• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Ve Beklenen Süper Program Geldi....Spidershare

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ergün01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SpiderShare srver lerdeki bilgileri aynen yazıyorum olmuyor mesala wsp de açıyorum ondada bazen açılmadı oluyor SpiderShare de biryerde hata yapıyorum ama bulamadım atlasgold kardeş bir baştan açıklamayapsan iyiolur teşekür ederim şimdiden
    tam olarak nerde nasıl bir hata ile karşılaşıyorsun,anlat sorununu çözelim...

Yorum yap

• amon Nickli Üyeden Alıntı
      bu programla gbox paylaşım olurmu?
      evet dostum mümkün tabii...

Yorum yap

• CAID i girecek yeri bulamadım c: kopyaladım SpiderShare ve Wriless kullanıyorum bilgisayarda birsorun olurmu ve ihtimalleri anlatsan atlasgold

Yorum yap

• senselim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          arkadaşlar resimli anlatımını bulamadım.resimli anlatımını gösteren olursa sevinirim
          1. sayfaya bak orda resimler var
          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
          www.nextyazilim.com

Yorum yap

• ergün01 Nickli Üyeden Alıntı
            CAID i girecek yeri bulamadım c: kopyaladım SpiderShare ve Wriless kullanıyorum bilgisayarda birsorun olurmu ve ihtimalleri anlatsan atlasgold
            Optionsa bas sağda Caidler var irdeto için 1. sayfada resimli açıklamada resimde var
            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

• mach1 hocam forumunuzda RS-232'den wireless sharing için bazı apartaların getirtileceğinden bahsedilmişti, bu konuda her hangi bir gelişme var mı?
              . . . . Sorunu çözemeyenler, bir süre sonra sorunun bir parçası olurlar . . . .

Yorum yap

• merhabalar hocam çalışmalarından dolayı tebrik ederim.

ancak ben spiderla serverıda bağlanıyorum uyduyada hatta cryptoları açıyor ancak irdetolarda problem oluyor oradaki chidleri yerlerinede giriyorum ancak bir turlu acmıyor sizce neden olabilir

Yorum yap

• hasanusta60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  merhabalar hocam çalışmalarından dolayı tebrik ederim.

ancak ben spiderla serverıda bağlanıyorum uyduyada hatta cryptoları açıyor ancak irdetolarda problem oluyor oradaki chidleri yerlerinede giriyorum ancak bir turlu acmıyor sizce neden olabilir
                  konuyla iligli açıklamayı gönderdim.kolay gelsin burayı şimdi gördüm bi daha ki sorununuz için pm ye gerek yok burdan yardımcı olurum

Yorum yap

• ben sadece wsp_0.9.6 çalıştırabildim ondada şu sorunla karşılaştım 30 sanyede 1 server yeşilden kırmızı oluyor budevamlı aynı sorun ne olabilir internet Wriless kullanıyorum o sorun yaparmı ustalardan yardım bekliyorum

Yorum yap

• ergün01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      ben sadece wsp_0.9.6 çalıştırabildim ondada şu sorunla karşılaştım 30 sanyede 1 server yeşilden kırmızı oluyor budevamlı aynı sorun ne olabilir internet Wriless kullanıyorum o sorun yaparmı ustalardan yardım bekliyorum
                      spidershare kullan fakat 30 sn de kırmızıya düşüyorsan ilk önce server çok yoğun olabilir ,wireless int bağlantı sorunuda olabilir.

Yorum yap

• sayın atlasgold;
                        uydu alıcım next2000xcıs plus.wsp programı pc de sorunsuz çalışıyor.fakat wsp pc yi çok kasıyor.onun için spider share kullanmayı denedim.1.mesajdakileri aynen uyguladım.fakat open yazan yere tıkladığımda close yazmıyor.tıkladığım anda close yazıyor sonra tekrar open yazıyor.yardımcı olursanız memnun olurum.teşekkürler.......

