• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

acil!!bilgisayarıma bir şeyler oldu.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• acil!!bilgisayarıma bir şeyler oldu.

mause kendi kendine sağ tuşa basıyor //--- tuşlar kendi kendine basılıyor ekran terse dönüyor ne yapmam lazım adaware spayboot kaspersk vs yükledim düzelmedi truva atımıdır nedir yapamıyorum sorunumun çözümünde bana yardımcı olacak arkadaşlara şimdi den çok teşekkür ederim...

Geçmiş olsun, temizle gitsin.

Yorum yap

dostum sistemi yeniden kurma gerektiği görülüyor bu sorunun devamında tabi kolay gelsin

Yorum yap

virür girmiş formatla gitsin komple

Yorum yap

akbaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          mause kendi kendine sağ tuşa basıyor //--- tuşlar kendi kendine basılıyor ekran terse dönüyor ne yapmam lazım adaware spayboot kaspersk vs yükledim düzelmedi truva atımıdır nedir yapamıyorum sorunumun çözümünde bana yardımcı olacak arkadaşlara şimdi den çok teşekkür ederim...
          @akbaba elektirik kesintisine mağruz kaldımı acaba?

Yorum yap

cımsky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            @akbaba elektirik kesintisine mağruz kaldımı acaba?
            güç kaynağım var elekttriik ile ilgiili problmim olmadı bilgisayarı formatlaadım üç kkere şimdi de böyyle yazzıyor klaavvyeeyi dedğiştirrdim olmadı çıldıracamm harfleri iki şer iki şer yazıyor mause doğru çaalışmıyorr lütfeen yaardım edin çok sağolun önerileer için ama olmadıı

Yorum yap

bir de num lock açık oldduğuu halde sayıları yazmıyor mause her şeyi kendisi seçiyor tekrardan teşkkür ederim herkese

Yorum yap

arkadaşım bide başka kulllanıcı hesabı aç bendede aynısı olmuştu bu şekilde düzelttim

Yorum yap

benden tavsiye

............................

Yorum yap

akbaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    @akbaba açlıştı fare ve klavye hatası veriyomu yada bioss pilini bir sök anakart resetlensin fabrika ayarlarına dönsün birde öyle denemek gerek donanımsal bir hatada olabilir.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X