• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yeni Next 2000 HD Super e-Sata

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Yeni çıkanlarda e-sata var başka bir farkı yok değişim vs sözkonusu değil ne alakası var.Ayrıca burada PVR özelliği olacak dediler ona göre aldım diyen kim varsa kimden o sözü aldıysa direk ona müracaat etsin.Söz sahibini bağlar forumu değil.Burada yetkili olanlar veya Next&Nextstar yetkililerinden nasıl bir söylem yapıldı.Sadece şunu söylediler kısaca
    --USB girişinden Memorystick'ler yardımıyla sadece k*y ve software ile ilgili yazılım atma konusunda yararlanabileceğiniz ve başka bir olanağın şu an için söz konusu olmadığı yazıldı ve duyuruldu.
    Başka bir şey söylendimiki öküz altında buzağı aranıyor.E-sata girişli olanlar bundan sonra piyasaya sunulacak ve e-sata girişi olmayan makinalarla birlikte satılacak.Olay bu.
    Kolay gelsin

Yorum yap

endoflive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      bende almayı düşünüyorum bu gün almaya gideceğim nasıl anlayabilirim bunu içinde mi çıkışı yoksa arkadan bağlantı mı biz buna birde ileride HDD koyma şansımız var mı cihaza
      arkada e-sata dediğimiz harici harddisk(External HDD) bağlayabileceğiniz bir girişi var..
      HDD bağlayabilmeniz için yapıldı zaten o giriş..

Yorum yap

Yeni Next 2000 HD Super e-Sata

Arkadaşlar ben 3 ay kadar önce e-satasız modeli aldım ve şimdi duyuyorumki e-satalı modeli (model demem yanlış belki çünkü satışa çıkan e-satalı cihazın model ismi bile aynı) çıkarılmış.ismi aynı fiyatı aynı..
        ilk üretilen Next 2000 HD Super cihazı alan bizler mağdur edildik,çünkü forumlarda 3.şahıslarla olsun satıcıların vaatleri ile olsun hepimizin beklentisi malum kayıt özelliğinin mp3 ve fotoğraf gösteriminin çıkarılacağı doğrultusundaydı..
        Arkadaşlar bu yüzden bu konuda bizler için olsun istiyorum.
        Ağlama duvarı olarak görmeyin bu konuyu sayın site yöneticilerimizde müsade ederse biz Next Firmasına buradan nekadar çok kişinin bu konuda mağdur olduğunu gösterelim belki dikkate alınırızda bize bir çözüm yolu gösterilir.
        Ben cihazımı yok pahasına satıp aynı isimli aynı fiyatta aynı modeli almak zorunda kalmak istemiyorum.
        Sayın site yöneticisi arkadaşlarımdan rica ediyorum bizlerin sesimizi duyurabilmemiz için yardımcı olsunlar.
        • Next, Next..her zaman Next..
        • Samsung LE-40F86BD *Samsung HT-TXQ120 *Next 2000HD Super(eSata) *WD 500 GB MyBooks(eSata/USB)
        • ASUS VENTO7700 *INTEL8400CPU (3.0GHz) *2xOCZ REAPER 2GB DDR2 800MHZ (DualKit) *Gigabyte GA-EX38-DS4 *MSI NVIDIA Ultra-Quiet 8800GT-ZILENT 512MB *DDR3 PCI-E Dx10 *2xSeagate 250GB 16MB ST3250410AS 3AAC *HP W2207H 22" HDMI LCD * 2xAsus DRW-1814BLT Sata *Logitech S510 Kablosuz Set

Yorum yap

yexe Nickli Üyeden Alıntı
          Arkadaşlar ben 3 ay kadar önce e-satasız modeli aldım ve şimdi duyuyorumki e-satalı modeli (model demem yanlış belki çünkü satışa çıkan e-satalı cihazın model ismi bile aynı) çıkarılmış.ismi aynı fiyatı aynı..
          ilk üretilen Next 2000 HD Super cihazı alan bizler mağdur edildik,çünkü forumlarda 3.şahıslarla olsun satıcıların vaatleri ile olsun hepimizin beklentisi malum kayıt özelliğinin mp3 ve fotoğraf gösteriminin çıkarılacağı doğrultusundaydı..
          Arkadaşlar bu yüzden bu konuda bizler için olsun istiyorum.
          Ağlama duvarı olarak görmeyin bu konuyu sayın site yöneticilerimizde müsade ederse biz Next Firmasına buradan nekadar çok kişinin bu konuda mağdur olduğunu gösterelim belki dikkate alınırızda bize bir çözüm yolu gösterilir.
          Ben cihazımı yok pahasına satıp aynı isimli aynı fiyatta aynı modeli almak zorunda kalmak istemiyorum.
          Sayın site yöneticisi arkadaşlarımdan rica ediyorum bizlerin sesimizi duyurabilmemiz için yardımcı olsunlar.
          Konu zaten burada devam ediyordu burayla birleştirdim tekrar konu açmayınız.

