• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next&Nextstar Ailesine TEŞEKKÜRLER

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next&Nextstar Ailesine TEŞEKKÜRLER

Bu konuyu next kullanıcıları ile paylaşmak isterim.
    Bir kuruluş planlarını ileriye dönük yaparken kısa vadeli kardan ziyade devamlılığı esas almalı diye düşünüyorum. Özellikle müşteri memnuniyeti ve beklentilerini iyi hesaplamalı,halkla ilişkiler bölümü çoook ciddi çalışmalı.Bu sektörde nice firmalar gördük. büyük vaatlerle piyasaya girer ve kısa sürede enerjisi tükenır.
    Yükselelektroniğin veya next'ın 1 numara olmasının tabiki farklı uygulamalarından kaynaklanmiş olmalı.
    Bir cihaz problemim oldu.Garantı kapsamına girmiyor. Bu hizmeti vermeleri için hiçbir mecburiyetleride yok.sadece bir mail attım.
    Yönetimden olumlu mail ve özellikle Tarık Bey telefonla arayıp yardımcı oldular.Sağolsunlar.Bu duyguyu ve memnuniyeti inanın para ile değlendirmem mümkün değil.
    Arkadaşlar,
    Bazen bu forumda kırıcı satırlar yazılıyor.Galiba doğru dilde konuşma kültürümüz cılız kalmış? Taleplerimizi sağlıklı sunabilirsek problemler daha çabul çözülmez mi? Ayrıca forum yöneticilerindende bir ricam olacak. üyelerin yersizde olsa mesajlarına karşı daha töleranslı olmamız gerekmez mi?
    Eniyi dileklerimle.
    Hoşçakalın başarılı sağlıklı mutlu olun.

Konuyu genel sohbet bölümüne kaydırdım.

Yorum yap

mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Bu konuyu next kullanıcıları ile paylaşmak isterim.
      Bir kuruluş planlarını ileriye dönük yaparken kısa vadeli kardan ziyade devamlılığı esas almalı diye düşünüyorum. Özellikle müşteri memnuniyeti ve beklentilerini iyi hesaplamalı,halkla ilişkiler bölümü çoook ciddi çalışmalı.Bu sektörde nice firmalar gördük. büyük vaatlerle piyasaya girer ve kısa sürede enerjisi tükenır.
      Yükselelektroniğin veya next'ın 1 numara olmasının tabiki farklı uygulamalarından kaynaklanmiş olmalı.
      Bir cihaz problemim oldu.Garantı kapsamına girmiyor. Bu hizmeti vermeleri için hiçbir mecburiyetleride yok.sadece bir mail attım.
      Yönetimden olumlu mail ve özellikle Tarık Bey telefonla arayıp yardımcı oldular.Sağolsunlar.Bu duyguyu ve memnuniyeti inanın para ile değlendirmem mümkün değil.
      Arkadaşlar,
      Bazen bu forumda kırıcı satırlar yazılıyor.Galiba doğru dilde konuşma kültürümüz cılız kalmış? Taleplerimizi sağlıklı sunabilirsek problemler daha çabul çözülmez mi? Ayrıca forum yöneticilerindende bir ricam olacak. üyelerin yersizde olsa mesajlarına karşı daha töleranslı olmamız gerekmez mi?
      Eniyi dileklerimle.
      Hoşçakalın başarılı sağlıklı mutlu olun.

Dostum mailine cevap aldıysan madem bir mailde biz 2000 hd madurları içinde atarmısın e-sata olayındaki madduriyetimiz için belki sana cevap yazma nezaketinde bulunur tarik bey

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Konuyu genel sohbet bölümüne kaydırdım.
        genel sohbetler başlığını bulamadığım için hazır yere yazmak durumunda kaldım.
        uygun yere taşıdığınız için teşekür ediyorum.

Yorum yap

coolermaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Dostum mailine cevap aldıysan madem bir mailde biz 2000 hd madurları içinde atarmısın e-sata olayındaki madduriyetimiz için belki sana cevap yazma nezaketinde bulunur tarik bey
          sevgili coolermaster arkadaşım
          benim başkası yerine öneri ve teklif götürmem doğru olur mu?
          kendin niye denemiyorsun?
          hoşçakal.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X