Yorum yap

• değerli üstadlar, 2000 cis superplus Qnec (usb) model receiver ım var ancak bu bahsettiğiniz spider share cihazını kullanabilmek için bir ETHERNET RJ45 girişine gerek yok mu ? Yani bu programı siz servera bağlanırken kullanıyorsunuz ama bunu receiver a girmek için yine USB memory e ihtiyaç olması gerekir öyle değil mi ? Yoksa bu bahsedildiği gibi
                          real-time instant encrypting yapmıyor yani , lütfen bilgi verebilirmisiniz ?
                          Selamlar...
                          DÜNYA SULTAN SÜLEYMAN A BİLE KALMADI
                          KAHPELER İSTEDİKLERİ KADAR UĞRAŞSALARDA KAHPELİKTEN BAŞKA BİRŞEY YAPAMAYACAKLAR

Yorum yap

• efekentli361 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            sayın atlasgold;
                            uydu alıcım next2000xcıs plus.wsp programı pc de sorunsuz çalışıyor.fakat wsp pc yi çok kasıyor.onun için spider share kullanmayı denedim.1.mesajdakileri aynen uyguladım.fakat open yazan yere tıkladığımda close yazmıyor.tıkladığım anda close yazıyor sonra tekrar open yazıyor.yardımcı olursanız memnun olurum.teşekkürler.......
                            server bilgilerini doğru olarak giriyormusun,des *** ikişer aralıklı boşluk bırakarak girmen gerek pc den bağlandığın com 1-2 doğru mu ? bu kadar kısa sürede seni atıyırsa server çok yoğun olabilir

cebeci1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            değerli üstadlar, 2000 cis superplus Qnec (usb) model receiver ım var ancak bu bahsettiğiniz spider share cihazını kullanabilmek için bir ETHERNET RJ45 girişine gerek yok mu ? Yani bu programı siz servera bağlanırken kullanıyorsunuz ama bunu receiver a girmek için yine USB memory e ihtiyaç olması gerekir öyle değil mi ? Yoksa bu bahsedildiği gibi
                            real-time instant encrypting yapmıyor yani , lütfen bilgi verebilirmisiniz ?
                            Selamlar...
                            bu program sadece pc ile com dab bağlanrak sharing yapmak için kullanılmakta
                            ethernet bağlantılı cihazlarda kullanılan progam değil ....

Yorum yap

• sn.atlas spidershare ile ilgili birkac sorun var.onları acıklayayım.
                              1)vplug pluginini acarken sorun yasanmıyor.fakat plugin de dogru dcw ******* bulurken spidershare de aynı *** cihaza iletilmiyor.odd keyi yanlıs iletiliyor.boylece yayın bir donuyor bir acılıyor.(vplug da yazılımlar emuya gore daha once cıktıgı için vplug la ugrasıyorum.)
                              2)bazen cok fazla free server oluyor.bende ek olsun diye wincsc plugini kullanıyorum.fakat spidershare bu seferde even keyini cihaza hatalı gonderiyor.yani yaın bir donuyor bir acılıyor.

bu pluginleri trumanshare de denedim.wincsc guzel calısıyor ama vplu da sorun var.
                              acaba bu sorunlar spidershare ile nasıl duzeltilir???

Yorum yap

• [QUOTE=atlasgold;322365]server bilgilerini doğru olarak giriyormusun,des *** ikişer aralıklı boşluk bırakarak girmen gerek pc den bağlandığın com 1-2 doğru mu ? bu kadar kısa sürede seni atıyırsa server çok yoğun olabilir

wsp ile bağlanabiliyorum.hiç sorun yok.deskeyleri de 01020304......diye giriyorum.

benim pc com2 den bağlanıyor.cihazıma yazılımı ,******* com2 den atıyorum.
                                devamlı yeşil olmuyor göstergeler.opene tıkladığımda kısa bir süre close yazıp tekrar open yazıyor.......

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X