Evet bu forum kimsenin ağlama duvarı veya hak arama yeri değildir. Eğer arayacak hakkınız varsa bunun yasal yollarını tekrar tarif etmeye gerek yoktur sanırım. Bunun için lütfen kimse bize veya bu forumda satıcı veya sağdan soldan söylenen sözlerle hak aramaya çalışmasın. Resmi olarak bu konularda size verilmiş bir söz varsa yasal yoldan hakkınızı ararsınız eğer yoksa böyle bir söz, konuyu uzatmanın bir manası olmaz.

Yorum yap

Arkadaslar size zorlami sattilar hayir daha halla
            bu malari aliyorsaniz suc kimde ?????????

Yorum yap

nebutv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Yeni çıkanlarda e-sata var başka bir farkı yok değişim vs sözkonusu değil ne alakası var.Ayrıca burada PVR özelliği olacak dediler ona göre aldım diyen kim varsa kimden o sözü aldıysa direk ona müracaat etsin.Söz sahibini bağlar forumu değil.Burada yetkili olanlar veya Next&Nextstar yetkililerinden nasıl bir söylem yapıldı.Sadece şunu söylediler kısaca
              --USB girişinden Memorystick'ler yardımıyla sadece k*y ve software ile ilgili yazılım atma konusunda yararlanabileceğiniz ve başka bir olanağın şu an için söz konusu olmadığı yazıldı ve duyuruldu.
              Başka bir şey söylendimiki öküz altında buzağı aranıyor.E-sata girişli olanlar bundan sonra piyasaya sunulacak ve e-sata girişi olmayan makinalarla birlikte satılacak.Olay bu.
              Kolay gelsin
              Nebutv,size sadece bir sorum olacak sizde satarken PVR,özeligi vardiyemi sattiniz yoksa PVR,özeligi yokdiyemi sattiniz
              merak edimsadece

saygilar

Yorum yap

kona Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Nebutv,size sadece bir sorum olacak sizde satarken PVR,özeligi vardiyemi sattiniz yoksa PVR,özeligi yokdiyemi sattiniz
                merak edimsadece

saygilar
                Merak etmene gerek yok sadece
                http://www.nebutv.com.tr/default.asp?git=9&urun=208
                ye bakman yeter.Burada öyle bir vaatdenmi bahsediliyor.
                Kolay gelsin

Yorum yap

Herkese selamlar ben bİr seyİ ogrenmek İstİyorum cİhaz satilirken satici arkadaslar kayit ozellİgİnİn olmadigini lakİn sonra eklenecİgİnİ ve bunun kanitininda uzaktan kumandasindakİ kayit tuslarinin oldugunu soyledİler bu sekİlde sahsen ben bunun İcİn aldim bende next 8000xcam ve 2ooo super cİs modelİde var tabİkİ bunlar sÖzde oldugu İÇİn kanitlamasi zor satici arkadaslar bunu kabul etmezler ve burada madur olan bİzler İcİn next fİrmasinin bİzler İcİn bİr formul gelİŞtİrecegİnİ dusunuyorum.sİmdİden tum yetkİlİlere tesekkur eder İyİ gunler dİlerİm

Yorum yap

o kumandadaki kırmızı tuş next 2000 super plus larda sonradan kayıt eklendi ya ama kumandalarda o işe yarayan tuşlar yoktu.bununda kayıt özelliği eklenirse aynı duruma düşmemek için önceden eklendi ama yazılımcılarda peşinen söz vermediler ama olabilirse yapacaklarını bir kaç yerde söylediler sonra olmadı demekki.ama yinede belli olmaz bir gün bir bakarız yeni yazılımda eklenivermiş pvr.
                    İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                    VU+ SOLO 2
                    Popcorn Hour A-210
                    TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                    UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                    DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                    NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                    DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                    NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

nebutv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Kolay gelsin
                      nebutv hocam kullanma kılavuzunda soyle bır acıklama var kumanda bolumunde soyle yazıyor ( kumandadakı dıger tuslar ılerıde cihaza yazılımla kazandırlacak özellikler düşünülerek eklenmiştir ) bu su demek anlama gelıyor ılerdekı cıkıcak yazılımlarla dıger ozellıkler eklenıcekdır benım cıkardıgım bu yazıdan bu farklı bır olya varmı kullanma kılavuzunda yazan yazı aynen bu sekılde saygılar...
                      YÜRÜYOR
                      yürüyor yalnız gidiyor
                      hayatı vermedi can, ona
                      kalbini dinledi gel dedi, ona
                      dağ, deniz ve nehir
                      düşündü gideyim
                      mutlu etmedi bu dünya beni
                      bulacakmıyım acaba bir yer
                      ağrısız içine yatacağım
                      bir toprak gitsem mi acaba
                      olsam mı acaba toprağa yem...

