• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9030 cı modul tanımama!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 9030 cı modul tanımama!

evet arkadaşlar matrix modul takıyorum ve menuden cı bolumune baktıgımda slot boş diye gozukuyor!bunun sebebi nedir.saygılar...
    İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

9030'larda çıktığından beri bu sorun var maalesef,bazı modüllerde tanımamazlık yapıyor,bunun için düzeltme yazılımları verilecekti ama henüz verilmedi sanırım...
    Forum Kuralları

Yorum yap

evet daha verilmedi bu 9030larda suanda böyle sorunlar malesef var buda herhalde yazılımdan kaynaklanıyordur oda yakında düzelir.

Yorum yap

olabilir arkadaşlar fakat benim modulde de sorun çıktı su an!Baska cihazlarda da denedim olayı modulde sorun var!düzeltöeye çalışıyorum.İlginize tesekkürler...

Yorum yap

@digicom ne bahtsızsın yaw
          ne aldıysan kullanamadın. geçmiş olsun kardeş.... :ehehe:

Yorum yap

Pride Nickli Üyeden Alıntı
            @digicom ne bahtsızsın yaw
            ne aldıysan kullanamadın. geçmiş olsun kardeş.... :ehehe:
            Niye yaw yoksa ustanın her cihazı arızamı yapıyormuş

Yorum yap

yok be arkadasım ufak tefek sorunlar oldu aldıgım cihaz ve yan malzemelerinde ondan bahsediyor pride kardesim!Neyseki halletmeye çalısıyorum!Evel allah halledemeyeegimiz bir iş yok su anda.saygılar...

Yorum yap

Kolay gelsin digi....
                İzmirin yolları taştan desene.....

Yorum yap

NEXT ye 25000 nin yazılımını yükleyin sorunsuz çalışır.ben denedim.

not:HW.dikkat edin..

Yorum yap

[QUOTE=Pride]Kolay gelsin digi....
                    İzmirin yolları taştan desene.....
                    [/QU
                    Heee hiç gülecegim yoktu pide,güzel espiri!
                    O işler bittti artık sistem oturuştu!Şimdi keyif zamanı...Heee.saygılar...

Yorum yap

Eh hadi bakalım @digi hayırlısı olsun iyi seyirler dilerim..
                      Artık bir çoğumuz CS düşünüyoruz sende geçersin yavaş yavaş....

Yorum yap

digicom Nickli Üyeden Alıntı
                        evet arkadaşlar matrix modul takıyorum ve menuden cı bolumune baktıgımda slot boş diye gozukuyor!bunun sebebi nedir.saygılar...
                        Kardeş NEXT ye 25000 nin yazılımını yükle sorunsuz çalışıyor bende bilare denedim,Ama elindeki cihazın h/w sine mutlak dikkat et
                        LEBEN ?

Yorum yap

Sanırım artık çok geç elinden çıkardı bildiğim kadarıyla 9030u...digicom

Yorum yap

Evet dostum oyle oldu,elden çıkardım ertesi gün.heee.

Yorum yap

digicom Nickli Üyeden Alıntı
                              evet dostum oyle oldu,elden çıkardım ertesi gün.heee.Sunny mi kesinlikle hayır!!!
                              Tamamen yazılımları sorunlu!flash koruma halen yapılmamış...
                              6) Mesajlarda siyasi, küfürlü, şahsa veya herhangi bir kuruluş ve firmaya hakaret veya negatif eleştiri içeren ve kötüleyen yazılar, sıfatlar kullanmak yasaktır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X