• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Emu Files By Ekurel

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• hiç kimse haki yoktur kufur etmeye sadece diyecegim kiniyorum yaziklar olsun kendini bilmezler

Yorum yap

• 2500x dpc plus

yazıklar olsun küfür edene hep hazıra istiyorlar ağızlarını açmışlar bekliyorlar EKÜREL hocam arkandayız MEVLANAKAPILI saygılarımla

Yorum yap

• burası dingonun çiftliği değil. mach1 forum.bir gramlık haklarımı geçti de üstatlara küfrediyorlar. sağlıktan sonra dünyada en kıymetli şey bilgidir. sizden hiçbir ad adı altında ücret almadan hizmet veren ustalara saygı bu mu?.beğenmiyorsan defol git layık olduğun lağım çukurundan güncelleme yap.
        Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil

Yorum yap

• kimsenin hocalara küfür etmeye hakı yok gece demeden gündüz demeden bizler için çalışıyorlar o kendini bilmez kişileri kınıyorum ve bu forumda yeri yok emeğe saygı diyorum ve saygılarımı sunuyorum

Yorum yap

• hocam konuyu bilmiyorum ama sizlere küfür eden kendine etmiştir saygısızlığa gerek yok sonsuz sayğılar

Yorum yap

• Arkadaş küfür yapan densiz kendini bilmiyenlerden onun icin ona kızıp biz seni sevenleri onun icin magdur etme o densiz belkide bunu istiyor onu sevindirme inadına yapki o densiz utansın . saygı ve sevgiler ellerin dert görmesin. saglıcakla kal.

Yorum yap

• onun mutlak pıskolojısı bozuktur ahlaki degeri bozuk oldugu gibi. saygılarımla sn ekurel

Yorum yap

• ekurel hocaya yapılan hakareti şiddetle kınıyorum

Yorum yap

• yapılan bu terbiyesizligi bende şiddetle kınıyor ve tüm üstat'lara saygılarımı sunuyorum.
                    yaptıklarınız ve bundansonra yapacagınız tüm çalışmalar için şimdiden teşekkürler.

saygılarımla

Yorum yap

• Ekurel bey,e yapılan saygısızlığı kınıyorum.Sayın hocam siz hizmetinize devam edin bırakın o saygısızlık yapan kişi forumdan atılsın.Saygılar

Yorum yap

• arkadaşlar atın forumdan birdahada giriş yapmasın diye ıp nosunu alıp engelleme yapın gitsin işine terbiyesiz.......

Yorum yap

• Çok ayıp kınıyorum

Yorum yap

• yapılan terbiyesizliği kınıyoruz sayın Ekurel (eğitim şart)kimsenin kimseye küfür etme diye bir hakkı yoktur.

Yorum yap

• eeeee boşuna dememişler besle kargayı oysun gözünü bu foruma girenlerin yüzde doksanı bu işi burda öğrendi bazıları bu işi benim gibi hobi olarak yapıyor bazıları ticaret yapıp evine ekmek götürüyor ama bişeyler yapmayı biraz öğrenince ustayı çırak çıkarıtıyor bizim milletimiz iyilikten maraz doğar ekürel sıkma canını herkese saygılar
                              chance favors the preparent mind crea32 lcdtv-next8000xcam-next9000ultra-2000hdtv-sony6110hifi-LGdvdhome thetre system-320ofsetçanak-150parabol-120parabol2adet90lıkçanakve ilk göz ağrım 70 ekran sharp black matrix tv 40inc samsung full hd tv 19 inc seg lcd tv toshiba hddvd player

Yorum yap

• hasanuzun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Ekurel bey,e yapılan saygısızlığı kınıyorum.Sayın hocam siz hizmetinize devam edin bırakın o saygısızlık yapan kişi forumdan atılsın.Saygılar
                                Katılıyorum ve kı-nı-yo-rum.Kişisel problemi olanlar özelden halledemiyormu ki herkesin içinde laf soyluyor.Olmamış

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X