• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Hotmailden cep telefonuna SMS veya MMS yollayabilirsiniz

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Hotmailden cep telefonuna SMS veya MMS yollayabilirsiniz

HOTMAİL DEN İSTEDİĞİNİZ TELSİM ABONESİNE BEDAVA SMS YADA MMS YOLLAYIN....

Sadece yapmanızz gereken ;

1-Hotmail adresinizin posta Kutusunu açınız...

2-Yeni mail oluşturunuz...

3-Alıcı kısmına 054x xxx xx [email protected] şeklinde göndereeceğiniz kişinin adresini yazıyorsunuz...

4-Sms göndereceksek istediğimiz konuyu ve başlığı yazıp gönderiyoruz...

5-Mms (Multi media mesaj ) Yollamak istiyorsak sadece göndermek istediğimiz dosyayı ekleyoruz...(Not : Dosya en fazla 90 kb olmalı )

6-Konu bölünüde de adınızı yazarsanız karşı taraf mail adresini tanımazsa bile mesajın kimden geldiğini bilir...

7-Gönderdiğiniz kişiye Mesaj veya Mms %100 Gider fakat Mms ayarlarının yapılmış olması gerekiyor.Çünkü Sms veya Mms Multimedia msj olarak gidiyor...

8-internetiniz var Eee doğal Haliyle msn de kullanıyorsunuz..Daha ne bekliyorsunuz deneyin ve görün

9-Herkese Kolay Gelsin...

alintidir...

ReD DeViL Nickli Üyeden Alıntı
    HOTMAİL DEN İSTEDİĞİNİZ TELSİM ABONESİNE BEDAVA SMS YADA MMS YOLLAYIN....

Sadece yapmanızz gereken ;

1-Hotmail adresinizin posta Kutusunu açınız...

2-Yeni mail oluşturunuz...

3-Alıcı kısmına 054x xxx xx [email protected] şeklinde göndereeceğiniz kişinin adresini yazıyorsunuz...

4-Sms göndereceksek istediğimiz konuyu ve başlığı yazıp gönderiyoruz...

5-Mms (Multi media mesaj ) Yollamak istiyorsak sadece göndermek istediğimiz dosyayı ekleyoruz...(Not : Dosya en fazla 90 kb olmalı )

6-Konu bölünüde de adınızı yazarsanız karşı taraf mail adresini tanımazsa bile mesajın kimden geldiğini bilir...

7-Gönderdiğiniz kişiye Mesaj veya Mms %100 Gider fakat Mms ayarlarının yapılmış olması gerekiyor.Çünkü Sms veya Mms Multimedia msj olarak gidiyor...

8-internetiniz var Eee doğal Haliyle msn de kullanıyorsunuz..Daha ne bekliyorsunuz deneyin ve görün

9-Herkese Kolay Gelsin...

alintidir...

red arkadasim o dedigin sms yada mms degil yalniz) e-posta yollamak o dedigin hem onu yollamak icin hotmaile gerek yok normal bir maildende yollıyabilirsin.bunu turkcelldede yapabilirsin.

Sevgiler...
    ReiNa WaSssSSsSSSSsSs HEeEeEEeAaaaAAaaRRrRRrRRrRREeEEEEeeEEE....?????

Yorum yap

bu islemi turkcell hattim için denedim olmadi. hotmailden sadece telsim için yapabildim.

Yorum yap

ReD DeViL Nickli Üyeden Alıntı
        bu islemi turkcell hattim için denedim olmadi. hotmailden sadece telsim için yapabildim.
        yok benim abim telsimde ürün müdürü ordan biliyorum yollıyabiliyorsun ama turkcellde [email protected] uzantisi bu tabiki degil..onun mail uzantisi farkli olabilir..onu öğrenmek lazım.
        ReiNa WaSssSSsSSSSsSs HEeEeEEeAaaaAAaaRRrRRrRRrRREeEEEEeeEEE....?????

Yorum yap

ewt. o konuda haklı olabilirisin. dogru.

Yorum yap

Diğer hatlara da yolanabilse süper olur

eline sağlık ...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X