Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Linux Tabanlı Uydu Alıcıları > Vu+ > Vu+ Solo²

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

160929_wetekplay2_knowmore.gif

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 01-12-2014, 22:24   #11
memorist
Section Moderator

memorist kullanıcısının avatarı

Üye No: 77
Giriş: 01-11-2005

Uydu Alıcısı: Vu+DuO² HD

Kart Paylaşımı: CCcam Oscam wicardd

Alıntı:
danger35 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
@memorist
benim amacım cihazın taban flasında ufak boyutta bir imaj çalıştırmak örnek open sifteam 48 mb zipten çıkarınca 60 mb oluyor.bunu cihazın taban flasına atmak istiyorum bu imaj üzerine meboot yada multiboot plugen atıp imageleri usb üzerine yüklüycem.taban flasha yükleyip doldurmaktansa flash bellek üzerine yükleme yapmak istiyorum.tabanda ufak boyutta bir imajın sabit kalması cihazı kasmayıp daha rahat çalıştıgı kanaatindeyim.
zaten flash,a atacağınız imajı yapılandırmayacaksınız ham olarak kullanacaksınız Stabil çalışması için Openspa imajı öneririm stabil çalışır

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=63857

yada flash,a bh kurup son imajı atıp onda 4.0 larda dahil meboota 8 imaj atabilrsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=62088
memorist is online now   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-04-2015, 22:13   #12
danger35
Özel Üye

danger35 kullanıcısının avatarı

Üye No: 151

Uydu Alıcısı: VU+SOLO2

Kart Paylaşımı: LEVİ45 MULTİCAM

memorist ustadım taban flash image black hole 214 yüklü multiboot kurmak istiyorum ama black hole 214 ün addonsunda yok manuel olarak tar gz dosyası olarak var ama onu telnetten instal edemedim.instal edilmiş multiboot varmı onu usr lib e2 phyton pplugens extantions içine atayım?
danger35 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-02-2017, 17:08   #13
SALİMZALİM
Yeni Üye

SALİMZALİM kullanıcısının avatarı

Üye No: 134532
Giriş: 27-02-2017

Uydu Alıcısı: mut@nt hd 51,vu+zero

Kart Paylaşımı: ccam

multiboot işleminde en yatkın imaj hangisi yani çihazın flasına hangi bacup kurulması lazım yardımcı olursanız seviniirm
SALİMZALİM is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-02-2017, 17:45   #14
danger35
Özel Üye

danger35 kullanıcısının avatarı

Üye No: 151

Uydu Alıcısı: VU+SOLO2

Kart Paylaşımı: LEVİ45 MULTİCAM

cihazın flashına bence backup kurmayın tabana zaten openspa yada open black hole yüklersiniz diğer imagelerde multiboot çalışmaz.tavsiyem open blackholedir
________________________________________________________________________________
BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...
danger35 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık