• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

seıkon fta 1000 cihaza yazılım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• seıkon fta 1000 cihaza yazılım

seıkon fta 1000 cihaza yazılım attım görüntü vermıyor cihaz calısıyor fakat tv ye görüntü vermıyor arkadaslar lütfen yardım edın neden olabılır bu hata yazılım dogru yazılımdunkes:

yanlış yazılım atmışsın

çihazın tüneri dikmi yoksa yatıkmı onu yaz ona göre yönlendireyim seni

Yorum yap

seıkon

skart çıkışını vcr e tak

Yorum yap

yazılımn nereden buldun arkadaş

Yorum yap

dik tünere yatık tüner yazılımı atmışın aynı cihazdan bul cihazdan cihaza at yada dik tüner yazılımını bul at düzelir üst üstte giriş dik tüner yan yana giriş yatık tüner kolay gelsin

Yorum yap

burada bulabilirsin. http://www.kanalkur.com/

Yorum yap

seikon 1000 fta

biss leri nasıl giriyoruz.euro 2008 maçlarını nasıl izleyebiliriz bu konu burada mı ele alınıyor bilmiyorum ama bilgilendirirseniz sevinirim.teşekkürler...

Yorum yap

evet arkadaşım bu euro 2008 hakkında kim nasıl yardımcı olacak bizde bekliyoruz

Yorum yap

slm ben discavory kanalını izlemek istiyorum ama şifreli bunu nasıl hallederiz bi yardım edermisiniz

Yorum yap

yayın yok

özelektronik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    dik tünere yatık tüner yazılımı atmışın aynı cihazdan bul cihazdan cihaza at yada dik tüner yazılımını bul at düzelir üst üstte giriş dik tüner yan yana giriş yatık tüner kolay gelsin
                    bende aynı cıhaz var ama yayın yok dik tuner sharp dik tünerden voltaj cıkmıyör 13ve ya 18 volt cıkması lazım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X