• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

"Next 9000 Serisi tüm Yazılımları ile ilgili görüşlerimiz"

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

arkadaşım karasal yayın seyretiğin zaman uydu alıcını sıtanbey kunumuna
    al kanallardaki gölge kalkar

Yorum yap

- bilgi barının bazı zaman sürekli olarak ekranda kalması
      - rcl tuşunun işlevinin tek kanala düşürülmesi
      - menüye girdiğimizde (kanal taşıma silme v.s ) ilk kanaldan başlaması izlediğimiz kanaldan başlayabilirmi
      - kilitlediğimiz kanalların listte görülmemesi
      bazı sorunlar vede görüşlerim
      NEXT 9000 CI :alalal:+ VESTEL 840 CI :no:
      150 cm Türksat
      90 cm Thor

Yorum yap

gyilmaz32 Nickli Üyeden Alıntı
        Ustalar Ben Çanak Anten ile Beraber Karasal Çatı Antenimide kullunayorum çünkü çatı anteniyle izlediğim yerel yayınlar va. Sorum Şu ben çatı antenin yükseltici kutusundan çıkan ve tv ye girecek olan anten soketini digital receiverin anten in soketine taktığım zaman bahsettiğim bu karasal yayını nasıl seyrederim. Cihazım TV ye Scart kablo ile bağlı. Tv ye hem cihazın scartı hemde çatı anteninden gelen kabloyu bağladığım zaman uydudan gelen yayını seyrederken çatı yayınıda gölge olarak yayının üzerine çıkıyor. bu konuda yardım ederseniz sevinirim yani dijital receivere karal çatı anteni nasıl bağlanır ve kanallar nasıl bulunur bo konuda yardım istiyorum saygılar sunarım.
        Karasal anteni doğrudan tv ye bağla. AV modundan çıktığında karasal yayınları sorunsuz seyredersiniz.

Yorum yap

28.04.2006 yani son yazılmı at düzelir. başarılar.

Yorum yap

sayın ustalardan tek istediğim hepimiz aile yaşantısı sürmekteyiz xxx kanallarınada bakmadan duramıyoruz yaşda kırk olmuş next9000cı nin
            eksiği bence sadece favori listesinin birine xxxleri doldurup şifre koyamamamız
            yani favoriye alınca tüm uydular seçilince malum xxxler görünmeyecek
            kısacası kaon cihazlar gibi ev halkına yakalanmamak için
            saygılar

Yorum yap

15-04 yazılımından sonra şifreli kanallar açmıyor yardım edermisiniz teşekkürler

Yorum yap

ARNAVUT Nickli Üyeden Alıntı
                15-04 yazılımından sonra şifreli kanallar açmıyor yardım edermisiniz teşekkürler
                arkadasım asagıda verdıgım lınkten gunce softcam keylerı at acılır sagılar...

http://www.mach1digital.com/mach1for...ead.php?t=8856
                YÜRÜYOR
                yürüyor yalnız gidiyor
                hayatı vermedi can, ona
                kalbini dinledi gel dedi, ona
                dağ, deniz ve nehir
                düşündü gideyim
                mutlu etmedi bu dünya beni
                bulacakmıyım acaba bir yer
                ağrısız içine yatacağım
                bir toprak gitsem mi acaba
                olsam mı acaba toprağa yem...

Yorum yap

hocam 9000 fta lara da ekolayzer özelliği eklenemez mi ?daha dün aldım cihazı..hayal kırıklığına uğradım..teşekkürler..

Yorum yap

ekrem336 Nickli Üyeden Alıntı
                    hocam 9000 fta lara da ekolayzer özelliği eklenemez mi ?daha dün aldım cihazı..hayal kırıklığına uğradım..teşekkürler..
                    madem dün aldın degiştirme imkanın varsa degiştir 9000ci ile tabi fiyatta biraz oynama var ama bence deger bide ses sistemin varsa süper oluyor

Yorum yap

sevgili mach1 hocam..next yeni yazılımları hakkında bir bilgi var mı acaba..ne zaman verilecek hocam veya verilecek mi..teşekkürler..

Yorum yap

kanal liste bölumu siyah ekran kaldırılsın 2000x ler gibi renk mavi olsun.cw lardan bis kaldırılsın sadece bis de yer alsın 10 derece proplem var.dayzek motor seçeneklerinde silme olsun

Yorum yap

aslında 9000 lerde tps au ve crypto menü olsa güzel olur

Yorum yap

modüle kumandadan key girilebilmeli...

Merhaba Arkadaşlar
                            Mach1 ustam şimdiye kadar ki çeşitli isteklerimizi belli imkanlar dahilinde yapmaya çalıştınız.Teşekkür ediyorum.herkes gibi benimde bir kaç isteğim olacak;
                            1- cihazımızda kullandığımız modüllere kumanda ile key girilebilmesi,
                            2- kullandığımız modül ile cihazın emu yazılımı çakışıyor.
                            bunların da imkanlarınız dahilinde düzeltilmesini rica ediyorum.

Kolay gelsin...

Yorum yap

lazoli775 Nickli Üyeden Alıntı
                              Merhaba Arkadaşlar
                              Mach1 ustam şimdiye kadar ki çeşitli isteklerimizi belli imkanlar dahilinde yapmaya çalıştınız.Teşekkür ediyorum.herkes gibi benimde bir kaç isteğim olacak;
                              1- cihazımızda kullandığımız modüllere kumanda ile key girilebilmesi,
                              2- kullandığımız modül ile cihazın emu yazılımı çakışıyor.
                              bunların da imkanlarınız dahilinde düzeltilmesini rica ediyorum.

Kolay gelsin...
                              fazla söze gerek yok aynen arkadaşımızın yazdığı gibi

Yorum yap

9000fta da şu an tps leri seyreden varmı

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X