayattaki tüm eğlenceli şeylerin tadını çıkarabilmek. Ve bunu yapabilmek için yetişkinlere karşı güçlerini birleştiriyorlar. Sen de kahramanlarımıza katılmaya ne dersin? Bu beş sevimli afacanın hem çok komik hem de heyecan verici maceraları için ekran başına...

Code Name: Kids Next Door
    Her gün 07.40, 12.40, 15.35, 20.35

Ben 10

Cartoon Network'te "Ben 10"la maceranın tadını çıkar. İşte henüz 10 yaşında bir kahraman, adı Ben...

Sahip olduğu güçlerle hem yanlışları düzeltiyor hem de dünyayı kurtarıyor. Aslında her şey, Omnitrix isimli garip bir cihazın kendini Ben'in bileğine kilitlemesiyle başlıyor. Sahibine farklı güçler kazandıran bu 'saat' sayesinde Ben; Heatblast, Upgrade, Grey Matter, Stinkfly, Ghostfreak, Ripjaws, Wildmutt ve Diamondhead gibi her biri farklı yeteneklere sahip acayip karakterlere dönüşebiliyor... Ben'in en güçlü yönü, içinde barındırdığı kahramanları ne zaman ortaya çıkaracağını iyi bilmesi ve en iyi şekilde kullanması. En büyük şansı da tecrübeli ve akıllı dedesi ile açıkgöz kuzeni Gwen'in sürekli ona destek olmaları... "Ben 10"la zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksın!

Ben 10: Her gün 08.05, 13.05, 16.00
    Vu+Ultimo, Vu+Duo, Vu+Solo ::: DM 8000HD PVR (orj), DM 800HD PVR (orj), DM500S (orj) ::: Triple Dragon ::: Next 2000 Dobratech HD&Next YE-2500 DPCI PLUS ::: LG 47LM660S 3D FHD LED TV ::: Panasonic Quintrix 82 tv, SCHT05 (5.1) Panasonic Ev Sinema Sistemi :::LG 42LG5030 LCD Tv :::Seagate 1tb. 2.5 İnç HDD ::: İNVERTO Black Ultra Single LNB :::Next DİSEQC motor 95cm 45.0W & 95.0E
Hazırlanıyor...
X