Yorum yap

benim üstteki mesajı bir kez olsun okursan cevabı bulursun.
                        İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                        VU+ SOLO 2
                        Popcorn Hour A-210
                        TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                        UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                        DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                        NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                        DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                        NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

hakhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          nebutv hocam kullanma kılavuzunda soyle bır acıklama var kumanda bolumunde soyle yazıyor ( kumandadakı dıger tuslar ılerıde cihaza yazılımla kazandırlacak özellikler düşünülerek eklenmiştir ) bu su demek anlama gelıyor ılerdekı cıkıcak yazılımlarla dıger ozellıkler eklenıcekdır benım cıkardıgım bu yazıdan bu farklı bır olya varmı kullanma kılavuzunda yazan yazı aynen bu sekılde saygılar...
                          orda bu eklenmesi muhtemel özellik PVR olacak diye bir ifade olmadığına göre hala bir problem yok sanırım..???

Yorum yap

ALEYNA12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Herkese selamlar ben bİr seyİ ogrenmek İstİyorum cİhaz satilirken satici arkadaslar kayit ozellİgİnİn olmadigini lakİn sonra eklenecİgİnİ ve bunun kanitininda uzaktan kumandasindakİ kayit tuslarinin oldugunu soyledİler bu sekİlde sahsen ben bunun İcİn aldim bende next 8000xcam ve 2ooo super cİs modelİde var tabİkİ bunlar sÖzde oldugu İÇİn kanitlamasi zor satici arkadaslar bunu kabul etmezler ve burada madur olan bİzler İcİn next fİrmasinin bİzler İcİn bİr formul gelİŞtİrecegİnİ dusunuyorum.sİmdİden tum yetkİlİlere tesekkur eder İyİ gunler dİlerİm

anlatılmak istenilen olayda bu zaten yetkisiz ağızlardan çıkan sözler kimseyi bağlamaz cihazı satabilmek için cihaz satıcınız bilip bilmeden sizi yönlendirmiş

biraz abes olcak ama yerinizde olsam gider bu cihazı size bu vaatte bulunan satıcınızın kafasına geçirirdim...

Yorum yap

G-Force Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              orda bu eklenmesi muhtemel özellik PVR olacak diye bir ifade olmadığına göre hala bir problem yok sanırım..???
                              Ok. O zaman kayıt tuşu ile ne yapılacak ??
                              Birbirimizi kandırmayalım arkadaşlar. Herkesin böyle bir beklentisi vardı . Delikanlı gibi çıkıp olmadı demek lazım. Bizlerde eyw. diyelim bitsin gitsin. Kayıt eklenmeyecek diye 1000 defa yazılar yazıldı tamam. Ama cihazı alırken bize satan arkadaşlar bu kelimeleri kullandı. Bence çözüm aramak lazım. HD harici kayıt ta mı yapamayacağız. En azından bu eklenebilir diye düşünüyorum. Böylece Kumandadaki tuşları da kullanmış oluruz

Yorum yap

ersinerdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Ok. O zaman kayıt tuşu ile ne yapılacak ??
                                Birbirimizi kandırmayalım arkadaşlar. Herkesin böyle bir beklentisi vardı . Delikanlı gibi çıkıp olmadı demek lazım. Bizlerde eyw. diyelim bitsin gitsin. Kayıt eklenmeyecek diye 1000 defa yazılar yazıldı tamam. Ama cihazı alırken bize satan arkadaşlar bu kelimeleri kullandı. Bence çözüm aramak lazım. HD harici kayıt ta mı yapamayacağız. En azından bu eklenebilir diye düşünüyorum. Böylece Kumandadaki tuşları da kullanmış oluruz
                                kayıt tuşundan kastınız kırmızı tuşmu???

kimsenin kimseyi kandırdığı yok buna emin ol
                                sizin tabirinizle Delikanlı gibi defalarca kez başta mach1 üstat olmak üzere yetkili üstatlar dile getirdi(bu conexant işlemcisi ile kayıt özelliği eklenemiyor diye)
                                keyif için yazılım çıkarmıyor değiller donanım desteklemedikten sonra ne yapılabilir??
                                Beklentinin olmasıda çok önemli değil herkes bişeyler bekliyor en azından super plus bölümüne bir göz atın neler neler isteniyor yapılması mümkün olmayan önemli olan verilen bir ''söz'' olması bu ortada varmı yok???? (varsada sözü veren ya satıcınızdır yada başka bir yetkisiz eleman)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X